Forum Polityka, aktualnościPolityka

Salsa Czarneckiego z Gronkiewicz - Waltz

Salsa Czarneckiego z Gronkiewicz - Waltz

Money.pl / 2006-08-02 07:48
Komentarze do wiadomości: Salsa Czarneckiego z Gronkiewicz - Waltz.
Wyświetlaj:
pg / 217.98.20.* / 2006-08-02 10:58
Krytyka oparta o cechy fizyczne i brzmienie nazwiska to styl w jakim uprawiają politykę niektórzy ludzie Samoobrony (i niestety komentujący poniżej). Gdyby tak spojrzeli z tej strony na swoich deputowanych, pewnie odjęłoby im humor. Atmosfery Warszawy bynajmniej nie tworzą jej starzy mieszkańcy. Tworzą ją pozbawieni skrupułów, importowani ze wsi i miasteczek zżerający się nawzajem karierowicze próbujący zabić swoje kompleksy i uprzedzenia bezpardonowym zwalczaniem wszystkiego co na drodze, ale także i przybyli tu z innych okolic Polski światli, pracowici i inteligentni ludzie. Wszyscy Ci, którzy chcą stworzyć nowoczesne środowisko dla siebie i potomności. Mają ambicję kreowania świata dookoła siebie a przyświeca im etos pracy i z tego czerpią satysfakcję.
Ciekawe których jest więcej i kogo ta większość wybierze. Ja wolę Gronkiewicz. Nie lubię afiszowania się religijnością
guseł i odczyniania deszczu. Jeszcze bardziej nie lubię jednak pustosłowia i nieodpowiedzialności we władzach. To pierwsze jest śmieszne. To drugie - groźne.
Obserwator / 81.18.199.* / 2006-08-02 22:55
Wbrew Twoim insynuacjom - linia podziału między prymitywizmem i kulturą przez duże "K" nie przebiega pomiędzy mieszkańcami metropolii i prowincji ani nawet pomiędzy okazicielami akademickich dyplomów i tych z cenzurkami ze szkoły podstawowej. Tym bardziej nie ma takiego rozgraniczenia pomiędzy tymi "inteligentnymi " i "niedouczonymi" partiami. Spotykałem chamowatych i wulgarnych inzynierów czy lekarzy. Spotykałem subtelnych i wrażliwych absolwentów szkoły podstawowej. I vice versa oczywiście. Linię podziału stanowi wychowanie - jakie wyniesie z rodzinnego domu dany osobnik. A co do pani Gronkiewicz-Waltz to może dobrze by było pamiętać iż wykolegowała ona już jednego swojego promotora czyli bywszego prezydenta Wałęsę. Wolał bym aby takie wolty robiła na nieco niższym stołku.
Chłopak z Pragi / 195.212.29.* / 2006-08-02 10:14
w dniu 1 sierpnia. Warszawiacy zareagowali poprawnie. Powstanie to nie jest tradycja srodowiska PO. Szczegolnie Pani Hanna ktora ma swoj udzial w zniszczeniu polskich bankow.
Zuli / 81.190.74.* / 2006-08-02 09:29
HGW jest dobrym kandydatem dla cwiercinteligentow, ktorzy ida rano po Wyborcza i tam czytaja na kogo gosowac i jakie miec poglady. Czlowiek samodzielnie myslacy pamieta HGW z czasow gdy startowala na prezydenta Polski z Konwentu Swietej Katarzyny jako przedstawicielka prawicy. Bzdury opowiadala i nie orientowala sie w niczym. Przestala byc kandydatem. Czy ktos pamieta HGW z przesluchania przed komisja sledcza. Zenada!
zdenek / 2006-08-02 10:46 / Tysiącznik na forum
a ja się z tobą zgodzę w 100%
MN / 80.51.231.* / 2006-08-02 10:31
1, Marzą wam się banki państwowe a może prywatne-polskie? A może znacie lepszych polskich barkowców niż Gronkiewicz-Waltz. Co złego w tym , że bankowiec jest wierzący.
2. ChzP - gwizdanie na Powązkach - tego nie robią chłopcy z Pragi.
Zofia R. / 80.55.141.* / 2006-08-02 10:11
Dobre ,to co napisałeś. O tym epizodzie już mało kto pamięta podobnie zresztą jak o flircie H. Gronkiewicz -Waltz z Radiem Maryja i co z tego wyszło. Problem jednak w tym ,na kogo mieszkańcy stolicy mają oddać swoje głosy? Czy Kazimierz jest na tyle atrakcyjny? Osobiście nie sądzę gdyż będzie to jedynie przedłużenie władzy braci Kaczyńskich . Pozostaje kandydat /jeszcze nieznany/ lewicy lecz czy on będzie przeciwwagą dla kandydata PiS?Może być za słaby aby wygrac te wybory. Nie zazdroszczę w tym momencie wyborcom gdyż nie bardzo jest na kogo głosować.
llodg / 62.111.159.* / 2006-08-02 09:19
Tak - logopeda to juz był jej dawno potrzebny
jliber / 212.180.147.* / 2006-08-02 08:48
No ciekawy jestem czy Wawa ma aż tyle prostaków żeby wybrać Marcinka.
zdenek / 2006-08-02 10:55 / Tysiącznik na forum
tym co piszesz tylko mu pomagasz.
