Forum Polityka, aktualnościPolityka

Schetyna: Polacy wybrali anty-PiS, Amerykanie anty-Busha

Schetyna: Polacy wybrali anty-PiS, Amerykanie anty-Busha

Wyświetlaj:
Obywatel Normalny / 83.24.156.* / 2008-11-06 21:33
Brawo - strzał w 10-tkę! Taki głos utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że dłosowałem na właściwe ugrupowanie ostatnio!! Wiecej takich nazwisk jak Schetyna, Palikot, Niesiołowski czy Tusk a Rzeczpospolita stanie się Polską wszystkich normalnych Polaków!!!
ajak! / 213.158.196.* / 2008-11-05 16:37
jednym słowem na topie bambusy.
owczarnia / 79.188.238.* / 2008-11-05 13:39
ten mądrala powiedział !~

co u koleżanki S A W I C K I E J ?
jak się ma w tym antypisie ??

szedł grześ przez wieś ......
merynos / 79.188.238.* / 2008-11-05 13:42
jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku....rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).

No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

…Natomiast ja mam grupę ludzi, to nie jest duża grupa, bo nas jest troje”, którzy mają , tworzą wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromna wiedzę, na temat tego co się będzie w przyszłości, czyli prywatyzacja jednostek organizacyjnych służby zdrowia”

Będzie racjonalizacja sieci szpitali, będą samorządy zbywały majątki trwałe, czyli będą i sprzedawać i przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego””.
No wiadomo, że będzie medycyna prywatna, będą szpitale prywatne. Od czego się będzie zaczynało? Od tego, że trzeba będzie stanąć do przetargu i kupić szpital, natomiast jeśli będzie ..na przykład , ze szpitala czy przychodni tworzona spółka prawa handlowego, to przejmujesz i budynek i strukturę i ludzi „
Gromosław / 79.162.45.* / 2008-11-12 20:56
Amerykanom podobnie jak Polakom gratulujemy wyboru! Tu cudotwórca i tam cudotwórca. Jak się spotkają to może nam nawet jakiś show urządzą: wyciąganie królików z kapeluszy...

Najnowsze wpisy