Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Śniadek: Pensje muszą rosną. Trzymamy premiera za słowo

Śniadek: Pensje muszą rosną. Trzymamy premiera za słowo

Wyświetlaj:
jliber / 2008-05-13 23:58 / Tysiącznik na forum
Tak, bo bogacimy się przecież jak wiadomo od wydawania pieniędzy.
Zafascynowanyae / 77.112.154.* / 2008-05-13 22:42
Co politycy nie mogą to związek rozpie.....
maa / 2008-05-13 20:24 / Tysiącznik na forum
Hm.
Jakoś tak dźwięczą mi w uszach słowa pewnego amerykańskiego ekonomisty, że związki służą do szantażowania społeczeństwa przez grupy zawodowe...

Nie chcę twierdzić, że związki są całkiem niepotrzebne - po stronie pracodawców nie brak s-synów. Ale nie na takich prawach jak w Polsce. Jak związkowcy chcą, niech sobie mają związki mają, czemu nie? Tylko niech oni sami je utrzymują, a za strajki płacą, jeśli sąd im nakaże.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-05-13 19:40
Dzisiaj chciałem zatrudnić pracownika z pośredniaka. Dostałem do wypełnienia 5 kartek papieru. Nowocześnie, e-mailem w pdf. Panie Sniadek zajmij się pan tym.
A pensje, to rosną tylko w firmach, gdy jest zysk, a nie gdy obieca Premier. Co zaś do państwa, to z tego co wiem to mamy ciągle stratę w tej firmie.
Byś / 83.26.246.* / 2008-05-13 21:41
Panie Śniadek!
Pański ,,Związek" nie buduje, Pański ,,Związek" rujnuje wszystkie przedsiębiorstwa państwowe, których by się nie dotknął. Moje przedsiębiorstwo właśnie zbankrutowało dzięki takim jak Pan i Panu podobni.
Moje przedsiębiorstwo właśnie nieodwracalnie po ponad stu latach istnienia zbankrutuje. Osobiście udało mi się cudem uniknąć najgorszego ( emerytura), ale jak słyszę ,,NSSZ Solidarność" to robi mi się bardzo niedobrze.
Gratuluję Panu i panu podobnym dobrego samopoczucia.
mct777 / 66.75.67.* / 2008-08-29 20:12
brawo nareszcie glos rozsadku pokolenia Solidarnosci, walka o wolnosc to juz historia teraz jest walka o profity dzialaczy zwiazkowych. Zwiazki sa najwieksza sila destrukcyjna przedsiebiorstw zerujac na ich czasami chorych organizmach a zarzady martwia sie jak poradzic sobie ze zwiazkiem a nie z gospodarka rynkowa o ktora te same zwiazki niedawno walczyly.

Najnowsze wpisy