Tusk też wszystkich wyzywał i co wyszło nic
Kero / 2006-08-02 09:05 / -
Nie będąc warszawiakiem obawiam się, że ma.
Widzisz przecież, że najbliższe wybory są już sterowane więc żadna ordynacja w tym wydaniu nie ma znaczenia ani udział w nich bo jak widać wynik jest już znany przynajmniej rządzącym.
z / 195.8.101.* / 2006-08-02 08:57
Ma, ma. W końcu tu siedzi 50% ludzi z całej Polski, a poza tym jeżeli prostak to wyborca Marcinkiewicza, to na pewno jest tu tych prostaków dużo :). A poza tym dialog-anegdota: "Panie Prezydencie, zagłosują na pana wszyscy inteligentni ludzie w kraju. - To dobrze, ale interesuje mnie na kogo zagłosuje pozostałe 97%." - Te epitety, w Twoim poście - wskazujące na sposób myślenia o wyborcach - są właśnie najlepszą receptą na porażkę w demokracji.
Klops / 83.26.119.* / 2006-08-02 08:47
A czy ktoś pamięta dlaczego tak nagle Ryszard Czarnecki tak nagle znikł, czy szum informacyjny już zagłuszył Waszą pamięć? Czyżby ten Pan już był w panteonie nietykalnych??
obserwator / 83.20.223.* / 2006-08-02 07:48
przeczytałem z uwagą dwie wypowiedzi i jestem rozczarowany tym, iż muszę w dalszym ciągu oglądać szefów platformy która nieodwołalnie tonie, niebawem zatonie zupełnie. Nie żałuje kandydatki na prezydenta bo nie wierzę jej słowom, jej wyglądowi ,jej sposobie mówienia, jej oczom >> które są wyrazicielem mrocznej duszy. PO nie ma pomysłu na zagospodarowanie posłów do wytężonej pracy legislacyjnej, a nawet małe dziecko wie że bycie w opozycji i krytowanie wszystkiego co się da , to nie jest odpowiedzialne działanie >> to zdrada wyborców i podatników, których pieniądze zmarnowano i marnuje się nieustannie.
Ta pani sama powinna zrezygnować już teraz bo nawet u niej wykształcający się męski typ urody i waga ciała nie pomogą w uzyskaniu prezydentury , bo zbyt dużo jest białych plam w życiorysach PO , a walka polityczna nie oszczędzi nikogo.
Kero / 2006-08-02 08:58 / -
A kiedy u władzy pozstawała SLD to w czym ją PiSiory popierały? Totalne nie bo nie - to pańskie dziecinne nie bo to komuniści i choćby zaproponowali ponadpartyjną ustawę to prawicowe maminsynki mówiły nie bo nie.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-02 09:36
W kwestii formalnej:
Proszę nie obrażać słowa "prawicowe"
z / 195.8.101.* / 2006-08-02 08:46
Sedno w tym, że Tusk-przeciętniak nie pozwoli ani Rokicie ani Komorowskiemu zagrać o pozycję PO. Wybory warszawskie przegrane przez PO to pikuś. PiS może zrobić powtórkę z budżetu na początku 2007 i zafundować wybory na wiasnę przyszłego roku. Mam nadzieję, że po porażce HGW PO odwoła wreszcie Donalda. To już pora, jeżeli chciałoby się przygotować na taką ewentualność.
tomeks / 2006-08-02 08:33 / Bywalec forum
Obserwator, chciałbyś ,żyby na polu bitwy zostali sami wyznawcy Leppera Giertycha i Kaczorów?? czy cię pogieło?
nie życz nam takiej Polski
vic / 83.21.63.* / 2006-08-02 07:58
obserwatorze ..czyżbyś był PISiorem w mohairowym bereciku i z krzyżem w ręce ?? zakłamanym i do cna zaślepionym nienawiścia do wszystkiego co nie pachnie PISuarem ??
