Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Skarb Państwa straci prawo weta w spółkach strategicznych

Skarb Państwa straci prawo weta w spółkach strategicznych

Wyświetlaj:
adam222 / 213.136.225.* / 2007-03-23 16:54
KGHM to spółka, która finansuje wybory niektórym partiom i dlatego jest strategiczna.
DA-old / 195.225.71.* / 2007-03-23 18:45
KGHM to jedyna perełka w naszej gospodarce. Zasoby miedzi są doberem naroodoowym i to polskie społeczeństwo powinno zadbać o czerpanie z tego pożytków.
KGHM z uwagi na strukturę i dochody był zawsze przedmiotem politycznych zakusów ale nie z uwagi na jego strategiczne znaczenie (bo takie ma i UE jest w błedzie albo tez wspomaga swoich inwestorów z Niemiec), lecz na kasę.
To co proponuje obecny rząd to nie dbanie o partyjną kasę. A partie, które krytykują zapisy ustawy myślą nie o nas, a o przyszłych wybranych wyborach i dojeniu tego co można.

Stara UE w ramach obecnych struktur prowadzi własną politykę, tylko w interesie starych państw członkowskich. Dal ,mnie to jest sprawa oczywista. Ale przecież polskim "eliutom" zawsze było bliżej do ościennych królów niż do własnych książąt....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy