Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd PO pod ostrzałem PiS-u. Wszystko przez ceny rzepaku

Rząd PO pod ostrzałem PiS-u. Wszystko przez ceny rzepaku

Wyświetlaj:
dgen / 2013-08-02 19:54 / Tysiącznik na forum
pan premier , jak sam twierdzi, nie odpowiada za światowe ceny rzepaku..........
a ja bym chciał wiedzieć, za co odpowiada sowicie opłacany przez podatników rząd:
- za sytuację w rolnictwie ? nie - bo ceny na giełdach światowych, bo susza albo powódź lub chłopi źle planuja produkcję
- za spadek pkb i bezrobocie? nie bo w niemczech zapaść i złe dane ze strefy euro
- za wzrost cen i podatków ? też nie, jw
- za politykę zagraniczą ? nie , bo jesteśmy członkiem ue i musimy się konsultować
- za wojsko i obronność ? nie - bo jeesteśmy w nato i mamy gwarancje (ponoć) bezpieczeństwa
- za sytuacje w służbie zdrowia ? nie , bo Polacy za często chodzą do lekarzy
- za wysokość emerytur ? nie bo emerycie na złość zyją za długo a Polki nie chcą rodzić dzieci
taki tam / 178.183.151.* / 2013-08-02 17:45
Problem z p. Kaczyńskim polega na tym, że on nie chce znieść ręcznego sterowania gospodarką, on tylko uważa że sterowałby lepiej niż Tusk. Taka to kurde "prawica".
ryszardw / 83.30.246.* / 2013-08-02 23:16
reczne sterowanie to; subwencje i dotacje stosowane wobec stoczni i różnych zakładów w UE i rzadziej USA.Wiara Polaków w tzw "rynkowe prawa' graniczy z naiwnościa. Czesto bałagan tłumaczy se rynkiem . W przypadku Po jest to nagminne.
sap12 / 83.9.218.* / 2013-08-02 17:42
Tusk ma sprzyjać małym wpływowym grupom, a Pan Kaczyński niech przyzna, że chce sobie kupić rzesze rolników, ale dlaczego za moje i innych podatników pieniądze?

Najnowsze wpisy