obserwator / 83.20.223.* / 2006-08-02 08:53
do vic>> nie głosowałem na PiS, nie noszę moherowego beretu, mam prawo do swobodnej oceny faktów politycznych, kandydatka na prezydenta Warszawy winna być wiarygoda, mimo , że jestem poznaniakiem moja córka chce swoje szczęście budować w Warszawie, dlatego i dla mnie wybór prezydenta W-wy jest ważny. Bank Staropolski w Poznaniu to zadra w życiorysie kandydatki i to nie jedna. Ostatnio wszczęto dwa procesy przeciwko Prezydentowi m. Poznania i co się stało >> PO stchórzyła nie broni oskarżonego Prezydenta, chociaż poznaniacy kochaja swojego Prezydenta i bronia go gdzie tylko można , ale PO odwróciła sie do niego plecami. Nie można liczyć na to że to kierownictwo PO jest odpowiedzialne, jest niepotrzebne, jezeli się nie zmieni , to moja wróżba się spełni , Platforma bezpowrotnie zatonie, młodzi nie uwierzą a starzy będa obojętni.
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-08-02 13:07
To będą wybory samorządowe, zatem jeżeli mieszkasz w Poznaniu, to decyduj o władzach samorządowych P-nia. Jeżeli Twoja córka jest już zameldowana w W-wie i jest pełnoletnia to będzie mogła oddać swój samodzielny głos wyborczy.
Konkludując, niech wyborami w W-wie zajmą się mieszkańcy W-wy. Wszelkie doradztwo mieszkańców innych miast tylko trąci śmierdzącą grą polityczną!
vic / 83.21.63.* / 2006-08-02 09:16
Obserwatorze .. gwoli wyjaśnienia - nie jestem wyborcą PO. jestem za to przeciwnikiem PISiorów. Też mam dziecko ale rzekonuję je że aby szczęścia szukało daleko od PL . Nie bronię Kandydatki PO na stanowisko prezydenta Wawy - jest mie totalnie obojętne kto tam będzie. Uważam jednak że do oceny ludzi ( w tym też kandydatki ) potrzeba więcej informacji niż zawiera wypowiedź p.Czarneckiego .Tym bardziej że jest on z klanu "kłamliwych"
wilkolac / 213.238.98.* / 2006-08-03 16:12
Ano, zaczyna się palić grunt pod nogami kombinatorów, agentów i kolesiów.
Radzę posłać dziecko na Białoruś.
Tam jeszcze jest po staremu.
antymoher / 2006-08-02 08:11 / Bywalec forum
lol toz to niezalezny obserwattor z tego obserwatora :)
Kero / 2006-08-02 09:02 / -
Ale jakże Ci on "wpatrzony" w stolycę? Gdyby nie ambicje jego córki to z pewnością g.. by go to obchodziło:-)))
To jrest rzeczywiście motywacja. Ja proponuję przemeldować się na ten czas do W-wy aby wzmocnić wyborczo pozycję córki hi hi hi.
vic / 83.21.63.* / 2006-08-02 09:27
Kero - każdy dba o dzieci . Ty nie ??
majo / 217.30.159.* / 2006-08-02 10:24
Na całe szczęście mieszkam we Wrocławiu i koło... mi lata jaki szympans będzie rządził "stolicą"(ciekawe stolicą czego?)!!!marcinek juz jest jakby wybrany i dobrze Wam tak-hehehe!!
leonek / 195.117.161.* / 2006-08-02 16:18
Dla mnie to Warszawa może ogłosić niepodległośc i oderwać się od Polski, BABA Z WOZU KONIOM LŻEJ
kora_j / 83.31.229.* / 2006-08-02 13:07
a ja jednak wierzę, ze w Warszawie mieszka wystarczająca ilość osób inteligentnych i myślących, którzy mają wstarczająco oleju w głowie, zeby zagłosować za osobą, która chce dobrze dla Warszawy, czyli Panią Gronkiewicz. Co Kaczyńscy zrobili podczas urzędowania w Warszawie, zupełnie nic, blokowali wszystkie inwestycje, a jak juz wybrali wykonawce dróg to jakąś firmę krzak do której trzeba było podwójnie potem doplacać. Oni są mocni tylko w gębie, oskarżają wszystkich dookoła a sami zupełnie nic nie robią. To jest obrzydliwe i liczę dni kiedy w końcu te kurduple skoncza sie panoszyc w Polsce razem ze swoimi przyjaciolmi z samoobrony i LPR. Obiecali likwidacje biurokracji, a tworza teraz nowe urzedy na potęgę aby wszystkie mochery i cała rodzinka dookoła miała co robić i okradać Państwo. Starsznie się boją, że ktoś inny przejmie władzę nad Warszawą, wiec idąc ich tokiem rozumowania musieli tam robić straszne przekręty i boją się ze ktos to odkryje. Oni chcą się tylko nachłapać kasy i objąć wszystkie możliwe stołki w kraju. Kiedy w tym kraju będzie w końcu normalnie?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy