Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do MANIEK

SIEROTA__do MANIEK

sierota marycha / 2009-06-02 12:56
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601068&sid=aatNgaPM2wQM&refer=home
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-06-02 14:54 / Tysiącznik na forum
no to za 2 tyg sianokosy :) beda z $
Maks_ / 2009-06-02 14:36 / Tysiącznik na forum
A propos obligacji - cena idzie w górę, rentowność spada do 3,65%... hmmm... jeśli rentowność utrzyma się na tym poziomie, to dzisiaj można spodziewać się letkiego zjazdu S&P500.
Wczoraj Piotr Kuczyński radził obserwować rynek obligacji, ale nie przypuszczał jednak spadku rentowności, a tu taka niespodzianka...

Pozdrawiam
Replik / 79.185.121.* / 2009-06-02 14:27
ah te majowo czerwcowe wzrosty??? nie...byo i jest cudnie te szczyty nowe te 4 zl ladnie radziliscie
bidnymaniek / 2009-06-02 13:30 / Tysiącznik na forum
Maks odkurzacz na III biegu haahha
bidnymaniek / 2009-06-02 13:08 / Tysiącznik na forum
bondy beda dalej srzedawac ..........a chinczyk w stope sobie nie strzeli ...jasna sprawa

widziałeś jak metale dzisiaj na -
sierota marycha / 2009-06-02 13:22 / Tysiącznik na forum

2009-06-02 13:08:52 | bidnymaniek [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Re: SIEROTA__do MANIEK [1]
bondy beda dalej srzedawac ..........a chinczyk w stope sobie nie strzeli ...jasna
sprawa

Kara zdaje sie nie chce tego wziac pod uwage choc to od dawna oczywiste
krzychu krzysiek / 83.29.108.* / 2009-06-02 14:06
mógłbys mi wyjaśnic wnioski z tego artykułu bo kiepsko znam angielski pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-06-02 14:15 / Bywalec forum

mógłbys mi wyjaśnic wnioski z tego artykułu bo kiepsko znam angielski pozdrawiam

Ja ci wyjasnię:Chińczycy podobnie jak ja mają dośc osłabiającego się dolara,bo mają w nim ulokowane ogromne oszczędności.Nie bardzo wiedzą co teraz zrobic i straszą,że mają alternatywę do lokowania ogromnych nadwyżek.Tą alternatywą jest zakup euro i surowców.Jednak pozbycie się przez nich tak duzej ilości dolara jaka maja jest jak strzał w stopę,więc grzecznie proszą USA,żeby dolar wreszcie się wzmocnił.
Maks_ / 2009-06-02 14:25 / Tysiącznik na forum

więc grzecznie proszą USA,żeby dolar wreszcie się wzmocnił


a USA im odpowiada, że nie ma o co prosić, bo dolar jest mocny i jego pozycja jako waluty rezerwowej nie jest zagrożona.
Poza tym najciekawsza jest końcówka artykułu - otóż mimo ogólnego wstrętu do "śmieciowych" obligacji rządowych (mowa o 10-latkach przede wszystkim) ich sprzedaż znacznie wzrosła osiągając trzeci najwyższy poziom rejestrowany przez serwis Bloomberga, a tylko w zeszłym tygodniu sprzedano obligacji na kwotę powyżej 101 mld USD inwestorom zagranicznym.

Pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-06-02 14:28 / Bywalec forum

Poza tym najciekawsza jest końcówka artykułu - otóż mimo ogólnego wstrętu do
"śmieciowych" obligacji rządowych (mowa o 10-latkach przede wszystkim) ich sprzedaż
znacznie wzrosła osiągając trzeci najwyższy poziom rejestrowany przez serwis Bloomberga,
a tylko w zeszłym tygodniu sprzedano obligacji na kwotę powyżej 101 mld USD inwestorom
zagranicznym.

nie wspomniałam o tym,bo to juz wczesniej tu cytowałes:)
;)))) / 83.26.247.* / 2009-06-02 15:04
do anki z bankiera :
"i tak sie trudno rozstac, i tak sie trudno rozstac ....." :))))
tara / 2009-06-02 14:34 / Tysiącznik na forum
Re Ania siedzisz na dolcu czy czekasz na tanszy odkup .
anka z bankiera / 2009-06-02 14:41 / Bywalec forum

Re Ania siedzisz na dolcu czy czekasz na tanszy odkup .

kupiłam wczoraj,w piątek jadę na wczasy,to chyba nic juz nie bedę mieszać...
tara / 2009-06-02 14:57 / Tysiącznik na forum
Zycze Ci udanego wypoczynku a ja czekam jeszcze na zakup tylko boje sie przestrzelic.
sierota marycha / 2009-06-02 15:04 / Tysiącznik na forum

Zycze Ci udanego wypoczynku a ja czekam jeszcze na zakup tylko boje sie przestrzelic.

jezeli to wykonalne prosze zaloz odrebny watke do pogawedek, dzieki, pozdrawiam
Maks_ / 2009-06-02 13:13 / Tysiącznik na forum

bondy beda dalej srzedawac ..........


zwłaszcza, że nikt nie gwarantuje niższej rentowności (poza Niemcami - 3,64), ale jak dolar zacznie się umacniać... to i rentowność spadnie, a wtedy to odkurzacz :-)

Pozdrawiam

PS sorry, że się wcinam w wątek :-)
Maks_ / 2009-06-02 13:06 / Tysiącznik na forum
"Still, for all the hand-wringing over the dollar’s slide, the expanding U.S. deficit and the nation’s AAA credit rating, the bond market shows international demand for American financial assets is as high as ever.
The Federal Reserve’s holdings of Treasuries on behalf of central banks and institutions from China to Norway rose by $68.8 billion, or 3.3 percent, in May, the third most on record, data compiled by Bloomberg show. The Treasury said bidding from foreigners was above average at its $101 billion of note auctions last week."

... to by było na tyle...

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy