Forum Polityka, aktualnościKraj

Skarbówka prześwietli Grasia

Skarbówka prześwietli Grasia

Money.pl / 2009-07-17 16:20
Komentarze do wiadomości: Skarbówka prześwietli Grasia .
Wyświetlaj:
wpodczerwieniiultrafiolecie / 213.158.199.* / 2009-07-18 00:00
za pomocą teleskopu Hawla
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-07-17 16:20
Mnie ciekawi w jaki sposób dziennikarze docierają do takich informacji. Umowa o świadczeniu wzajemnym usług, na którą Graś się powołuje, nie była nigdzie zarejestrowana, nie wiadomo tak naprawdę czy istnieje, informacje o płaceniu podatków są poufne, wypisu z księgi wieczystej nie dostanie każdy, podobno w księdze wieczystej wpisany jest nieaktualny właściciel, itd. Ktoś musiał to do prasy wynieść. Ktoś bardzo dobrze poinformowany. Oczywiście możemy się domyślać, że to konkurencja z "firmy" montująca zaplecze dla nowej ekipy. Pewnie w każdym kraju tak jest. Mnie natomiast nurtuje pytanie: czy nie jest tak, że na każdego w Polsce ktoś ma haka i tylko czeka na odpowiedni moment?
Kim III / 130.60.28.* / 2009-07-17 16:31
Nie ma hakow na tych, ktorzy nic nie maja na sumieniu. Najwyzej mozna zmyslac, jak to robi PO.
Jesli wszystko jest zgodne z przepisami, to Gras moze spac spokojnie, natomiast jezeli robil przekrety, to dlaczego nie mialoby to ujrzec swiatla dziennego niezaleznie od tego kto to ujawnil?
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-07-17 16:46
Masz rację, że źródła oraz intencje przecieków są nieważne. To dobrze, że są przecieki. U mnie lekki niesmak budzi jedynie sytuacja, że oto jestem świadkiem wymiany ognia pomiędzy dwoma flotami okrętów (Graś - umowa użyczenia pałacyku, Piskorski - rzekoma wygrana pieniędzy w ruletkę - wynik na razie 1:1), a ja do końca nie wiem o jakich ewentualnie innych przekrętach niektóre osoby mają jeszcze wiedzą, którą na razie nie chcą się z nikim dzielić, bo czekają na odpowiedni moment. Taką sytuację można by nazwać putinizacją polityki - prawo jest tak skomplikowane i pokrętne, że na każdego niewygodnego znajdziemy haka i go zniszczymy kiedy trzeba. A jak nie trzeba to siedzimy cicho. "Jest człowiek - znajdzie się paragraf" - powiedział kiedyś wielki filozof Józef S.
kaczordonald / 81.145.104.* / 2009-07-17 21:40
Rzeczywiscie zaczynaja sie pojawiac powazniejsze ataki na obecne ugrupowanie.Ale to normalne.
Na razie jest to tylko pierwsze delikatne przypomnienie o poczatku konca.Kazde grupa jak i produkt[wafelki] ma swoj okreslony czas zywota[ "dojne krowy"] i przeksztalca sie w spadajaca [upadajaca] gwiazde.Juz na polmetku zaczynaja pojawiac sie sygnaly od czekajacych na swoja kolej.

Kolejke do koryta.Oczywiscie nie chodzi tutaj o wymiane.Raczej o pewne przetasowanie.
Ktos tam musi odejsc, ktos zostanie.Zmieni sie nazwe-ugrupowanie.

PO jest dosc silne bo ma wciaz przed soba polmetek.

Czesc takich "Grasi" musi w odpowiednim czasie odejsc {ustapic] miejsca kolejnym.............

Najnowsze wpisy