skok stefczyka

slawekgdynia84 / 2008-03-02 17:28
Mam pytanie odnosnie Skoku.wystapilem u nich o pozyczke gdyz w normalnym banku nie chcieli mi jej udzielic.Bik-bo nigdy nie bralem kredytu i to ze mam odroczenie z woja jeszcze tylko na rok.W skoku zlozylem wniosek-zarabiam 3000netto i wzialem poreczyciela ktory po1)ma u nich pozyczke i splaca ja regularnie i po 2)zarobki tej osoby to 5400netto.W piatek juz dzwoniono do mojej firmy i szef wszystko potwierdzil.Myslicie ze jest szansa by uzyskac u nich pozyczke?Babka ktora tam pracuje byla prawie przekonana ze sie to uda gdyz ponoc Skok sprawdza Bik ale nie ma to wplywu na decyzje kredytowa lecz na oprocentowanie itp. czy to prawda?
Wyświetlaj:
pokrzywdzony przez Kasę Stefczyka / 193.0.116.* / 2011-06-27 12:45
Nie dajcie się zwabić pięknymi hasłami! Niektórzy z pracowników tej Kasy to "wilki w owczej skórze"
harpiapl / 82.177.212.* / 2011-06-23 08:17
Tak sobie czytam te wasze komentarze i nie widzę tu wypowiedzi negatywnych od ludzi, którzy zaciągnęli pożyczkę w SKOK Stefczyka ale spłacają ją w terminach. Sami frustraci, którzy biorą kredyt a dopiero potem myślą jak go spłacić i im nie wychodzi. Nikt Was nie będzie grzecznie prosił miesiącami o spłatę należności, taka jest kolej rzeczy - nie płacisz --> masz odsetki...Proste...
ZAŁAMANY SKOKIEM / 31.60.195.* / 2011-11-04 21:23
TAK MÓWI PODSTAWIONY CZŁOWIEK ZE SKOKU NA KASE ,,STE.....A! WYRWAŁ SIĘ ZŁODZIEJ JEDEN, JAK BATMAN Z TĄ WYPOWIEDZIĄ!
kboli / 91.94.165.* / 2011-06-27 19:37
Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami negatywnymi na temat skoku stefczyka. Naprawde bardzo dobrze ludzie si zastanowcie zanim pojdziecie do stefczyka po pieniadze albo do pracy. Obecnie rekrutuja do o/ w nowej soli, naprawde nie polecam tam pracy, nowy kierownik i p. Regionalna A.S. omijac szerokim lukiem. Wiem o mowie bo mialam z tymi osobami do czynienia, mozna by bardzo duzo napisac a nawet ksiazke na ten temat. NIE JESTEM ZLOŚLIWA/Y ALE NIE KORZYSTAJCIE Z OFERT STECZYKA A PRACA TAM TO PORAŻKA I WYZYSK CZŁOWIEKA.... nie polecam
Fryta / 37.47.248.* / 2013-02-19 17:15
tu musze podpisać sie pod fałszerstwe Skok Nowa Sól!!!Ale na szczęście pani A.ze swoim facetem i koleżanka juz tam nie pracują!pomimo to okradli mnie z prawie 2000zł-niby ubezpieczenie,a deklaracja ,która jest dowodem zawarcia umowy między mna ,a Towarzystwem przez 10miesięcy nie dotarła do ubezp., nie dostałam żadnej polisy itd.,a co z moimi pieniędzmi???Złozyłam wniosek o zwrot gotówki,jak to nie pomoże złożę wniosek w prokuraturze...,a poprzednie kierownictwo -to zwykli naciągacze no i co-chyba wzięli mój hajc do swojej kieszeni,a dokument???-defraudacja....
pokrzywdzony przez Kasę Stefczyka / 193.0.116.* / 2011-06-27 12:36
Pracujesz w SKOK Stefczyka czy w HTP Puniewska? Ostrzegam wszystkich przed zaciąganiem pożyczek w tej SKOK. Jej pracownicy potrafią być bardzo nieuczciwi.
rammzees / 83.4.107.* / 2011-09-07 14:12
Witam znam problem pożyczek z Kasy Stefczyka i podpisuję się dwoma rękoma z opinią najbardziej lichwiarskiego bandyckiego podejścia do klienta dotyczącego zaciągnięcia u nich pożyczek- to faktycznie sznurek u szyi dla zadłużonych i spłacających raty , mój ojciec właśnie traci zdrowie, rozpada się małżeństwo rodziców, towarzyszy nam tylko stres,kłótnie,bieda- a to dzięki Skokowi Stefczyka- nie mam słów aby wyrazić nieszczęście moje rodziny i głupiego nieodpowiedzialnego ojca, który został zwabiony pięknymi fachowymi słowami aby się zadłużyć. Jestem osobą niepełnosprawną mam swoje problemy ale nie mam siły żyć w takim piekle i proszę o poradę - jak można się starać o umorzenie odsetek. Pozdrawiam wszystkich
pokrzywdzony przez SKOK Stefczyka / 212.180.168.* / 2011-09-14 23:49
1) Składać wnioski do Spółdzielczego Arbitrażu Konsumenckiego w Gdyni (jeśli sprawa nie jest jeszcze w sądzie);
2) Skontaktować się z Powiatowym lub Miejskim Rzecznikiem Praw Konsumenta;
3) Skonsultować się z jednym z Biur Porad Obywatelskich (mają oddziały w różnych miastach);
4) Zgłosić swoją sprawę do mediów.

Kto ma z nimi problem, powinien wiedzieć, że nie jest sam.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w zmaganiach z tą firmą
kleopatra79 / 178.56.213.* / 2011-06-17 11:14
Malinka to chyba niezłą działe ma za to że broni tych ZŁODZIEIIIII
kleopatra79 / 178.56.197.* / 2011-06-17 10:50
ludzie od skoku stefczyka lepszy jest nawet PROWIDENT spłaciłam kredyt 3 miesiące temu a co dwa tygodnie płacę po 200zł odsetek bo zmienił się system o którym mie nikt nie poinformował JEŚLI MÓSISZ BRAĆ KREDYT TO NIE IDŻ DO SKOKU STEFCZYKA,BO ZGINIESZ MARNIE.A KOMORNIK CZEKA.a panie tam pracujące kłamstwo mają we krwi!!!!!uwaga
kitor / 92.55.194.* / 2011-06-17 23:19
miałas doczynienia z providentem ze tak mówisz, a pozatym jak się chce kredyt warto poświęcic troche czasu i porównac oferty, każdy skok to co innego, i są tańsze pożyczki, darmowych nie znajdziesz tylko u mamusi hehhe
onk / 82.139.184.* / 2011-07-18 12:46
ale bez przesady Skok to oszust Ja spłaciłam mam pokwitowania a teraz jeszcze tysiaka do spłaty dla nich oszuści nic więcej!!!!!!!!
TO NIE WIEM / 95.51.15.* / 2011-06-16 14:01
Popieram wszystkie komentarze na nie. Wszystkich którzy chcą pożyczkę niech uciekają od Skoku jak najdalej. Najbardziej oszukańczy Bank z jakim się zetknęłam. Za będy banku ZAWSZE PŁACI KLIJENT I TO SŁONO.
diana ross / 89.74.130.* / 2011-07-02 15:42
macie racje, uciekajcie z kasy stefczyka jak najdalej , listow od nas nikt nie czyta, prezesi maja wszystkich gdzies, pisalam dziesiatki razy, zawsze bylo mowione prosze wplacac , a wszyskto wyjasnimy i bedzie ok odpowiada Pani z Gdyni, ja palace kolosalne raty + dodatkowo za zalegly dwie raty, ale to bylo juz 65 miesiecy po zajsciu mojego nie placenia.Po prosilam kase skok o odroczenie o dwa miesiace slaty w lecie poniewaz bylam chora, inny bank przesunal mi w ciagu 2 godznin, kasa skok odpisala mi po 8 tygodniach , ze nie wyrazaja zgody ale jednoczesnie prosze placic raty normalne i w ratach splacalach zaleglosc z lata. No i stalo sie .No i stalo sie ja placilam napisali list ze bedzie pozytywne rozwiazanie,prosze napisac list ,ale oczywiscie nie wiem jakim cudem list do nie dotarl jak poczta mowi ze list byl na czs , i podali mnie do sadu mimo to ze caly czas placim b.duze raty , srawa sie rypla, bik- ze nie splacam zaleglosci, a mi kaza dalej placic Teraz jestem w biku jako oszust a skok naliczyl sobie 17.000 odsetek i zejdzie to z biku za 5 lat. Probowalam popelnic samobojstwo nikt nie chcial mi pomoc , pisalam aby podali date kiedy moj list dotarl taka byla umowa , do dzisiaj nikt nie odpowiedzial. Panie z Gdyni mowia ze mam sie kontaktowac z wroclawiem , a Panie we wroclawiu mowia ze mam dzwonic do gdyni, i tak caly czas a za wszystko doliczja mi odsetki karne,dzisiaj wiem ze podanie mnie di sadu bylo bledem Pani z Gdyni , sprawa bedzie w sadzie, a za to ze o malo nie umarlam pojade do telewizji , ja zaplace te odsetki ale bede ludzi blagala w tVN aby nie brali kredytu bo zgina tak jak ja, a Pan Prezes nawet nie chcial mi odpowiedziec , teraz nie odpuszcze. Popieram wszystkich , ze to wielkie zlo skok stefczyk, kiedys bylo inaczej , dzisiaj Panie aby dostac premie i zachowac prace ,robia swinstwa, ale jest takie przyslowie , ze za wszystko sie w zyciu placi
spork / 92.55.194.* / 2011-06-17 23:21
SKOK nie jest bankiem, tylko spółdzielnia i działa na innych prawach niz bank, poszukaj innych sków a znajdzie o wiele lepszą ofertę zapewniam ...
Marcin 270982 / 80.54.185.* / 2011-06-15 08:13
W 2005 brałem 3500 PLN. Straciłem pracę i przestałem płacić raty. Od 2180 PLN naliczyli mi odsetek ( bez kosztów sądowych i adwokata) 17897 PLN. Od 2008 roku pracuję i spłacam po 1000PLN, i jeszcze to potrwa, bo odsetki od odsetek są u nich z********!
Ostrzegam i gorąco nie polecam.
kajetan88 / 62.21.121.* / 2011-06-01 20:45
Skok Stefczyka - po prostu tragedia - jak najdalej od nich - szczera rada
ADAM z Olsztyna / 83.21.125.* / 2011-05-30 21:58
A ja otworzylem sobie ROR w skoku zarabiam 2500 netto pozyczke dostalem na zaswiadczenie o zarobkach i dowod mam zla chistorie kredytowa w bik-u i 4 miesiace temu pozbylem sie komornika ubiegalem sie o 4000tys.pln a mam do splaty 4800tys.pln normalka ze za pozyczke sa odsetki dodatkowo w kosztach jakie mam do tej pozyczki mam ubezpieczenie od straty pracy

TAK WOGOLE DO WSZYSTKICH JECZACYCH I KRZYCZACYCH TU NA FORUM JAK NIE POTRAFICIE RADZIC SOBIE Z KREDYTAMI TO ICH NIE BIERZCIE
lenka2410 / 89.200.147.* / 2011-07-13 14:13
popieram w 100%. Zauważmy że nikt kto spłaca kredyt w terminie nie narzeka.Narzekają tylko ludzie którzy są zwykłymi wyłudzaczami ... Biora kredyt i myślą że smerfy będą za nich spłacać.Płacisz jest ok nie ma problemów... nie płacisz są odsetki za zwłokę ..zwykłe życie.
MARKO TLEN / 82.139.184.* / 2011-08-08 14:17
KOMENTARZE NA TAK SĄ OD PRACOWNIKÓW SKOKU NIE BIERZCIE POŻYCZEK W TEJ FIRMIE PRZEKRĘT ZA PRZEKRĘTEM
anka121212 / 82.139.184.* / 2011-07-18 12:54
człowieku ja spłaciłem pożyczkę w ciągu czterych miesięcy mineło 2,5 roku a ja mam im wpłacac jeszcze prawiwe tysiąc zł To są oszuści wysyłam pisma i nic tylko odmowne nie polecam bo na początku ładnie pięknie a potem człowiek chce się zabic przez paszkwili!
