Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do KLUBU__o bycie rozwazania ogolne

SIEROTA__do KLUBU__o bycie rozwazania ogolne

sierota marycha / 2009-05-28 20:09
pamietacie robaki, kiedys pisalem ze lato bedzie gorace lecz pogoda bedzie paskudna i sprawdza sie juz przynajmniej przepo o pogodzie....na motor za zimno, dziolchy nie rozdziewaja sie do t-shirtow, rynek skolowany i ogolnie lipa....tak se mysle, nalewajac szlaneczke, ze nasz Donek w tych podarowanych chinskich trampkach daleko nie zajdzie......buahahahha
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-28 21:35 / Tysiącznik na forum
kara ty to masz blisko po flaszke do Lwowa :)
kara z bankiera / 2009-05-28 21:40 / Bywalec forum
Mam ale ................. nie wolę bo ............. wolę łącką śliwowicę jak mówi mó sąsiad cyt. '{ reszta to berbeluchy ... ;)

pozdrawiam
greenstar / 2009-05-28 21:06 / Pogromca jeleni
kara..zakupy robię w Berlinie............do Krakowa jeżdże prze Niemcy...............- parę godzin szybciej niż przez polskie drogi..............Donek już mnie z Polski - w spocie wyborczyn- wyeksmitował..............to w sumie sama nie wiem
kara z bankiera / 2009-05-28 21:10 / Bywalec forum
No to jesteś ze Szczecina lub Lubina.

P.S Nie ważne skąd ... ale w pożądku

pozdrawiam gorąco
kara z bankiera / 2009-05-28 21:02 / Bywalec forum
Panie- Panowie gdzie mieszkacie ,bo umnie pieknie ,słonecznie , ciepło
studentki ............ , ale jutro ma padać na pocieszenie ;))

pozdr
sierota marycha / 2009-05-28 21:04 / Tysiącznik na forum

Panie- Panowie gdzie mieszkacie ,bo umnie pieknie ,słonecznie , ciepło
studentki ............ , ale jutro ma padać na pocieszenie ;))

i ie pomylilem sie mowiac kilka m-cy temu, ze jestes dyrektorem gimnazjum zenskiego a wieczorami lubisz grac na akordeonie.....
kara z bankiera / 2009-05-28 21:11 / Bywalec forum
Dobre !!!!

Ale dla zdrowego chłopa - to by było nie do wytrzymania ..............

pozdr
irons45 / 2009-05-28 21:15 / BAKSIK ZIELONYCH
sierota tez ma blizej do granicy niemieckiej niz ja a ty z jakiego jestes regionu kara?
kara z bankiera / 2009-05-28 21:27 / Bywalec forum
Przepraszam poszedłm , ząbki umyś ;)

Ja mam bliżej do Krakowa niż do Berlina .... Napisałem Ci zapytanie i więcej na prytany - O.K ;)
greenstar / 2009-05-28 20:58 / Pogromca jeleni
no to odnośnie pogody.....to się zaczęło..........u mnie gradobicie..........-średnica jednej kulki ok 2 cm..................
21marek21 / 2009-05-28 21:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A na Podlasiu takiej ladnej wiosny to jzu kilka lat nei bylo ;-) codziennie deszczyk dzisiaj troche chlodniej ale 24 bylo. Motorkiem mozna smigac !
sierota marycha / 2009-05-28 21:01 / Tysiącznik na forum

średnica jednej kulki ok 2 cm..................

2 cm to na poczatek...to zwiastun
kara z bankiera / 2009-05-28 21:14 / Bywalec forum
Sierotka ???


2 cm to na poczatek...to zwiastun

Sierotka ???

JAk już świntuszymy to 2 cm to ...... czego jest zwiastun ???[cytat
sierota marycha / 2009-05-28 21:18 / Tysiącznik na forum

2 cm to na poczatek...to zwiastun

nie poczatek a na poczatek....zwiastun spelnienia donkowych cudow, a na marginesie tematu, Irlandia 'ma sznse' nie podniesc sie z kryzysu do poprzedniego poziomu, ostatnie dane wskazuja na postepujaca deterioracje gospodary irlandzkiej, swego czasu islandczycy tez byli przekonani, ze ich prosperita bedzie trwac wiecznie i wyszlo, ze kazdy obywatel islandii jest zadluzony na 500 tys USD
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy