Forum Polityka, aktualnościKraj

Schetyna: Palikot złamał zasady partii

Schetyna: Palikot złamał zasady partii

Money.pl / 2010-03-03 10:10
Komentarze do wiadomości: Schetyna: Palikot złamał zasady partii.
Wyświetlaj:
Inezzz / 89.74.140.* / 2011-09-07 18:54
Po co oni się kłócą dzielą się, partia powinna być jednościa i jako jedność rządzić, ten kto chce odejść powinien to zrobić po cichu bez hałasu, ja nie lubie wtrącać się w polityke bo to nie ma sensu, wolę pobawić sie karykaturami polityków i pograć w gierki z ich udziałem :D np http://platformula.pl/
rydzyk-belzebub / 62.121.76.* / 2010-03-18 09:59
Niech ja skonam-to są dżentelmeni z PO -wypowiada to gość nazywany Grześkiem,bez honoru i ambicji,plują a on uważa że to pada deszcz
wieczyslaw124 / 2010-03-04 06:07
PO to zbieranina polityków.Same skoczki.Panie Palikot daj pan im popalić.Zrób pan porządek z tymi wszystkimi aferzystami,karierowiczami.Marnie PO skończy na czele z Waszym Tusiem szpecem od rozgrywania meczy piłkarskich.Do robory ściemniacze i cwaniacy
m-53 / 83.24.4.* / 2010-03-04 01:03

złamał dżentelmeńską zasadę


i mamy zdjęcia dwóch dżentelmenów. Wzorcowe wręcz.

Czy ktokolwiek może tych dwóch typów spod ciemnej gwiazdy nazwać dżentelmenami??????????????
jakub2 / 79.162.99.* / 2010-03-04 23:21
Bardzo mi się podoba panie m-53 pana spostrzegawczość , te zdjęcia oddają charakter tej tzw. elity , która z wyglądu przynosi wstyd, a co dopiero mówić o ich inteligencji .
Elendir / 2010-03-03 23:52 / Łowca czarownic
Dlaczego w temacie, który PiS określa jako wewnętrzny dla PO, najczęściej wypowiadają się PiSowiacy?
m-53 / 83.24.4.* / 2010-03-04 00:55
Proste. Jeżeli jest to wewnętrzny problem PO to powinien być roztrząsany wewnątrz PO. Jeżeli problem został upubliczniony przez PO to każdy ma prawo się wypowiadać.

