Forum Polityka, aktualnościPolityka

"Rzeczpospolita": Kaczyński złamał zasady

"Rzeczpospolita": Kaczyński złamał zasady

Money.pl / 2007-04-20 07:44
Komentarze do wiadomości: "Rzeczpospolita": Kaczyński złamał zasady.
Wyświetlaj:
. / 2007-04-20 10:44 / ................
przez 2000 lat nikt,nawet kosciol nie wpadl na pomysl,zeby mowic o zyciu od poczecia.
Potrzeba bylo dopiero naszych rodzimych oszolomow i fanatykow,zeby wpasc na ten kretynski pomysl.
Zapominajac,ze czlowiek rodzi sie po 9-u miesiacach,poniewaz dopiero wtedy jest "gotowy' do stania sie czlowiekiem.
I ze sama natura usuwa poprzez poronienia swoje niedoskonale dziela.Niestety,ten mechanizm jest bardzo zawodny i po to mamy rozum,zeby to naprawiac.
I zeby naprawiac krzywdy,ktorym nie zapobiegl jakos Bog,ktorego tak czesto wzywaja nasi betonowi fanatycy.
zzzzzz / 195.33.70.* / 2007-04-20 08:43
Mam 23 lata i niby dlaczego jestem skazany na życie w kraju który "prawnie reguluje" sprawe religi??Jedyny wniosek jest taki ,że w tym kraju będzie normalnie jak pokolenie mocherowych beretów wyginie. A władzę będą dyktować masońskie środki przekazu :-) a nie ten cały Ojcieć który Maybachem sobie jeździ!!!!!!!!!!!! (Jestem Katolikiem ale kraj chce mieć NORMALNY)!!!!!
BipBlop / 2007-04-20 09:30 / portfel / "Dr No"
po 50 sam dołączysz do mocherków
. / 2007-04-20 10:41 / ................
a niby dlaczego???
Sa ludzie starzy juz w mlodosci /duchem/ i stad biora sie moherki.
gate / 2007-04-20 07:53 / Bywalec forum
Podpisał uchwałę, i wiele innych rzeczy podpisał, ale nie zobowiązanie do śmierci politycznej.
Nie podpisał, że kosztem aborcji zniszczy narodzonych: sąsiadów, kolegów, przyjaciół, etc.
Widocznie nie ma tak kategorycznych mocodawców jak MJ.
dziwak / 84.19.182.* / 2007-04-20 07:44
"którzy nie chcą zostawić swoich sumień w konfesjonale."
Dobre. Jurek tam nic nie zostawił, Jurek w zakrystii u (tfu) ojca dyrektora i nie chce z tamtąd wylecieć.

Najnowsze wpisy