Forum Polityka, aktualnościKraj

Śledztwo w sprawie Smoleńska przedłużone

Śledztwo w sprawie Smoleńska przedłużone

skomentuj
Wyświetlaj:
ździcho / 77.254.171.* / 2010-07-19 15:03
Ile lat trwało śledztwo w sprawie World Trade Center? Ci co chcą powiesić Tuska jeszcze w lipcu br, ci co chcą ekshumować i powiesić Kaczyńskiego jeszcze w lipcu br, ci co chcą ekshumować i powiesić pilota jeszcze w lipcu br lepiej niech uzbroją się w cierpliwość i wezmą poprawkę na rozczarowanie, gdyby się okazało, ze była to tylko (wypluj to słowo) awaria.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-19 15:01

...przedłużono do października

Ze niby co mialo sie zakonczyc po 3 miesiacach i tylko wyjatkowo je przedluzono????
Kto wiec takie bajki nam sprzedawal ze takie sledztwa normalnie trwaja latami i nie powinnismy sie denerwowac ze po 3 miesiacach nic nie wiadomo?
nidowiarek\ / 83.31.214.* / 2010-07-19 14:54
A co, niby już wszystko wyjaśnione i można było planować zakończenie śledztwa?
ujhvg / 188.33.83.* / 2010-07-19 13:58
MECHANIZMY MANIPULACJI – KOLEJNA ODSŁONA. Codziennie pojawia się nowa wiadomość dezinformująca (jak np. ostatnio rozsiewane medialnie kolejne niepotwierdzone ploty). W tle tej wiadomości pojawia się kod. Ten kod jest już jasny. Hasło Smoleńsk, katastrofa, mgła, piloci, naciski, albo w dowolnej kolejności. Te niby informacje podawane codziennie mają służyć utrwaleniu kodu w mniej rozgarniętej większości społeczeństwa. Podobny kod mocno utrwalony to pis-agresja-plucie jadem-awantura-podsłuchy-obciach-mohery, albo w w dowolnej kolejności. Jaki to daje efekt? Swego czasu w rozmowie w grupie kilkunastu osób, gdy ta zeszła na temat wyborów, większość potwierdziła, że afera Mira i Rycha dotyczyła pisiorów, a pod Smoleńskiem była mgła i naciski. To dopiero ! To działa ! Tak samo działają reklamy! To są efekty PI ! Spróbujcie wybadać to wśród znajomych, aż szczęka wam opadnie. Wszystko zależy kto czego słucha i co ogląda, czyli jaka reklama do niego dociera. Informacje wyrwane z kontekstu sprowadzają wszystkich do spekulacji, zwątpienia i zmęczenia tematem. Obecnie znaczna część społeczeństwa ma dość tematu, przyswoiła kod. Albo np. JAK ZWYKLE - ZUPEŁNIE
CZYSTYM PRZYPADKIEM, INFORMACJE Z ROSJI FORSUJĄCE NA SIŁĘ (CZYLI
NA TZW. CHAMA) WINĘ PILOTÓW, PRZEKAZANO NAM W CHWILI, GDY
WSZYSCY BYLIŚMY ZAABSORBOWANI POWODZIAMI W POLSCE A ROSJANIE
JUŻ ORZEKAJĄ WE WŁASNEJ SPRAWIE O WINIE PILOTÓW. LUDZIE ŻYJĄ
TOTALNIE ZMANIPULOWANI W JAKIMŚ MATRIXIE. Dezinformacja była bronią sowiecką przejętą od myśliciela chińskiego Sun Tzu, autora "Sztuki wojny" (V w. p. Chr.), a obecnie jest, masowo stosowana przez media społeczeństw postindustrialnych uzależnionych od telewizji, w których manipulowanie świadomością stało się technologią panowania. Normalnie wydarzenie tworzy informację, natomiast z dezinformacją mamy do czynienia wtedy, gdy zależność jest odwrotna; informacja tworzy wydarzenie w świadomości człowieka. Gdy np. dziennikarz zamiast całego problemu przedstawia nam jedynie jego fragment, gdy zaczyna grać na uczuciach, powinna zapalać się nam w głowie czerwona lampka.
MATERIAŁ, CZYLI LUDZIE, POLACY - NIE JEST JESZCZE DOSTATECZNIE
OBROBIONY MEDIALNĄ DEZINFORMACJĄ I ZMĘCZENIEM TEMATEM
KATASTROFY. JEDNAK CAŁE SZTABY SPECJALISTÓW PRACUJĄ NAD TYM
WYTRWALE I NIEUCHRONNIE PADNIE ROZKAZ: TERAZ. I POZNAMY
KOLEJNE KŁAMSTWO KATYŃSKIE. Czytaj:
----- ANATOMIA DEZINFORMACJI: http://bezdekretu.blogspot.com/2010/05/anatomia-dezinformacji-1.html
----- http://www.youtube.com/watch?v=Ya9HtG2UGkk&feature=related
-----http://niepoprawni.pl/blog/1378/stenogram-z-teza-akt-i
-----http://niepoprawni.pl/blog/1505/spisek-milczenia-o-smolensku
-----http://niepoprawni.pl/blog/1282/smieciogram
skomentuj

Najnowsze wpisy