w poszukiwaniu sprawiedliwosci / 78.8.152.* / 2011-05-21 13:45
Witam wszystkich forumowiczow,
UWAZAJCIE!!! to szczera rada. To doskanala kasa do wziecia kredytu na kradziony dowod. Zastrzezenie dowodu w banku niczego nie gwarantuje. Wlasnie od komornika dowiedzialam sie, ze wzielam pozyczke w SKOK-u w wysokosci 50 000. Jest juz wyrok sadu elektronicznego. Niewazne, ze sad (a wlasciwie referent sadowy) wydal wyrok dotyczacy osoby, ktora wlasciwie nieistnieje. Poz stracie dowodu zmienilam adres zameldowania i zamieszkania. Nikt: ani SKOK, ani ten dziwny sad nie zadali sobie trudu, zeby sprawdzic dlaczego nikt nie odpowiada na ich monity. Malo tego, moj nieudolnie sfalszowany dowod zostal w miedzyczasie zatrzymany przez policje podczas proby wyludzania pieniedzy w jakiejs innej podejrzanej kasie. I nic. Zupelnie nic sie nie stalo. Machina "sprawiedliwosci" toczyla sie dalej. Wlasciwy adres znalazl... komornik - prosze jaki zuch!!! Mam tydzien czasu na "dogadanie" sie z komornikiem. Dla pana X, dla ktorego bylam tylko sprawa nr iles tam wystarczyla pewnie minuta zeby mnie pograzyc. Ja teraz bede czekala bardzo dlugo zeby cala sprawe odkrecic i nie mam zadnej gwarancji, ze nie strace niczego z mojego majatku. Bede musiala oplacic prawnika, wniesc oplaty sadowe... A kiedy to wszystko sie jakos skonczy i bede mogla glebiej odetchnac... no wlasnie - jakos nie wierze, ze kogos spotka za to wszystko jakakolwiek kara.
Uwazajcie, bardzo uwazajcie.
PIENIĄŻEK / 77.115.80.* / 2011-05-19 15:00
LUDZIE!! LUDZIE!!! JAK NAJDALEJ OD KASY STEFCZYKA!! PEŁNO KŁAMSTW I NACIĄGANIA!!!
tadef / 213.192.67.* / 2011-06-09 12:55
Potwierdzam!Zrezygnowałem ze Skoku w styczniu 2010.Udziały można odzyskać po walnym zgromadzeniu za 2010,wiec około kwietnia 2011.
Przychodzę do Skoku 2.06.br a tu pani mówi że 30.05 minął termin wypłat.Pytam ,kto mnie o tym poinformował.Odpowiedź-nie mamy obowiązku informować.
Co teraz?Proszę napisać podanie z prośbą o wypłatę po terminie.Piszę zdenerwowany że muszę prosić oddanie mi własnych niewielkich pieniędzy.
Czy to już wszystko? NIE.Podanie zostanie rozpatrzone po tygodniu,ale czy pozytywnie czy nie nie wiadomo.
Czekam na decyzję "przyjaznej ludziom kasy".
dymany / 81.190.204.* / 2011-06-02 10:39
Potwierdzam,trzymajcie się z daleka od tych krwiopijców.Wprawdzie dość łatwo uzyskać u nich pożyczkę ale opłaty,które pobierają to najzwyklejsza lichwa.Jeśli z jakiegoś powodu zdarzy sie komuś opóźnienie ze spłatą, naliczanie odsetek od odsetek nie ma końca.Ostrzegam potrzebujących jeszcze raz,wszedzie ale nie do SKOK Stefczyka.Pozdro.
Oszukany przez skok i ich pośredników / 83.27.19.* / 2011-05-30 00:09
Tak jak mówisz. Mają klikę naganiaczy, to mafia oszustów, wyzyskiwaczy. Działają z premedytacją, nie mają poszanowania dla uczciwych, a będących w potrzebie ludzi,żerują jak pasożyty. Nadzór Bankowy i Najwyższa Izba Kontroli z Centralnym Biurem Śledczym powinni się nimi zająć i rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji. Zwłaszcza prezesami i współpracującymi z nimi brokerami kredytowymi rozsianymi po kraju jak włoska ośmiornica. Osobiście zostałem przez nich wykorzystany.
Klient-SKOK / 87.205.215.* / 2011-04-23 02:04
Witam serdecznie!

Dzisiaj została mi wypłacona pożyczka w stefczyku na kwotę 20tyś z ratą BALONOWĄ ale te trzy panie które tam były chyba za bardzo nie wiedziały co robią, ciągle coś zmieniały i gdzieś dzwoniły, z tego co zrozumiałem to nie wiedziały czy do pożyczki z ratą balonową mogą założyć ubezpieczenie ATUT no ale w końcu założyły. Tylko teraz sam się martwię czy one wszystko dobrze zrobiły, czy może być takie ubezpieczenie do takiej raty?
nim / 95.160.16.* / 2013-03-27 20:15
Stary sprawdz dobrze, bo nim sie obejrzysz, to juz bedziesz zrobiony w bambuko!.. Popieram wszystkie negatywne wypowiedzi na tym forum !!
pawulon164 / 95.40.88.* / 2011-05-16 19:24
LUDZIE Z DALEKA OD SKOKU STEFCZYKA!!!!!!!!!
To porażka!!!!ja mam tam pożyczkę i paranoja zalegam 14 dni ale nie z mojej winy(mam polecenie zapłaty w moim banku udostępniłam środki na koncie tylko bank zawalił a SKOK juz mi włazi do domu,porażka tymbardziej że kontaktowałam się z oddziałem w moim mieście i mówiłam jak sprawa wygląda i że wszystko wyjaśnię jak wrócę i takie rzeczy....że kogoś nasyłają...jak najprędzej muszę spłacić ten kredyt i na zawsze zapomnieć o tej placówce PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!USTRZEGAJCIE SIĘ JAK OGNIA!!!!!!!!!
K O. / 46.112.182.* / 2011-04-21 00:00
SKOK Stefczyka omijac z daleka!!! mnie przetrzymali półtora tygodnia z decyzją czy przyznac czy nie.. dzwoniłam wielokrotnie i bywałam.. traciłam czas.... zabrałam papiery tzn: to,co chcieli:ZAŚWIADCZENIE O ZAROBKACH, POTWIERDZENIA Z INNYCH BANKÓW O SPŁACONYCH JUŻ DAWNO POZYCZKACH/KREDYTACH, itd. Omijac Stefczyka! !!! poszłam do SKOK Chmielewskiego- i na drugi dzień miałam na koncie pieniążki- owszem,poręczyciele itd.. bo nie zawsze spłacałam,w przeszłości raty na czas.. SKOK Stefczyka : zadzwonili do mojego pracodawcy,że przyślą swojego pracownika, który sprawdzi mu dokumenty w biurze rachunkowym,czy:odprowadza za mnie składki do ZUS i jakiej wysokosci.. i chcieli zobaczyć listy płac.. który pracodawca się na to zgodzi?? !! wqrzył się szef,na mnie.. SKOK Stefczyka się ,,rozbujał" rozreklamował.. ma na tyle klientów,że wielu klientów może tak traktować jak mnie- czy ciebie- bo jak wyżej...... SKOK Chmielewskiego jest dla ludzi :) i te inne mniejsze też - a Stefczyka omijać szerokim łukiem!! !!!
