Forum Polityka, aktualnościKraj

Rząd przyjął projekt ustawy o grach hazardowych

Rząd przyjął projekt ustawy o grach hazardowych

Wyświetlaj:
rekdus / 109.95.202.* / 2012-09-28 21:23
Pamiętacie rozgłosu o hazardzie i kto je blokował przed zmianami? Dlaczego w Polsce jako jedyny kraj UE nie możesz zagrać w euromilion czy inne europejskie gry w których jest do wygrania kilkadziesąt razy więcej niż najwyższa wygrana w historii Lotto, kiedyś bardzo krótko szło zagrać w te europejskie gry ale ktoś chciał podatek wprowadzić od kupna i wygrania, Unia zagroziła że jak jakie kolwiek państwo postawi rękę zysku na tych grach to wyciągnie jakieś konsekwencje, skorumpowani pl. politycy wystraszyli sie i podatku nie wprowadzili, ale też nie zezwolili na wprowadzenie tych gier do pl. Dlaczego ??? bo lotto by przestało istnieć i skorumpowane świnie koryta PZPN -sport przestał by istnieć w aktualnej strukturze. Zaraz po ustaniu rozgłosu wprowadzono w radiach loterię wyślij sms wygrasz, największy rozgłos uzyskało plastykowe Radzieckie Mafie Faszystowskie (RMF) w którym jest manipulacja ludźmi większa niż kiedykolwiek w historii pl i nie tylko te radio tak ogłupia i zasłania sprawy ważne, abonament musisz płacić! Kapitalizm jest wszędzie, wartości państwa są zatracane, jak tu być dumnym z czegoś w kraju.
Wyborca123 / 83.24.38.* / 2009-11-11 12:29
Znowu kolejna ustawa wprowadzająca reżim i ograniczanie rynku dla małych i średnich firm - wymaganie, że trzeba mieć 4 mln na otwarcie kasyna jest całkowicie nonsensowne, dlaczego jak się ma 10 000 PLN nie można otwierać kasyna to nie wiem.

Jeszcze większym wiązania interesów urzędników i biznesu jest wydawanie zgody przez ministra finansów na zmiany w zarządzie - państwo nie powinno ingerować, w takie zmiany, bo jest to pole do korupcyjnych działań w celu uzyskania decyzji urzędnika, chyba że o to chodzi.

Kolejnym pole do nadużyć jest wydawanie zgody przez ministra na zakłady wzajemne, to nie powinno polegać na zgodzie, ale na licytacji pozwoleń na prowadzenie działalności, to też tworzy pole do działań korupcyjnych.

Proponuje zagłosować
http://polskie-partie-polityczne.appspot.com/
- zmiany zależą od ciebie.
przeciwnik automatow / 82.212.58.* / 2009-11-23 19:50
moze wreszcie ojcowie beda przynosic wyplaty do domow a nie zostawiac po drodze w automatach.osobiscie podoba mi sie ta ustawa

Najnowsze wpisy