Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sarkozy przyjedzie do Polski później

Sarkozy przyjedzie do Polski później

Money.pl / 2008-04-22 15:58
Komentarze do wiadomości: Sarkozy przyjedzie do Polski później.
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2008-04-22 18:25 / Tysiącznik na forum
Oczywiście, bo Tusk znów się obraził na Prezydenta, że ten zje o jeden obiad czy kolację więcej od niego ze swoim gościem. Niesamowity z niego hipokryta i bezmózg, skoro naraża nas na wstyd i śmiech. Dobrze, że sam Sarkozy potrafił się w tej niezręcznej dla niego sytuacji zachować, skoro naszemu Donkowi brakuje wyobrażni.
wkurzona / 79.185.165.* / 2008-04-27 13:39

bo Tusk znów się obraził na Prezydenta,

Coś tu nie gra panie janie kowalski. Jak to w końcu jest, przegapiłam coś, czy co? To nie prezydent ciągle domaga się przeprosin? Jeśli domaga się przeprosin, to znaczy że się obraził, tak czy nie?
Ja nie pamiętam, żeby pan premier Tuski domagał się przeprosin od pana prezydenta, żeby się obraził. Jeśli Ty znasz takie sytuacje,przypomnij mi je, chcę być obiektywna.
Elendir / 2008-04-23 08:30 / Łowca czarownic
Ciekawe że uwierzyłeś w to co napisał jakiś tam francuski dziennik, nawet nie siląc się na pewność tylko podkreślając że są to tylko spekulacje (np. słowo może), a odrzuciłeś zarówno oświadczenie naszej Kancelarii Prezydenta oraz Pałacu Elizejskiego. W dodatku, zakładając właśnie taką wersję, nawet nie rozważyłeś możliwości że wina może leżeć po stronie Kaczyńskiego. Pewnie po prostu tamta interpretacja najbardziej Ci pasowała do tego co chciałeś powiedzieć.
wartdywagacjijaknic / 213.158.196.* / 2008-04-23 19:08
no i co z tym zrobić?. Pasowało mu, a tobie nie?. Może jakiś lewy sierpowy by mu przypasować. Jednym słowem jest dylemat.
Elendir / 2008-04-24 07:08 / Łowca czarownic
Rób co uważasz za słuszne...
andowc / 83.30.99.* / 2008-04-22 15:58
Jak pogoda się poprawi.
josef / 91.44.208.* / 2008-04-24 22:43
...w 39, Francja, ;;wypowiadala,, wojne tez trzy dni i trzy noce podobno powodem byla mgla.
....w 08, powodem jest pani S.
fryzjer 8 godzin, masaze tydzien, odchudzanie kwartal, no to mozna policzyc kiedy
sie pojawia.
Oby sie tylko w podroz do nas na oslach nie wybrali....

Najnowsze wpisy