Forum Polityka, aktualnościKraj

Sąd Najwyższy krytykuje: Polskie prawo stale się pogarsza

Sąd Najwyższy krytykuje: Polskie prawo stale się pogarsza

Wyświetlaj:
suweren / 193.238.180.* / 2010-05-25 12:18
Sąd Najwyższy to porażka, korupcja dno i bezprawie. Kompromitujące wyroki, orzeczenia, wypowiedzi przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości z SN TK i SO prokuratury to powód aby z układem i mafią w togach zrobiono porządek.
sceptyk / 2010-05-23 14:46 / Tysiącznik na forum
Ja się z SN absolutnie zgadzam.
Pierwszym prawopsujem jest przecież Trybunał Konstytucyjny, który jako pierwszy powinien stać na straży TWORZENIA prawa.
Ten polityczny organ (żeby nie użyć bardziej anatomicznego określenia) wieloktrotnie orzekał, że wprawdzie nakładane na Polaków podatki, opłaty i daniny (czyli ludzkim językiem - haracz wymuszany przez okupacyjny aparat przymusu na podbitych niewolnikach) są niekonstytucyjne, ale ponieważ państwo nie ma jak tych bezprawnych opłat zwrócić, bo nie ma kasy, to już trudno - przepadło, a skoro przepadło, to haracz może być nadal pobierany, tylko w ciągu roku należy ten haracz "ukonstytucyjnić".
arch / 2010-05-23 15:15 / Tysiącznik na forum
Obywatel troche zartem na ten temat --" Nasi Prawnicy dażą do tego ,aby proces cywilny w Polsce przybral obraz licytacji .
Powod ma przedstawić dowod a pozwany ma ten dowod obalić .
Sedzia ma decydować o tym , ktoremu dowodowi przyznac racje . Moze w niektorych wypadkach jest to mozliwe ,ale zycie jest zyciem i bywa roznie.

A gdzie poszukiwanie prawdy obiektywnej. kto to ma robić ,jak ta prawda w postepowaniu cywilnym , zostala juz prawie calkowoicie wyeliminowana.

W umyslach naszych prawniczych Elit chodza juz urojone pomysly , aby calkowicie wyeliminowac z procesu udzial stron,
Oni byliby w procesie reprezentowani przez zawododowych prawnikow-pelnomocników.
I wowczas sedzia czulby sie jak w akwarium, on by decydowal kto ma kogo pozreć , on nie musialby patrzeć na "mordy i pyski " normalnych ludzi.
On nie musialby słuchac ich żali i wywodów.
Przecież on jest prawnikiem i on wie najlepiej co i jak .

Sprawa warta szczególnej uwagi , bo może być żle !
max-wanda-l / 62.87.244.* / 2010-05-23 12:09
ludzi jak tusk & s-ka STALE SIĘ POGARSZA! a przecież widzimy codziennie - chociażby dzisiaj w czasie powodzi - że jest b. dobrze, że jest super, no i że będzie jeszcze lepiej gdy wrócimy do czasów rządów 1 partii!
trzymajatasię! / 213.218.140.* / 2010-05-23 11:51
towarzysze! Za czasów waszego ulubionego sędziego, niejakiego Andrejewa prawo w tym kraju kwitło, a orzeczenia osiągnęły szczyty obiektywizmu. Zatem idąc za myślą przewodnią teoretyków marksizmu-leninizmu, skoro sprzątaczka może kierować przedsiębiorstwem, to dlaczego nie może uchwalać także ustaw, czy też osądzać ostatecznie w SN.
JarlBirger / 95.160.96.* / 2010-05-23 10:09
Trybunał Konstytucyjny i Sąd Najwyższy to główni winowajcy niskiej jakości poleskiego prawa. Będąc poza kontrolą społeczną zmieniają je zgodnie z własnymi interesami, sprawiając że obywatel nie ma w najmniejszym stopniu poczucia, że jest ono dla niego.
arch / 2010-05-23 10:19 / Tysiącznik na forum
-Rząd nie wykonał jeszcze 37 dyrektyw unijnych Rekordowe zaległości w wykonywaniu dyrektyw unijnych .

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/382349,rzad_nie_wykonal_jeszcze_37_dyrektyw_unijnych.html

"Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania. " -Benjamin Franklin
Wapniak/b/ / 87.207.158.* / 2010-05-23 10:01
Ale mi nowina....Należy jeszcze bradziej drobiazgowo namnożyć przepisów i artykułów. Jak zamykać drzwi...do wychodka... jak chodzić na pasach... komu mówić :dzień dobry...i td. No i przede wszystkim stworzyć dodatkową armię urzędasów do mieszania w tym "bagnie" od Sejmowych posłów poczynając...
A propos; podobno szykowała się jakaś super afera, właśnie dotycząca Sądu Najwyższego... Ciekawe, co?
arch / 2010-05-23 09:46 / Tysiącznik na forum
--Rzygać chce sie ---szkic piosenki Jan Pietrzak

www.youtube.com/watch?v=kWhQIfp9i
siwy_ch00y / 87.205.39.* / 2010-05-23 12:49
Przypominają mi się czasy, gdy Policja na mnie wykrywalność podbijała sobie i zarabiała pieniądze w szkole podstawowej (następnie zaczęły się problemy psychiczne, fobie szkolne i na końcu choroba psychiczna i odrzucenie społeczeństwa tego). Dyrektorka szkoły wmawiała mi, że kradłem radia samochodowe, aż sam w to uwierzyłem i sprawdzałem ręką w piwnicy macając czy radio takowe/radia posiadam). Nauczycielka matematyki, mówiła mi, że skończę jako ćpun w Chicago - nie skończyłem w Chicago, bo paszportu nie mam ale pijakiem zostałem za to! Zawsze byłem dla Policji winny i myśleli, że o każdym przestępstwie patologów młodzieżowych wiem! ja wolałem domatorstwo i granie na [Y]ebanym pegasus'ie - patologia mnie nie wymięła! Psycholodzy sądowi stwierdzili, ze uległem demoralizacji! papiery te porwałem i wyrzuciłem na śmietnik jak i świadectwa tych wykolejonych szkól. To społeczeństwo tworzy jednostki aspołeczne i racjonalność - nie socjalizacja, geny czy predyspozycje osobowościowe lub psycho-fizyczne. CHWDP nie krzyczę i Hip-Hop'u nie słucham ale już mam wojnę ukrytą z Policją, aż do śmierci, bo tak się dzieci nie traktuje! To istna Milicja pod nazwą policji! Fałszują zeznania i robią trzodę bez monitoringu, a jak monitoring jest na przesłuchaniu to nadużyć nie ma! Specjalnie biorą na kamery osobę pijaną, uzależnioną czy psychiczną z łapanki na ulicy by przedstawić ją jak w najgorszym świetle. Powiedzcie mi jaki kraj na świecie jest najuczciwszy i gdzie jest przestrzegane prawo? To tam się przeprowadzę i zamieszkam!

Najnowsze wpisy