Normalny / 89.79.248.* / 2011-04-07 15:35
Odradzam wszystkim jakikolwiek kontaktów z w/w firmą. Są nieuczciwi, nierzetelni itd. W przypadku losowego opóźnienia z wpłata raty (każdemu może się to przytrafić gdyż nikt nie jest wstanie przewidzieć przyszłości) kredytowej ich postępowania nie zmierza do pomocy i normalnego/ludzkiego; załatwienia sprawy ale do jak największego utrudnienie w spłacie zobowiązania. Otrzymają Państwo telefon pod wieczór bez względy na dzień a jak np będziecie Państwo w ubikacji czy nie będziecie chodzili non stop z telefonem przy sobie i tym samym nie będziecie mogli go odebrać to natychmiast wysyłają sms. Po skontaktowaniu się z pracownikiem tej firmy (w tym samym dniu) i ustaleniu zasad postępowania aby spłacić niezawinione celowo zadłużenie firma na drugi dzień wysyła monit. Za wszystko nalicza sobie opłaty. Czyli w przeciągu niecałego dnia dokonuje 4 działań nazwijmy to windykacyjnych w tym 3-ch tylko podrażających sztucznie koszty po czym nalicza Wam za to opłaty- za każde działanie. Tak właśnie działa uczciwy SKOK Stefczyka na rynku- podobnież bank dla normalnych ludzi. Podsumowując, koszty tzw windykacji w ciągu dnia wynoszą realnie w tej instytucji ponad 100 zł z powodu ich celowych działań j.w. :) Szkoda że jeszcze tego nie robią codziennie. Z tego powodu z czystym sumieniem ODRADZAM komukolwiek czy to konsumentowi czy tez firmom jakichkolwiek kontaktów z tą z pozoru uczciwą kasa jaka jest SKOK Stefczyka.
IZKAA / 213.17.234.* / 2011-06-10 09:30
Uciekajcie od nich jak najszybciej.. w momencie opóźnienia w spłacie raty - ok. miesiące tak zadziałają, że sami rozkręcą dodatkowe zadłużenie... z tytułu windykacji.. kilkakrotnie w ciagu miesiąca, które z kolei powoduje dalsze obciążenia windykacyjne - efekt - przy zaległości jednomiesięcznej od kwoty 350 zł urabiają 100 zł kosztów windykacyjnych.. Czasami wystarczy brak 10 zł, który może być spowodowany tym , że człowiekowi, który wpłaci ratę potrącą najpierw windykację a za brak 10 zł znowu naliczają 35.. . potem coś się nałoży.. np. te 10 zł, z następnego miesiąca i jest 135 zł za windykację tzw. miękką. Złodziejstwo Sami rozkręcają windykację... a Panie prowadzące w oddziałach, jak się dowiedziałam, nie maja obowiązku informowania o tym.. że brakuje drobnej kwoty - bo i po co!!!!
ad1 / 83.31.192.* / 2011-04-25 22:03
Popieram. Tzw skok stefczyka to cos dziwnego. Niekompetencja ludzi tam zatrudnionych, jak się wydaje, jest działaniem celowym! Cała ta organizacja jest przykrywką,parawanem dla działań poza prawnych. Czy ktoś z forumowiczów zna moze jakieś nazwiska tych co stoją na czele tej organizacji?
Omijajcie ten niby parabank z daleka gdyż każdy kto popełni błąd zadając się z nim wcześniej czy póżniej przkona się w co wpadł.
Kazdy bank jest lepszy (nawet niemiecki) niż to co nazywa się skok stefczyka.
MK z Kozielskiego / 83.22.213.* / 2011-07-08 15:14
Jezeli biore pozyczke, to najpierw musze miec pokrycie na jej splate, bo kto ma za Ciebie splacac? Jestem czlonkiem SKOku od wielulat i nigdy nie mialem z nimi klopotu. Radze kazdemu:
idzcie do "Chwilowki"(za 45%!!!),to sie "lepiej
oplaci! - i...dlug splacic tez trzeba!
PS.A moze wszystkie te "dobre opinie" sa od podstawionych "Chwilowiczow"?
już nie klient / 89.68.67.* / 2011-08-02 17:16
a ty co tam pracujesz że tak zachwalasz......
już nie klient / 89.68.67.* / 2011-08-02 17:16
No i pracownik się znalazł....i leci z reklamą.....
julia roberts / 89.74.130.* / 2011-07-02 16:02
popieram niekompetencje ludzi tam zatrudnionych, niech chociaz pojda na jakies douczjace kursy, niemile, ludzi traktuja z gory , chociaz intelektem i wyksztalceniem nie dorastaja do ludzi starajacych sie o pozyczke, ja nie odpuszcze, zeby mnie tak traktowano jak oszusta kasa stefczyk powinna zniknac, przeciez tyle jest lombardow, sumujac ich odsetki od odsetek to to samo to powinno byc karalne
malinka102 / 193.34.0.* / 2011-04-08 20:19
Najpierw sprawdź dokładnie za ile dni opóźnienia i jaką kwotę Tobie naliczono bo takie głupoty piszesz, że szkoda gadać. pierwsze wezwanie do zapłaty wysyłane jest 14go dnia przeterminowania i wynosi 35 zł.
truskawka01 / 89.68.67.* / 2011-08-02 17:20
a ty malinka102 w którym oddziale stefczyka pracujesz że takich porad bezsensownych udzielasz ??????
