Forum Forum podatkoweVAT

Sejm zatwierdził zwrot VAT w budownictwie

Sejm zatwierdził zwrot VAT w budownictwie

kosa / .* / 2005-08-01 13:06
Komentarze do wiadomości: Sejm zatwierdził zwrot VAT w budownictwie.
Wyświetlaj:
Budowlaniec / .* / 2005-08-03 08:30
Panie prezydencie bardzo proszę o autograf.
Zdebal / .* / 2005-08-02 08:17
No super. Należę do tych którym udało się skorzystac z dobrodziejstwa skorzystania z dużej ulgi budowlanej. Co roku miałem kilkutysieczne zwroty nadpłaconego podatku. Teraz dzięki kampanii wyborczej za wydatki poniesione od maja 2004 otrzymam zwrot VAT (22% - 7% = 15%). Dla mnie bomba. Ale, zgadzam się z Kosą, obawiam się, że niezbyt to sprawiedliwe. Duzo mówi się o grożącej Naszemu Narodowi katastrofie demograficznej. Ale jak tu mieć dzieci kiedy młodzi nie mają gdzie mieszkać. Należy wspierać budownictwo mieszkaniowe w taki sposób aby kazda rodzina w Polsce miała w rosadnej perspektywie szanse "bycia na swoim". To napedzi całą gospodarkę (nowe mieszkania to nowe meble, AGD, RTV, tekstylia itd...). Tędzy droga panowie posłowie.
Anka / .* / 2005-08-04 09:32
Może ktoś mnie oświeci,czy mogę sobie coś odliczyć.Kupiłam kawalerkę za 35.000 zł w czerwcu 2005 r.od developera.Akt notarialny podpisze w grudniu ,mam fakturę.Czy mogę odliczyć vat i jak to załatwić,dzieki za pomoc z góry,pa
kosa / .* / 2005-08-01 13:06
ci co wczesniej odzliczyli jeszcze moga raz sorzystac a ci co wogóle nie skorzystali płaca na tych co juz i tak maja kaę dlaczego ciagle białe kołnierzyki opracowuja ustawy pod siebie a co z przekształceniem mieszkań w odrębna własność

Najnowsze wpisy