Forum Polityka, aktualnościKraj

Sejm zajmie się godłem na koszulkach piłkarskich

Sejm zajmie się godłem na koszulkach piłkarskich

Wyświetlaj:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-11-16 10:41

Związek tłumaczy swoją decyzję chęcią dostosowania się do najnowszych światowych trendów, a także sprawami marketingowymi.


W zadku to mam. To jest GODŁO NARDOWE i zadne marketingi i trndy go nie dotycza. To chyba jest rerezentacj NARODOWA a nie prywtny klub kelnrów laty i spółki/ Co mamt teraz zmienić godło na koguta a hymn na techno, bo takie są trendy na swiecie? A na fladze będzie Doda. Żałosne. PZPN do likidacji!
3gz3kutoR / 89.230.87.* / 2011-11-15 23:11
CO PAŁOWALI LUDZI Z POLSKĄ FLAGĄ.
Doradca Donka / 46.126.152.* / 2011-11-15 22:18
Nawet do sportu chca sie wtracac w szczegolach i ograniczyc autonomie PZPN. Po prostu stalinowcy sa u wladzy!
diabeł z piekła / 83.29.118.* / 2011-11-15 20:40
Granie z godłem narodowym na koszulce powinno być zaszczytem, a piłkarze będący w takiej formie i grający to co teraz na taki zaszczyt nie zasługują.
Niech najpierw zaczną wygrywać, wyjdą w jakichś mistrzostwach z grupy, a potem będzie można pomyśleć o nagrodzie.

Póki co teraz piłkarz w reprezentacji Polski zarabia kilkukrotnie więcej niż zawodnik mistrzowskiej drużyny siatkówki, czy piłki ręcznej.

Najlepiej zmienić prawo jak idzie coś nie po naszej myśli, zamiast się do niego stosować - trochę konsekwencji!

Najnowsze wpisy