Swoją drogą bawią mnie śmieszne wręcz próby (wewnątrz PO) ograniczania swobody wypowiedzi i takie same poczynania dotyczące wypowiedzi zewnętrznych ( Twój komentarz).
Elendir / 2010-03-04 07:16 / Łowca czarownic
Najwyraźniej nie zrozumiałeś mojego komentarza. Bynajmniej nie napisałem że jak ktoś jest z PiS to nie może się na ten temat wypowiedzieć. Jedynie zwróciłem uwagę na żywiołowe zainteresowanie tematem którym podobno PiS się nie interesuje. Ale w sumie nie jest to pierwszy raz gdy robi się tam coś wręcz przciwnego do wypowiadanych słów.
tony halik / 149.254.182.* / 2010-03-03 21:48
Palikotowi czacha dymi, że slynny Grzechu w PO (partia o nazwie Poprostu O****.....i) dalej rozdaje karty, widocznie ma lepszą w tym wprawę, a taki kudłaty klown może tylko w swój blaszany bębenek uderzać i dalej naskakiwać Donaldowi, a nie szczerzyć zęby pod publiczkę na swoich żywicieli.
zeb / 87.206.135.* / 2010-03-03 20:50
a tu takie jaja, umowy dżentelmeńskie. Co oni jarają, kto w to uwierzy.
JX / 91.193.160.* / 2010-03-03 20:40
Te zasady najcelniej ocenił Andrzej Mleczko:
„Oczywiście, że pamiętam stary. Podstawą naszego biznesu jest oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo.”
Gdyby funkcjonowały w naszym "politycznym życiu" zasady inne, niż określił Mleczko, to autorzy strony
z wykazem afer PO:
http://markd.pl/?p=18
nie mieliby co opisywać.
kamilekkamilek / 2010-03-03 20:50
Wszyscy zgadzajcie się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest.
Zmiany wymagają dyskusji, czasem nawet kłótni al eto pozwala skonfrontować różne stanowiska i wybrać
najlepsze opcje. Wymuszanie łagodnego podejścia jest może w krótkotrwałym interesie politycznym PO
ale na pewno nie jest w interesie Polski. Dla nas wszystkich będzie lepsze dokładne zweryfikowanie
wszystkich kandydatów w najcięższym ogniu pytań bo to są kandydaci na prezydenta i to z dużymi
szansami na powodzenie. Każdy z nich.
Palikot po raz kolejny postępuje w zgodzie z racją stanu i pewnie ponownie zostanie za to ukarany.
polak2 / 87.207.116.* / 2010-03-03 20:07
Palikot ma rację.Sikorski byłby do końca rządów PIS tylko go wywalili.To karierowicz po trupach..
jakub2 / 79.162.99.* / 2010-03-04 23:32
Tylko Sikorski to karierowicz? wszystkie partie w Polsce to wyjątkowi karierowicze , a wszelkie normy w tym zakresie pobija PSL, nie ma na kogo głosować
zzz... / 212.91.17.* / 2010-03-03 19:59
Zasady w PO to fikcja .Tych złodzeji podzieli jak zwykle forsa /czytaj -KORYTA/.Poprzednio komuchy tworzyli niby monolit ,który się rozpadł przez FORSE..Obecnie jest podobnie ,gdyż oni chcą się nachapac .Oni są grabieżcami majątku narodowego w imię prawa stworzonego na własny użytek.Ja sie pytam gdzi jest nasz majatek narodowy .Ja mam ponad 40lat pracy i tamten majatek też wypracowałem, a oni razem z Wałęsą nas oszukali.
Adam t pogromca / 80.50.180.* / 2010-03-03 19:08
cała ta impreza to wyrafinowana gra mająca uzasadnić obiektywizm wyborów, nie wierze w te gry one moim zdaniem są ustawiane, Palikot tak miał zagrać a przy okazji kompromitować Sikorskiego, no bo jaki to kandydat na prezydenta wszystkich Polaków, który pluje na część społeczeństwa związaną z Pisem, parodii ciąg dalszy Komorowski broni Palikota, czcza propaganda w stylu PRL czytelna dla dziecka. Komorowski zwycięży jest zaufany funkcjonariusz PO także na nic te starania i brednie o demokracji w PO. Jestem pewny że król Tusk obstawia Komorowskiego.
tade / 83.2.33.* / 2010-03-03 19:55
A na koniec Tusk powie tak jak jego poprzednik też z Gdańska:„Ja nie chcę alem muszem naród tego chcem ode mnie ” no i dostanie to na co zasłużył.
Alldona / 83.29.238.* / 2010-03-03 18:49
Wyjątkowo zgadzam się z Palikotem - Sikorka to mniej niż zerro - i toto byłoby o wiele gorszym prezydentem niż obecne toto. Za te 200 czy ile dni i tak Sikoro nie będziesz prezydentem - może na Florydzie dla Mirka
maly kazio / 2010-03-03 18:34 / Bywalec forum
Czyli pojawia się ciąg dalszy afery hazardowej,schetyna odgryza się Palikotowi a jemu tylko chodziło o prawde .Widze że oni jednak są przewidywalni w 99%.Rzygać się chce jak słysze że ma zostac ukarany za stwierdzenie prawdy że sikorski jest z pisu,a k.....a skąd się wziął w PO??? z Lsd??
polko / 88.199.82.* / 2010-03-03 15:06
O jakim dżentelmenskim zachowniu mówi Schetyna.... przeciez to siokrski zachował się jak ostatni ..... skoro ma nie byc kamapnii negatywnej to PO musi usunąc sikorskiego bo faktycznie palikot ma rację, Sikorski zamiast mówić o sobie wciela w życie ówczesne założenia PiS, mówić wszystko o wszystkich tylko nie o sobie - tak naparwdę to jego wystąpienie prawyborcze było zenujące, a on sam zaczyna mi przypominać nadęty balon..... osobiście nie chciałbym aby ktos taki mnie reprezentował jak prezydent RP - jego postawę można opisać starym porzekadłem ,,przyganiał kocioł garnkowi...."
_reakcjonista_ / 2010-03-03 15:23 / Bywalec forum
Tu nie chodzi o troskę w PO o elegancję prawyborów. Po prostu Sikorski stał sie niewygodny dla kogoś. Oburzenie jego kolegów partyjnych jest obłudne. Kiedy mówił o prezydencie "można być prezydentem, ale można też być chamem" to wszyscy towarzysze klaskali z zachwytu. Niewykluczone, że PO testuje tez wytrzymałość swojego elektoratu i ustala jakiego rodzaju kampanię można prowadzić - ordynarną i bezpardonową czy raczej w stylu polityki miłości;)
Prawdziwy "platforsmen-platfus" / 89.229.5.* / 2010-03-03 14:36
Palikot ma racje,jak może dwu-licowiec kandydować na prezydenta Polski.A tak na marginesie zapomnieliście jak Sikorski płacił kartą służbową za kolacje w restauracji.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy