Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do MANIEK

SIEROTA__do MANIEK

sierota marycha / 2009-06-16 11:53
dzisiaj powinnismy zajechac na minimum 1.3675 aby zrekompensowac noc :)

p.s. ZEW wyszedl cudownie.....magia....sa lepsi od naszych cudotworcow..:)
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-06-16 13:32 / Tysiącznik na forum
Według "rynku" szykuje się rebound eurodolara...

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-16 13:42 / Tysiącznik na forum

Według "rynku" szykuje się rebound eurodolara...

patrzac na MACD ma to sens.....
bidnymaniek / 2009-06-16 13:19 / Tysiącznik na forum
sierota tam sprawe załatwiło by badanie prenatalne..........populacja by spadła o połowe :)
sierota marycha / 2009-06-16 13:24 / Tysiącznik na forum

sierota tam sprawe załatwiło by badanie prenatalne..........populacja by spadła o połowe
:)

a duzy jankes na to nie wpadl.....:)
bidnymaniek / 2009-06-16 12:57 / Tysiącznik na forum
na zielone kiełki wzrostów .hahahahahah
tomek z bankiera / 2009-06-16 13:04 / Bywalec forum
do ilu te kiełki wzrosną dzisiaj żeby choc troche skosić tak na wypróbowanie czy równo strzyże?
Maks_ / 2009-06-16 12:56 / Tysiącznik na forum
Bric-i właśnie dyskutują nt. wzmocnienia swoich walut narodowych... :-)
Aż strach się bać, bo jeszcze re-jua-ru-bel zastąpi dolara.... brrrrr

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-16 13:12 / Tysiącznik na forum

Aż strach się bać, bo jeszcze re-jua-ru-bel zastąpi dolara.... brrrrr

iranskie kozy zastapia USD :)

p.s. podali w wiadomosciach, ze talibowie kupuja dzieci w pakistanie, uzywaja ich do zamchow samobojczych......swoja droga bardzo ciekawa religia....kobiety traktuja jak narzedzia, wykonuja wyroki smierci poprzez sciecie glowy, filmuj egzekucje i upubliczniaja nagrania a srogo potepiaja zamieszczanie karykatur niejakiego mahometa w gazecie....buahahahahaha
bidnymaniek / 2009-06-16 12:50 / Tysiącznik na forum
to dobrze ze ok...........bo juz sie martwilem :).......................
ps.sytuacja znana czekamy ...kosiarka na zielone ustawiona :)
Maks_ / 2009-06-16 12:53 / Tysiącznik na forum

kosiarka na zielone ustawiona :)


Maniek, a jaki kolor ma kosiarka? Nie mów, że.... zielony :-)

Pozdrawiam

PS kurde Ed w pracy a my tu sobie żartujemy....
Maks_ / 2009-06-16 12:39 / Tysiącznik na forum
A właśnie wracając do kwestii Iranu (wiem, że nie ten wątek, ale w tych wątkach juz się pogubiłem)... robi się co raz ciekawiej - zarządzono ponowne przeliczanie głosów... jak to leciało w tej piosence..."w bagdad'e wsio spokojno..." (choć to nie dokładnie ten sam region, ale sens identyczny)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-16 12:44 / Tysiącznik na forum
tia....wlasciwie to wszystko ok....nawet centralny bank grecji twierdzi, ze banki greckie sa w doskonalej kondycji.....buahahahahahaha.....grek lubi przesadzac, no ale zeby az tak......
Maks_ / 2009-06-16 12:52 / Tysiącznik na forum

grek lubi przesadzac, no ale zeby az
tak......


Mamy fajne powiedzenie a propos greków - pasuje jak ulał :-)

Pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-06-16 12:17 / Tysiącznik na forum
Tomek spokojnie odrobisz :) nic na siłe
tomek z bankiera / 2009-06-16 12:23 / Bywalec forum
dlatego czekam ale nie myśle potrzebuje jak to się mówi podania na tacy bo im więcej czytam tym większy mam mentlik w głowie i panika się odzywa
bidnymaniek / 2009-06-16 12:11 / Tysiącznik na forum

oni sa lepsi od orkiestry Titanic'a

maja gumowce -rybaczki :)
bidnymaniek / 2009-06-16 12:03 / Tysiącznik na forum
buahahahhaha.....widze kawa z dopalaczem była i chec wraca :) .
ps.wyniki budowy w usa pewnie nieciekawe zwłaszcza ze bondy 10 l. w góre
Maks_ / 2009-06-16 11:54 / Tysiącznik na forum

p.s. ZEW wyszedl cudownie.....magia....sa lepsi od naszych cudotworcow..:)


