Forum Forum dla firmKadry

Sejm zajmuje się pracą w niedziele i święta

Sejm zajmuje się pracą w niedziele i święta

Wyświetlaj:
MAGISTER / 80.52.140.* / 2007-11-10 10:02
TO KIEDY MAM ROBIĆ ZAKUPY NP. W IKEI? PRACUJĘ W TAKICH GODZINACH ŻE JAK KOŃCZĘ TO SZYBKO DO DOMU DO MOJEGO SYNKA, PÓŹNY OBIAD, A RACZEJ OBIADOKOLACJA, TROCHĘ SPRZĄTANIA - CZĘŚCIEJ ZABAWA Z DZIECKIEM. MĄŻ WRACA O 20-21 - PRACUJE DŁUGO BO NA WŁASNY RACHUNEK. MIESZKAM W MAŁEJ MIEJSCOWOŚCI, W KTÓREJ SKLEPY SĄ OTWARTE DO 17 (CHYBA, ŻE SPOŻYWCZE). DZIĘKI BOGU ZA ALLEGRO I INNE TAKIE, BO INACZEJ TO CZŁOWIEK MIESZKAJĄCY NA WSI I PRACUJĄCY DO 17 LUB DŁUŻEJ CHODZIL BY W PODARTYCH RZECZACH. A JAK PRACOWNIK PRACUJE W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA TO NALEŻY SIE DZIEŃ WOLNY - MOZNA TO UJĄĆ W REGULAMINIE PRACY - TAKI SYSTEM PRACY MA MOJA KOLEŻANKA.
andre121972 / 213.25.204.* / 2007-01-17 19:41
praca w niedziele i swieta jak najbardziej tylko ludzie zacznijcie wkoncu placic ,przynajmiej setki.Pracowac tak ale najlepiej za darmo ,trzeba z tym skonczyc .Jak pracodawca bedzie musial za swieto godziwie zaplacic to sam zniesie prace w owe swieta
Tomasz.S / 83.7.13.* / 2007-01-17 15:20
Jak zwykle w polsce, zamiast zabiegać o pracę i o zarobki, słuszne związki zawodowe chcą wyłącznie świętowania i modlitwy. A z nieba, sama spadnie manna. Gratulacje!
Solidarność / 212.33.85.* / 2007-01-17 17:55
No tak, najlepiej z********** na okragło, po co weekend !
zeby nie związki zawodowe tak by było, a pracodawcy szukali by sposobu żeby obciąć pensje

Najnowsze wpisy