Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sarkozy przyjechał do Polski

Sarkozy przyjechał do Polski

Money.pl / 2007-06-14 11:50
Komentarze do wiadomości: Sarkozy przyjechał do Polski.
Wyświetlaj:
SZPILECZKA / 83.8.241.* / 2007-06-14 13:21
SARKOZY MOŻE SOBIE PRZYJEŻDŻAĆ!! NIC PO TYM !! TEN PREZYDENT TO "kolega" kwaśniewskiego którego też "BOLA" G O L E N I E !!!
WydymanyPrzez IV RP / 71.193.195.* / 2007-06-14 12:03
"Oprócz spotkania z prezydentem Lechem Kaczyńskim zaplanowano też rozmowę z premierem Jarosławem Kaczyńskim."
Szkoda czasu. Oni właśnie umierają za matematykę.
DRZAZGA / 83.8.241.* / 2007-06-14 13:24
człowieku "wydymany" miej jakiś poziom choćby zerowy -i nie mieszaj "matematyki" z twoją G Ł U P O T Ą!!
Sabre / 2007-06-14 11:50 / Tysiącznik na forum
„Pierwiastek” jest jedynie pretekstem (sam √Kaczyński przyznał że go nie rozumie) – chodzi tu o zablokowanie prac nad Traktatem Konstytucyjnym, który przecież będzie miał prymat nad polską Konstytucją (!). Celem √Kaczyńskiego jest doprowadzenie do takiego konfliktu z Unią, że albo zostaniemy z niej usunięci, albo wyniesiemy się sami. Problem jedynie w tym, by kogoś obarczyć za to winą. Dla przeciwników Unii to nieważne, ale zwolenników trzeba jakoś omamić – na szczęście naród jest a’la Kurski. Dlatego właśnie wszystko jest przeprowadzane przez √Kaczyńskiego z obowiązkowym prężeniem rachitycznych muskułów – patrzcie jaki ze mnie patriota, jak dbam o nasze interesy, jak wstałem z kolan w naszej „polityce zagranicznej”, patrzcie i podziwiajcie:)
Targowiczanom NIE! / 213.158.197.* / 2007-06-14 13:51
Targowiczan takich jak Sabre zawsze w Polsce było dostatek
Sabre / 2007-06-14 14:02 / Tysiącznik na forum
To nie tak! To było: parówkowym skrytożercom mówimy NIE!
PATRZYK / 83.8.241.* / 2007-06-14 13:28
sabre -może jesteś "francuzem"?-na to wyglada !!piszesz o tym nie mając zielonego pojęcia -więc poucz sie troszeczkę ALE TO I TAK CI NIE POMOŻE!!
Sabre / 2007-06-14 13:56 / Tysiącznik na forum
W takim razie jestem francuzem z lepszą znajomością polskiego niż ty. Merci beaucoup.
a jednak / 83.17.92.* / 2007-06-14 13:03
nie przeżywaj tego tak mocno za 10 lat i tak będzie to europejska republika islamska. Francuzi, Włosi i Anglicy nie będa protestować w obawie przed rozruchami etnicznyumi w ich państwach. W Europie jest juz chyba więcej meczetów niz w państwach islamskich razem. A w planach jest budowa największego na świecie meczetu w Anglii. Pracuj nad kolanami bo 5 razy dziennie będziesz sie musiał modlić do Allacha.
Polak z Lyon'u / 193.1.172.* / 2007-06-15 00:20
Zajmij sie lepiej plodzeniem dzieci, bo to Polska ma prawdziwy problem z przyrostem naturalnym i moze stac sie szybciej krajem muzulmanskim niz Francja!
Sabre / 2007-06-14 13:58 / Tysiącznik na forum
A może ja jestem muzułmaninem i mam za zadanie przygotować przedmurze dla wojującego Islamu w naszym kraju? Dlatego właśnie ostrzegam przed popełnieniem tego błędu i wyjścia nszego kraju z Unii? Allach akbar!
........ / 213.158.197.* / 2007-06-14 14:40
Niemcy są już wpół islamskim krajem - albo wkrótce będą...
Andrzej / 2007-06-14 13:01 / Bywalec forum
Gdyby nie fatalny styl mógłbyś pisać powieści political fiction. :-) Czy poza pozbawionymi sensu tezami mógłbyś podać jakiekolwiek fakty choć trochę je uprawdopondabniające ? Nie jest dziwne, że w tej sprawie Platforma również poparła stanowisko Kaczyńskich ? Nienawiść przesłania ci oczy. Lecz się.
Sabre / 2007-06-14 13:48 / Tysiącznik na forum
Zastąpienie pierwiastkiem systemu podwójnej większości utrudni podejmowanie decyzji w Unii, a jest to już naprawdę dużym problemem. I przy okazji, nawet gdybyśmy wywalczyli najlepszy dla nas system głosowań, to nic nie zdziałamy jeśli nie znajdziemy sojuszników. Dobry przykład jest z wódką i jej definicją – cała „zasługa” za tę kosztowną klęskę spada na premiera Leppera i naszych dyplomatów..
Jeśli wypadniemy z Unii, dla √Kaczyńskiego skończy się problem z „szukaniem sprawiedliwości za granicą” (co zaczyna być coraz częstsze).
Uchwalenie Konstytucji nadrzędnej nad naszą mogłoby zmusić √Kaczyńskiego do niechcianego postępowania, jak chociażby do szacunku dla mniejszości.

I raczej nie powinieneś wypominać mi stylu:)

Najnowsze wpisy