Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Sesja z weekendowym nastrojem w tle

Sesja z weekendowym nastrojem w tle

IgoR Evil Empire / .* / 2005-05-03 03:57
Komentarze do wiadomości: Sesja z weekendowym nastrojem w tle.
Wyświetlaj:
anna / .* / 2005-05-04 14:32
Po małym urlopie wracam i taniego softa troszkę łykam. Odrobinę kupiło mi się CCC. Może na razie starczy, kto wie co będzie jutro ?
orzeł wypoczęty / .* / 2005-05-03 21:47
HOGA mnie nie dziwi taki jej los:) podobnie jak kompapu, alchemii baumy, jutro ampli itd.Ale jeśli ktoś mi wyjaśni co się dzieje z lubawą to będę dżwięczny:) czy ten papier nie jest tani czasem :)?! TAK coś mi się zdaje :)
dżeju / .* / 2005-05-04 12:46
no i macie lubawewiecie co, jak tylko padnie na tym forum nazwa jakiejś spółki, to rośnie. Tacy dobrzy jesteśmy czy ktoś nas słucha :)
hajdi / .* / 2005-05-04 00:22
I ja tak patrze na te Lubawke i troche mam ochote ja lyknac(cos mi sie obilo o uszy ze dywidenda tam ma byc jakas a moze juz byla?), chociaz bardziej chodzi mi po glowie kupienie prokomu bo bardzo taniuski lub optimusa Orzel co myslisz o sofcie czy to nie czas go kupywac powiedzmy po22,5
Pablo / .* / 2005-05-04 20:36
Zarząd Lubawy podjął uchwałę dotyczącą wypłaty dywidendy za rok 2004 w wysokości 40 groszy brutto za 1 akcję. Akcje trzeba będzie posiadać w dniu 30 czerwca 2005r. Dywidenda wypłacona zostanie w dniu 31.08.2005 r. Ostateczna uchwała co do wysokości dywidendy zostanie podjęta podczas walnego zgromadzenia, które odbędzie się prawdopodobnie w czerwcu 2005r.
IgoR Evil Empire / .* / 2005-05-03 03:57
Witam szanowne grono specjalistów :) takie pytanie co sądzicie o HODZE.PL.Jestem ciekaw dlaczego niby 0 komunikatów nic nie słychać , a w końcu te akcje rotacyjnie spadają a otem rosną nawet o 40 % tak tak 40 % ?Dla mnie to wielka zagadka GPW.Jedna wielu oczywiście. Nic nie waidomo a jednak jak sie wstrzeli człowiek to seszele :):):)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy