Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Sarkozy: Są w Unii i NATO kraje, które boją się Rosji

Sarkozy: Są w Unii i NATO kraje, które boją się Rosji

Wyświetlaj:
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-08 16:02 / NiePOsPOlity Intelekt
SarKoza doznała POmieszania zmysłów. Ale to się zdarza...

"Nowa zimna wojna" E.Lucas - i wszystko jasne.
georges / 78.133.207.* / 2009-02-08 12:33
Dotychczas największym zagrożeniem dla świata jest usa i izrael , a nie rosja . Już w 2001 Bush- laden razem z mosadem zaatakowali WTC . Potem tzw. wojna z terroryzmem- najpierw Afganistan ,potem Irak .Ostatnie prowokacje osi usa izrael to wojna w gruzji ,w której aktywną rolę grał kaczyński , następnie zamachy w bombaju , bandyckie bombardowania gazy , i ostatnia prowokacja gazowa . Jej celem było zniszczenie relacji UE- Rosja w handlu gazem ,na którym Rosja dobrze zarabia ,i tu znów mamy aktywny udział kaczyńskiego . Natomiast w naszych mediach przepełnionych nienawiścią do rosji , wszelkie zło na świecie pochodzi z rosji .
dscssdf / 78.88.248.* / 2009-02-08 08:47
ten człowiek jest zagrożeniem dla EU.

może by tak łaskawie przypomniał sobie historię? Daleko sięgać nie trzeba.

Agresja w Gruzji, Afganistan, Węgry 56 (o czym ten idiota Sarkozy powienien pamiętać, bo podobno jest synem emigrantów).

Obecna retryka Moskwy w kryzysie gazowym, roszczenia do Arktyki, naruszenia granic przez lotnictwo i marynarkę (Norwegia, Finalndia, kraje bałtyckie)

Spór z Ukrainą, Naddniestrze oraz Krym

ja p*******, ci goście z UE zorientują się jak to jest, gdy czołgi będą stać pod Brukselą albo Paryżem, czy Rosja zarząda by udostępnić jej Normadię czy Grenladię na bazę wojskową.
matheews / 2009-02-08 11:40
Podejrzewam, że Rosja postawiła ultimatum Francji i Niemcom, a oni zaśpiewają jak im ruscy zagrają. Należy zauważyć, że wypowiedź Sarkozego nakłada się z wypowiedzią niemieckiego szefa MSZ o tym, że sprawa tarczy nie tylko jest polskim i amerykańskim interesem. Widać, że panuje tutaj rzeczywisty strach przed rosją, ale nie z naszej strony i krajów z tej części Europy, tylko tak naprawdę Niemcy i Francja boją się Rosji. Osobiście bardzo proszę pana Sarkozego, żeby ważył słowa w kwestii dotyczącej obaw m.in. Polski wobec Rosji. Czy Francja doznała kiedykolwiek tak wielu i tak ogromnych napiętnowań ze strony jakiegokolwiek kraju?? Chyba nie...

Najnowsze wpisy