Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd przedstawia swoje metody walki z bezrobociem

Rząd przedstawia swoje metody walki z bezrobociem

Wyświetlaj:
Maruda12 / 2013-03-13 14:51
Kolejna ściema i mydlenie oczu obywtaelom... już wiele razy obecywano nam gruszki na wierzbie i nic z teg nie wyszło... Tusk daje plamę na całej linii...
gówprawda / 80.54.231.* / 2013-03-13 14:47
Odnośnie dawania 600-800 mil zł. na wzrost gospodarki i likwidacji bezrobocia.To już było.Wałęsa dawał każdemu po ileś tam milionów starych złotych.ja ani złotówki nie otrzymałem,a skarbówka nałożyła mi karę w wysokości kilku milionów za kilka przekreśleń w księgach rachunkowych.Więc w bajki ,że dadzą już nie wierzę. A jak rząd da,to znaczy dodrukuje i tym samym wziększy inflację bo nadmiar pieniędzy szkodzi stabilizacji na rynku.Pieniądze powinny mieć pokrycie w czynś np w towarze na rynku ,kiedyś w złocie.Zwiększyć produkcję dobrze ,ale kto to kupi.Już w sklepach ,składach leży zmagazynowany towar.WS sklepach mięsnych sprzedają kilkukrotnie reaktywowane wędliny lub masarnie przerabiają je na gorsze po ponownym wędzeniu.To samo jest w innych branżach.Jedyne dochody to w służbie zdrowia i zakładach pogrzebowych oraz kaznodzieje mają się dobrze,bo głupota powraca do narodu jak w średniowieczu.
gówprawda / 80.54.231.* / 2013-03-13 14:34
co ten Kaczyński chrzani? Rząd jak może likwiduje bezrobocie ,że wskażnik bezrobocia rosnie to nic , ale zatrudnia sie na potrzeby urzędników .Obecny stan już przekracza 500.ooo osób zatrudnionych. Czy zakwestionuje prezes obnizenie standardu życia.Też by nie miał racji .Otóż marszałkowie pobrali po 30 - 40 tys złotych premii,po wydaniu się oddali na cele humanitarne.W resortach również ministrowie przyznali nagrody i premie prawdopodobnie rekompensujące inflacje.Szkoda dla mnie ani grosza,a inflacja mnie również dotyka.Tak że kaczynski mija się z prawdą,oj prezesie lepiej się przygotuj do występów
Zero w skali Kelwina / 46.112.190.* / 2013-03-13 12:55
Dajcie im spokój. Przecież w tydzień to i Ajnsztajn niczego nie wymyślił...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
lkjhgfddddddddddddd / 212.14.47.* / 2013-03-13 11:24
W Eurokomunie jest zaplanowane przez Eurobur...l wysokie bezrobocie i tak jest i będzie. Jest to niezbędne aby utrzymać dyscyplinę społeczną gdyby nie wysoka stopa bezrobocia to mielibyście w UE takie same protesty jak w Egipcie i już dawno ludzie rozpędziliby i rozwalili tą całą Eurokomunę. Tymczasem wszyscy boją się utraty pracy i każdy siedzi cicho a Nowa Nomenklatura może rządzić i być przy korycie niezmiennie od 30 lat. Taka jest naga prawda, reszta to wasza propaganda.
Nierządowa / 91.215.33.* / 2013-03-13 11:03
Teoretycznie tak ale aby to osiągnąć trzeba wiele zmienić a tego nie zmieni nikt bo i po co, lepiej podnieść podatki i wprowadzić nowe kasa jest urzędnicy mogą zarabiać i sprzeniewierzać, kraść i oszukiwać , szara strefa się od lat rozwija, korupcja na każdym kroku.
Jaś nie doczekał / 159.205.128.* / 2013-03-13 10:39
Good joke. Przy takim wzroście nie będę musiał wstawać rano do pracy jeszcze ze 20 lat.U seksuologa to się niemoc nazywa,czyli niezdolność do....Definiowania?

Najnowsze wpisy