Forum Polityka, aktualnościKraj

Skarbówka nie chce ściągać abonamentu

Skarbówka nie chce ściągać abonamentu

Money.pl / 2010-03-17 17:56
Komentarze do wiadomości: Skarbówka nie chce ściągać abonamentu.
Wyświetlaj:
SWK / 213.158.197.* / 2010-04-03 02:17
W TVP JEST PRZEROST ZATRUDNIENIA I WYNAGRODZEŃ !!!
NIE MOŻNA OGRANICZAĆ LUDZIOM WOLNOŚCI W OGLĄDANIU I SŁUCHANIU PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH I RADIOWYCH !!!
ZMUSZANIE DO PŁACENIA ABONAMENTU ZA PROGRAMY , KTÓRYCH LUDZIE NIE CHCĄ OGLĄDAĆ LUB SŁUCHAĆ JEST BEZPRAWNE I NIESPRAWIEDLIWE !!!
LUDZIE MAJĄ PRAWO POSIADAĆ ODBIORNIKI I ODBIERAĆ WSZYSTKIE PROGRAMY BEZPŁATNE BEZ ABONAMENTU A PONAD TO ODTWARZAĆ NAGRANIA Z KASET CZY TEŻ KORZYSTAĆ Z PROGRAMÓW TELEWIZJI SATELITARNEJ LUB KABLOWEJ !!!
JEST PROSTE ROZWIĄZANIE: NIECH STACJE TELEWIZYJNE I RADIOWE KODUJĄ SWOJE PROGRAMY I KTO BĘDZIE CHCIAŁ JE OGLĄDAĆ LUB SŁUCHAĆ TO IM BĘDZIE MUSIAŁ ZAPŁACIĆ !!!
fedik / 217.117.141.* / 2010-03-25 07:23
A zagnać do roboty tow. Waniek. Za co bierze taką forsę ?. Do roboty i po chałupach niech kolęduje z tym swoim odgrzewanym kotletem.
Feliks senior / 83.21.232.* / 2010-03-20 18:18
Listonosza napewno za próg mieszkania NIE WPUSZCZĘ, chyba , że chce spotkać się z moim dogiem. Poczta ma w swoich rejestrach prawie tylko emerytów. Od lat już nikt nie rejestruje odbiorników - ani indywidualnie ani firmy. Czy tym, którzy w rejestrach NIE FIGURUJĄ, ma znowu się UPIEC, a ci, którzy płacili przez całe życie, MAJA PŁACIĆ DALEJ? Nic z tego
mATIU / 78.133.238.* / 2010-03-18 06:11
A JA PYTAM ZA CO MAM PŁACIĆ. ZA MISJĘ?? ZA WYSOKIE GAŻE LISA I INNYCH PSEUDO WIELKICH CELEBRITY Z TV. W TELEWIZJI PUBLICZNEJ OPRÓCZ MISJI TO NIE MA NIC. STARE ODGRZEWANE FILMY I DURNE PROGRAMY. DNIE DLA ABONAMENTU A SKARBÓWKA TO JESZCZE TROCHĘ I BĘDZIE WYPŁACAĆ NAM WYNAGRODZENIA. NAJPIERW NIECH SKRÓCI KOLEJKI I CZAS WYPŁATY ZWROTÓW BO Z TYM MA PROBLEM.
zniesmaczony / 77.114.160.* / 2010-03-18 06:58
zupełna racja ,grupa bezczelnych cwaniaków znalazła sobie znakomite pole do wyciągnia dużych pieniędzy nie dając nic w zamian. władze TV niech najpierw przedstawią program naprawczo-oszczędnościowy,likwidując kilkadziesiąt etatów dyrektorskich i im podobnych,pościągają niesłusznie powypłacane niebotycznie wysokie odprawy cwaniakom a później będą mogli źlamdać o płacenie abonamentu.A najlepiej to rozwiązać TV izorganizować od nowa,na zdrowych zasadach.
precz z abonamentem TV / 89.77.6.* / 2010-03-17 21:28
.. do której nalezą politycy, ich kolesie oraz związani z politykami dziennikarze. Ta banda przydziela sobie stołki w tak zwanej telewizji publicznej i radiu też zwanym publicznym i dzieli kasę pomiędzy siebie. Ani Polska ani Polacy (oprócz tych cwaniaków) nic z tego nie mają. Dlaczego więc Polacy maja płacić abonament TV? Bo są frajerami?
emeryt 2010 / 213.156.119.* / 2010-06-15 23:22
Masz racje. A w demokracji powinno być tak, że skoro ja daję forsę to muszę mieć wpływ co mam za to, albo nie płacę! A ta mafia z TV każe sobie płacić a my widzowie nie mamy żadnego wpływu gdzie ta forsa idzie. I zamiast starać się poprawić programy to uważają telewidzów za głupków i puszczają same starocie, propagandę i reklamy. Jedyny sposób na przerwanie tej farsy. Niech wszyscy przestaną płacić abonament TV. Trzeba stworzyć blok nawołujący do zaprzestania wypłacania nieprzeciętnie wysokich pensji tym darmozjadom. Z
dgen / 2010-03-17 20:02 / Tysiącznik na forum
a straż miejska nie chce karać za psie kupy i palenia na przystankach
pomaran3a / 89.73.248.* / 2010-03-21 12:42
Za to wyrośnięte draby podskakują do biednej emerytki, która chce sprzedać pęczek czosnku bo nie stracza jej na jedzenie z pieprzonej emerytury głodowej po 40 latach pracy dla tego złodziejskiego kraju. Obserwuję to niemal codziennie przez okno przy ulicy gdzie mieszkam.
Kiedy wreszcie takich półgłówków -drabów ze straży miejskiej dogonią do pracy?? Gdy padał śnieg dość obficie potrafili przejeżdżać około 10 -12 razy koło posiadałości i tylko czekali aby komus mandat wlepić. Trzeba było śnieg odgarniać w ciągu dnia 5-6 razy!!!. Dlaczego takich drabów nie dogoni sie do takich właśnie zajęć? Natomiast tam , gdzie za leżący śnieg odpowiada miasto - można było wpaść po pachy - tam drabó nie interesowało, że śniegu tyle!!!
squun / 77.115.253.* / 2010-03-17 18:15
skoro skarbówka nie chce ścigać a ja nie chcę płacić to należy go zlikwidować i wszyscy będą zadowoleni !!!
H Szatkowski / 2010-03-17 17:56
No wszystko przeciw temu abonamentowi się sprzysięga ;-)
Kolejny argument za jego likwidacją.
Swoją droga jak to możliwe, że tyle lat w kwestii jego egzekucji trwała taka luka prawna ?
QA / 79.162.7.* / 2010-03-25 10:20
JA JESTEM ZA TYM ŻEBY NIE PŁACIĆ JEŻELI PŁACĘ CHCĘ MIEĆ WOLNY WYBÓR ZA JAKIE KANAŁY MAM PŁACIĆ A NIE ZA COŚ CO MI SIĘ NIEPODOBA .

Najnowsze wpisy