Forum TechnologieEnergia i ekologia

Silnie radioaktywny wyciek w Fukushimie

Silnie radioaktywny wyciek w Fukushimie

skomentuj
Wyświetlaj:
TzW / 5.60.3.* / 2013-10-03 13:34
Do FDSA:
A pomyślałeś że lew nie myśli tylko powtarza zasłyszane?
To prawda że media dzisiaj nie mają nic wspólnego z misją medialną. Zgodnie z twierdzeniem wielu byłych agentów wywiadu i kontrwywiadu,w głównym nurcie mediów prawdziwe są tylko informacje które są dementowane.
Ale Japonia to kraj idealny: z idealnym społeczeństwem,właściwie bez biedy,bardzo pracowici ludzie,świetni biznesmeni. Jednocześnie panuje tam wolność poglądów i niesamowity szacunek do osób starszych. Ich rząd jako bodaj jedyny pochylił się na refleksją co do II WŚ,poprawił swoje błędy.
Jestem pewien że ususwanie skutków robią najlepiej jak człowiek potrafi (USA pewnie by po prostu pompowało przez ten reaktor wodę z i z powrotem do oceanu,w UE pewnie już by były pierwsze ofiary smiertelne wsród ratowników, w Rasiji jeszcze by nikt o tym nie wiedział). Japonia jest daleko lepsza niż wszystkie kraje i związki wymienione przez LWA.
Dlatego prosze - nie oczerniajcie Japonii. Oczerniajcie Niemcy,USA i Rosję. Do woli!
fdsa / 151.248.33.* / 2013-10-03 12:58
do lewa:)
lewie- a pomyślałeś jak twoi sowieci ukochani kasachów zabijali bombami atomowymi w latach 45- 86?
ludzie do dziś dzień żyjący tam mają problemy zdrowotne a dzieci sporadycznie rodzą się "normalne" tzn bez ciężkich deformacji i schorzeń uniemożliwiających normalną egzystencją.. wspaniały ten twój sowiecki naród zabijający ludzi - który by sprawdzić co się stanie - spuszcza bombę atomową i posyła na pole żołnierzy ... którzy notabene ginęli jak muchy... KRÓLIKI DOŚWIADCZALNE..
lew szczerbiec / 212.14.47.* / 2013-10-03 09:02
Wszak to nie dzieje się w Rosji, Chinach czy Iranie. Japonia jest najwierniejszym pieskiem USA na Dalekim Wschodzie więc może wytruć połowę obywateli kuli ziemskiej a nikt z wymienionych powyżej krajów nie podejmie kampanii sprzeciwu wobec Japonii która czyni daleko za mało w dziedzinie likwidowania skutków katastrofy jądrowej w Fukushimie. To jest dopiero fałsz i zakłamanie propagandy zachodniej. Tfu na na zachodnie media dezinformacji społecznej.
skomentuj

Najnowsze wpisy