Anastazy / 89.74.130.* / 2011-07-02 16:08
Jezeli na foum ktos broni kasy stefczyka tzn. ze jest jej pracownikiem, prosze nas nie obrazac, czy za to tez wam placa? jakim trzeba byc czlowiekiem zeby dla pieniedzy takie swinstwa ludziom uciwym tylko poprostu malo zarabiajacym robic
NO I CO / 95.51.15.* / 2011-06-16 14:27
A TY CO PRACOWNIK BANKU JESTEŚ. JEŚLI TAK TO POWINNAŚ DOBRZE WIEDZIEĆ JAK TO U WAS WSZYSTKO DZIAŁA
gromki / 89.78.68.* / 2011-04-17 21:20
W polbanku jest to samo i w santader consumer bank wszedzie lupia sla listy i doliczja kase w polbanku 39 zł za spoznienie ze splata tak samo za przekroczenie limitu na karcie kredytowej i nie wazne ze w wyciagu nie ma przekroczenia na koncu okrsu rozliczeniowego wystarczy ze w trakcie okresu przekroczyłosie saldo co dla mnie jest chore bo w jaki sposob mam to monitorowac skoro jedynie wyciag zawiera historie operacji . Jest to typowy przyklad nabijania kasy do kiesszeni od klienta . W inwest banku przez 3 miesiiace kazali mi czekac na wypowiedzenie sie umowy !!! po tym jak nie odnowili mi kredytu obrotowego , Czekałem po to by podpisac ugoe i splacac w ratach jak zwykly kredyt i zapewniali ze w biku bede miał czyste konto w ten sposob po czym teraz do biku sla raporty jakobym zalegał. Dopiero po mojej interwencji i postraszeniem ich ze kieruje sprawe do rzecznika praw konsumenta ze wzgledu na skaldanie fałszywych raportow zgodzili sie wpisac do biku adnotacje ze kredyt spalacny jest w ugodzie ale twierdza ze dalej cała kwota bedzie widoczna jako wymagalna wiec dalej mam zepsuta historie . Banki działaja jak monopolisci zawieraja niedozwolone klauzule w umowach ale trzeba kontroli i roku zeby zmusic ich do zmiany a kosztow poniesionych i tak nie zwroci nikt klientowi . Omijajcie invest bank szerokim łukiem tak jak i bankowców bo nawet znajomi rodziny potrafili w perfidny sposob załatwiac tylko soje interesy pod przyktrywka pomocy. Wyobrazcie sobie ze taki niby przyjaciel przychodzi oddac dokumenty firmowe ktore wział do ksero do weryfikacji i od razu podsyła druk polisy na zycie twierdzac ze to bedzie zabezpieczenie kredytu jaki napewno otrzymam . Po czym jak odpowiedziałem ze sorry bracie ale pracowałem w ubezpieczeniach i wiem ze to sa druki scisłego zarachowania i moge nawet podpisac go inblanco jednak razem z drukiem umowy kredytpowej ktorej ma byc zabezpieczeniem tapolisa przyjaciel sie zmył a po jakims czasie gdy zadzwoniłem co z tym obiecanym kredytem zwala wine na kolege ktoremu sprawee przekazal i zdziwiony ze sie jeezzcse ze mna nie skontaktował. Wilka sciema -to charakteryzuje kazdego posrednika kredytowego i pracownika banku ktorego wynagrodzenie jest prowizyjne. za takie działanie sa jeszcze wynagradzani np taki Tomasz krol z invest banku ktory wpuscił mnie w takie maliny awansował z kierownka na dyrektora placówki. Dla nich nie wazne jest co mowia i ze czlowiek bierze na powaznie ich słowa, nie wazne ze moze mi przepasc 10000 zaliczki na działke na ktora planowałem brac hipoteczny a teraz przez takiego goscia jestem w d...ie , to juz moj problem ze kolejny rok bedzie w plecy bo nie zrealizuje inwestycji ktore planowałem z krdytu przeprowadzic i pod ktory generowałem dochod w papierach bulac podatki zamiast robic sobie koszty...potem jeszcze sie dziwia ze człowiek ma ochote go walnac w morde bo inaczej trudno to nazwac jesli nie rozrozniaja prawdy od fikcji. Zawod bankowca wypatrza charakter czlowieka , tylko oni wracaja pozniej do spokojnych domow i szczesliwej rodziny a czlowiek ma na głowie kolejny rok walki o przezycie cięzka charówą!! szlak mnie chce trafic ze takim ludziom jeszcze włos z głowy spasc nie moze.
Zycze wygranej w totaka wszystkim w podobnej sytuacji. krakus7@gmail.com
Normalny / 89.79.248.* / 2011-04-09 18:48
Malinko widać, że jesteś pracownikiem tej kasy jednakże czytaj uważnie co napisałem zamiast ośmieszać się a przy okazji tę kasę w której pracujesz stwierdzając, że nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tego co czytasz.
nękąna / 80.87.39.* / 2011-04-16 15:47
Bardzo zmniejszyły mi się wynagrodzenia z tego tytułu spózniam sie z spłatą kredytu .Odwiedził mnie windykator - Boże jego zachowanie jest tragiczne najpierw straszył mnie wypowiedzeniem umowy dał termin 1 dzień powiedział że jak nie zapłace to przyjedzie i będę latać pożyczać po sąsiadach.Otrzymałam 1600 wynagrodzenia 1550 zapłaciłam rate 50 zł zostawiłam brakło mi 600 zł aby wyjść z zaległymi na czysto zadzwoniłam do windykatora żeby mu powiedzieć że tak zapłaciłam -nie życze nikomu tej rozmowy jaką miałam jekby włożyłam kij w mrowisko ---tylko nie skok stefczyka Poznań.
gromki / 89.78.68.* / 2011-04-17 21:29
Windykator nie ma zadnych praw wiekszych od tego sasiada po ktorym chce latac i pozyczac , gdy do mnie przyszedł po tym jak nie miałem juz ochoty odbierac non stop głupich telefonow przyjałem go na klatce poprosiłem aby w jednym zdaniu przedstawił powod wizyty bo nie chce mi sie z nim rozmawiac i zapytałem ile jego wizyta mnie kosztuje. Chciał wiedziec kiedy zaplace wiec podałem przyblizony termin wpisał i poszedł i tyle...Nie macie zadnego obowiazku z nim rozmawiac tak samo jak nie moze wypowiedziec wam umowy on sporzadza notatke i uwagi a dalej decyduje bank i rownie dobrze mozesz powiedziec mu ze nie chce ci sie z nim gadac i posłac go w czorty i udac sie do banku i rozmawiac z pracownkiem w odziale banku
zły / 83.26.213.* / 2011-03-21 17:21
To banda złodziei i naciągaczy za niedopłatę 14 zł przysłano po kilku dniach wezwanie 14 zł + 50 zł koszty windykacji, tak pazernej bandy jeszcze nie widziałem !
embek / 83.31.179.* / 2011-09-29 14:31
to jeszcze nic. ja mialam zaleglosci, zadnych monitow nie otzrymalam, telefonow rowniez. poszlam sama dowiedziec sie o zaleglosci, splacilam wqszystko i nawet 20 zl wiecej i po tyg przyjechal "pan" i powiedzial, ze bylo 80 zl niedoplaty i ze mam 3 dni na splate 350 zl, ktore zrobilo sie z 80. wlasnie wybieram sie do oddzialu, nie wiem jeszcze jak to zrobie, ale nie zaplace im tego na pewno!!!!! kochana sympatyczna pani ionformowala mnie, ze splacajac wtedy te ponad 800zl splacam zaleglosci, odsetki i w ogole wszysko
eweewe / 80.54.63.* / 2011-03-04 12:52
Mam pyt.czy ktoś wybiera sie na szkolenie do Władka z lubelskiego?
proszę o kontakt gg 9213667

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: