Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd: Zdążymy z drogami na Euro 2012

Rząd: Zdążymy z drogami na Euro 2012

Money.pl / 2007-07-05 14:33
Komentarze do wiadomości: Rząd: Zdążymy z drogami na Euro 2012.
Wyświetlaj:
obiektywny do bólu / 83.21.71.* / 2007-07-06 08:49
Kretynie w 2015 to sobie mozesz miec autostrady jak euro jest w 2012. ogarnij sie facet
Naiwna Przejezdna / 83.26.103.* / 2007-07-05 17:36
Wrocilam do Polski po wyjezdzie w 1981r, z bardzo dalekich stron Poludniowego Pacyfiku. I nie moge sie nadziwic tym zmianom w mentalnosci Rodakow. Jak tu wszyscy teraz na wszystkim sie znaja. Np Panowie z ponizszych wypowiedzi, mianowicie pp. "znawca pisuarow, pozdrawiamSLD i waran". Ten ton zwracania wszystkim uwag, to przyganianie, ten krytyczny stosunek do wszystkiego i wszystkich.
Jesli mozna zapytac, to co Panowie zrobili i robia obecnie dla poprawy RP? Np takie pytanie - ile rocznie Panowie wplacacie podatku, w % sredniej pensji krajowej? Bo ja np w latach 1981-1991 wplacalam miesieczny podatek w wysokosci 15 srednich pensji krajowych. Jesli wszyscy, w tym Panowie "znawca pisuarow, pozdrawiamSLD i waran", wplacaliby tyle , to Polska mialaby US$600 mld nadwyzki budzetowej (wobec US$ 300 mld Rosji)
Pozdrawiam Pisuary, Wielbicieli SLD i wszystkich Wszystko & Najlepiej Wiedzacych. Wasza-
budowniczy / 2007-08-07 12:32
świetny pomysł droga koleżanko! wszyscy spieprzajmy za granice i wtedy będzie tu lepiej bo będziemy płacić wielkie podatki na kraj w którym będzie mieszkało 5 osób...
z całym szacunkiem ale przemyśl to co mówisz bo ja akurat jestem właścicielem sporej firmy i właśnie z powodu ludzi , którzy wyjeżdżają za granicę mam problemy, gospodarka ma problemy, przedsiebiorcy mają problemy a co za tym idzie budżet Polski ma problemy, a nie wydaje mi się żebym płacił mniejsze podatki od Ciebie. Mimo to jakoś nie uważam się za zbawiciela RP. Bo pamiętaj- to, że płaciłaś takie podatki było efektem poziomu życia w kraju , w którym byłaś a w Polsce zarabia się tyle ile się zarabia i nie jest to wina tych biednych sflustrowanych ludzi tylko tych , którzy ta gospodarką kierują.
znawca pisuarów / 81.210.89.* / 2007-07-05 15:50
Lepiej zacznijcie budowac te drogi, a nie myśleć czy pieniędzy starczy czy nie. Bo jak was znam komuchy z PISU to tylko zmarnujecie szanse i pieniądze, a metra autostrady nie wybudujecie bo sami rozkradniecie te pieniądze....
pozdrawiam SLD / 217.98.51.* / 2007-07-05 14:38
pan polaczek zapomniał dodać, iż 98% kwoty zostanie wydana już po tym jak PiS utraci władzę i do rządzenia powróci SLD.
Karillon / 2007-07-05 19:31 / Bywalec forum
O nie SLD nie wróci ;-). na pewno nie. Oni już są skonczeni. nawet ich liderem sobie wycierają ani na ukrainie ani w unii nie jest potrzebny;-)
waran / 2007-07-05 14:33 / Twardy dziadyga
No właśnie , trzy lata po ewntualnym EURO. I nikomu włos z głowy nie spadnie , jak się przejedziemy na mistrzostwach. Niech tak kochany rząd pokarze gdzie są załatwione sprawy wywłaszczeń ziemi pod drogi. Czy rolnicy dostają pieniądze za swoje grunty ? Ile trwają procedury odwoławcze od wyroków ? I gdzie Zieloni będą blokować wszelkie inwestycje ? Gadać o tym co będzie w 2015 r. to nasi spece potrafią. Przecież w 2009 r. ich już nie będzie. Następni dostaną łupnia od Unii i kiboli z całej Europy. Bo przecież to projekty są priorytetowe. A prace ziemne , to kiedy ?
Student......z niemiec / 212.201.37.* / 2007-07-06 21:11
a ptak sprzedał pogos do czwartej ligi weic nie wydajee sie mi zeby w tym krajou cokolwiek mogło pojsc dobrze.jestem optymistą ale patrząc co sie dzielje w kraju nic tylko smiech mnie ogarnia,na szczescie jestem za granicą,na szczescie nie pracuje na talerzach.... jesczze

Najnowsze wpisy