Mają bogate tradycje.... :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-16 12:03 / Tysiącznik na forum

Mają bogate tradycje.... :-)

oczy przecieralem z niedowierzaniem, sadzac ze byc moze nie rozbudzilem sie w pelni......oni sa lepsi od orkiestry Titanic'a
tomek z bankiera / 2009-06-16 12:12 / Bywalec forum
ja przez nocke 100 pipsów w plecy tp nie zaskoczył za to sl tak i stoje bo kompletnie nie wiem co robic
sierota marycha / 2009-06-16 12:20 / Tysiącznik na forum

ja przez nocke 100 pipsów w plecy tp nie zaskoczył za to sl tak i stoje bo kompletnie nie
wiem co robic

kiedys pisalem zakladaj minimalny zysk a nie maksymalny, pozycje monitoruje sie i pilnuje sie
tomek z bankiera / 2009-06-16 12:30 / Bywalec forum
no wiem ale przeliczyłem o 5 pipsów i to wnerwia , liczyłem jeszcze na giełdy dzisiaj że wyjde chociaż z mniejszą stratą bo jak zostawialem dzisiaj to już miałem -50 pipsów jak wróciłem za 1h -65 i wciąż nadzieje atu dupka jak zwykle u mnie
Maks_ / 2009-06-16 12:18 / Tysiącznik na forum

stoje bo kompletnie nie
wiem co robic


Spróbuj zagrać pod dane z USA - warto zaczynać 10-15 minut przed podaniem danych, ale na ręcznym z palcem na myszce :-)

Pozdrawiam
Maks_ / 2009-06-16 12:22 / Tysiącznik na forum
Choć te dzisiejsze dane to lipa - łatwo tym manipulować, poza tym nie pokazują rzeczywistego obrazu (ruskie masowo kupuja nieruchomości w stanach) - jutrzejsze dane są bardziej miarodajne - wnioski o kredyty hipoteczne

Pozdrawiam

PS całkiem możliwe, że okaże się że jest wzrost rozpoczętych budów i kupionych domów... jutrzejsze dane zweryfikują, czy to autochtoni czy nowobogatcy z kraju rad
sierota marycha / 2009-06-16 12:29 / Tysiącznik na forum

czy to autochtoni czy nowobogatcy z kraju rad

indianie Navajo wybrali namioty i przyczepy campingowe w rezerwatach......powiedzieli, ze nie beda podbijac statystyk.....:)
Maks_ / 2009-06-16 12:32 / Tysiącznik na forum

indianie Navajo wybrali namioty i przyczepy campingowe w rezerwatach......powiedzieli, ze
nie beda podbijac statystyk.....:)


hehe... nie miałem na myśli tych... ale brawo za celną ripostę :-)
Rzuca się w oczy rozbieżność pomiędzy dynamiką sprzedaży domów a dynamiką udzielonych kredytów hipotecznych... wiadomo o co chodzi

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-16 12:37 / Tysiącznik na forum

Rzuca się w oczy rozbieżność pomiędzy dynamiką sprzedaży domów a dynamiką udzielonych kredytów hipotecznych... wiadomo o co chodzi

poprzednim razem bylo podobnie, znamy te sztuczki, juz oswoilismy sie, czekamy na cos nowego :)
Maks_ / 2009-06-16 12:42 / Tysiącznik na forum

poprzednim razem bylo podobnie, znamy te sztuczki, juz oswoilismy sie, czekamy na cos
nowego :)

hmmm... coś nowego powiadasz... z pewnością zaskoczyłaby mnie rosnąca dynamika udzielonych kredytów wobec malejącej dynamiki sprzedanych domów :-)
Nie ma czarów - USA jeszcze siedzi w głębokim dołku jeśli chodzi o rynek nieruchomości i do końca roku raczej tam posiedzi

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy