Forum Polityka, aktualnościKraj

Śniadek zapowiada walkę o władzę w Solidarności

Śniadek zapowiada walkę o władzę w Solidarności

Wyświetlaj:
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-08-19 17:35
Tylko SOLIDARNOŚĆ może przegonić Tuska i jego chamską bandę
trututu / 87.205.194.* / 2010-08-19 16:37
Wstyd mi za tych którzy jeszzcze należą do tego związku przekrętasów
matros61 / 217.113.229.* / 2010-08-19 14:52
"Janusz Śniadek oświadczył, że jako przewodniczący największego w Polsce związku zawodowego zamierza poważnie walczyć o najważniejsze dla naszego kraju sprawy - takie jak przemysł stoczniowy."

obecne Związki Zawodowe są gorsze od byłej PZPR Prywata goni prywatę i nie ma gdzie interweniować
Ta wypowiedź w cytacie jest potwierdzeniem tego że już bardziej nie można się z Nas śmiać w żywe oczy,to jest szczyt absolutny To jest więcej niż znane kiedyś powiedzenie o szczycie bezczelności "Nasrać komuś pod drzwiami i zadzwonić po papier"
Związki zawodowe poza zakładami Pracy i tam szukać członków, którzy zapłacą taką składkę żeby starczyło na obecne Pensje, obciążające fundusz płac Zakładu
Gall# / 213.158.197.* / 2010-08-19 13:23
Platfusy próbują pacyfikować związki zawodowe. Platformie O - by dorównać PZPR - trzeba jeszcze BOLKA w roli przewodniczącego S.
a45 / 109.243.168.* / 2010-08-19 11:27
Śniadek dalej walczy o swoje, popularności szuka tam gdzie nie trzeba. Odprawy dla stoczniowców jeszcze raz panie Śniadek ? Jak bronić to wszystkich, nie ma ludzi pracy wybranych, każdy potrzebuje pracy i chleba panie Śniadek ! Jest pan cynikiem, z uśmiechem na twarzy pan kłamie.
75-latek moher / 79.185.93.* / 2010-08-19 11:21
Dzisiaj miliony ludzi walczących o ta wolność zostało wyeliminowane przez bandę warchołow która zawłaszczyła Solidarność. My walczyliśmy o wolną Polskę , demokratyczną w ktorej kazdy obywatel byłby traktowany z należytym szacunkiem a demokratycznie wybrane władze z należytą godnością. Dzisiaj pseudo solidarność walczy o powrót PRL-u. Wladza to my jedynie najmądrzejsi w świecie. Czy się stoi czy się leży ale dwa tysiące się należy. Demokracja to my, My wiemy kto jest patriotą a kto ZOMOWcem. My takze wiemy kto jest prawdziwym polakiem a kto parobkiem by na nas wybranych pracował. I znowu należy przyznać rację Wałęsie. Prawidłowo ocenił sytuację Polski gdy przegra Kaczyński.
koch66 / 83.2.33.* / 2010-08-19 11:39

I znowu należy przyznać rację Wałęsie.

Znam bardzo dobrze to.
Ja wiem ale na razie nie będę mówił ale żeby nikt mnie nie mówił że nie ostrzegam.
Po pewnym czasie.
Ja mówiłem ostrzegałem ale mnie nikt nie słuchał.
Może kolego wiesz jak Wałęsa dostał się do stoczni w czasie strajku?????
Mur to w którym miejscu przeskoczył sam nie wie ??????? bo i trudno znaleźć miejsce w którym by go można było przeskoczyć??????
A TAK NAPRAWDĘ OD WAŁĘSY OD JEGO PREZYDENTURY NO MOŻE TROSZKĘ WCZEŚNIEJ SIĘ ZACZĘŁO I DZIŚ MAMY TEGO EFEKTY TO Z KAŻDĄ CHWILĄ NARASTAŁO
troszku młodszy ale nie moher
sfera2 / 2010-08-19 12:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Moher ma racje, a po tym co pisze i jak, to jesteś jeszcze małolat i obszczymurek. W tych sprawach nie masz nic mądrego do powiedzenia. Śniadek jest już mafiozem i na robotnikach tak mu zależy, jak na zeszłorocznym śniegu. Jak przewodniczącym związku był Wałęsa, to solidarność liczyła 10 milionów członków, dzisiaj to tylko pół miliona frustratów i zadymiarzy. Widziałem jak wczoraj zabawiali się rzucaniem jajkami do fotografii premiera i prezydenta a na koniec je porąbali siekierą, Takie zachowanie to mniej niż poziom przedszkolaka, raczej przypominali zabawiające się goryle w buszu, bo w zoo są już inteligentniejsze..
koch66 / 83.2.33.* / 2010-08-19 13:24

Jak przewodniczącym związku był Wałęsa, to solidarność
liczyła 10 milionów członków,

a pamiętacie jak te 10 milionów dało mu kopa o ile pamiętacie i ostała się jeno garstka. Wałęsa w początkowej fazie był w porządku potem woda sodowa zaczęła mu uderzać do głowy. Dorze by było dla was zapoznać się z publikacjami pani ŚP Ani Walentynowicz JEDYNEJ Z DZIAŁACZY JAKĄ ZNALEM KTÓRA PRACOWAŁA DLA IDEI A NIE DLA PIENIĄDZA
Po za tym to szkoda dziś o Wałęsie mówić nie znam drugiego który by mógłby tak to spieprzyć.
sfera2 / 2010-08-19 13:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To co teraz jest, to nie związek zawodowy tylko mafia, Solidarność za Wałęsy, to był silny i prężny związek zawodowy, który doprowadził do upadku PZPR-u i założył podwaliny pod III RP. Tak naprawdę związek rozpadł się dopiero za Krzaklewskiego kiedy Prezydentem RP został Wałęsa. Ale dopiero Śniadek rozwalił związek i stworzył organizację mafijną, która z solidarnością niema nic wspólnego.
koch66 / 83.2.33.* / 2010-08-19 13:51

Ja wiem ale na razie nie będę mówił ale żeby nikt mnie nie mówił że nie ostrzegam.
Po pewnym czasie.
Ja mówiłem ostrzegałem ale mnie nikt nie słuchał.

dla uściślenia tak zawsze odpowiadał Wałęsa jeżeli miał zająć jakieś stanowisko.
Po za tym to masz rację.
rotor / 84.144.60.* / 2010-08-19 12:28
tak jest, to Walesa bal sie dekomunizacji, bo byl umoczony(prawdziwy Polak)
od tego momentu komuna zaczela rzadzic Polska z za kulis przy pomocy sprzedawczykow,
ktorzy nadal ja POpieraja i zapraszaja do rzadzenia a do tego im jest potrzebny POdzial
POLAKOW bo w zamieszaniu lepiej sie rzadzi.
Dopuki ludzie tego nie zrozumieja i sie nie polacza doputy komuna bedzie grabila
POLSKE I POLAKOW. Zobaczcie kto wyciaga reke do KOMUNISTOW to ten co jest sam KOMUNISTA i nie liczy sie, ze on byl w opozycji i internowany licza sie jego terazniejsze czyny. PRECZ Z KOMUNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wczoraj / 2010-08-19 11:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To co wyczynia Śniedek to działanie w sprzeczności z interesami pracowniczymi, gdyby ten c...j pozwolił sprywatyzować górnictwo, stocznie to większość załogi cieszyłaby się z darmowych akcji, wyższych zarobków,
a ten k....s tylko jak cham pcha się do koryta dla swoich grabieżczych celów,
spieprzaj dziadu...........
squun / 78.133.227.* / 2010-08-19 12:16

darmowych akcji


Za darmo to jest zupa w caritasie.

Dlaczego co roku moje podatki idą na stocznie żeby potem jakiś pijany, leniwy, ch...j zwany pracownikiem dostał to za darmo ?
rotor / 84.144.60.* / 2010-08-19 12:30
dobrze by bylo jakby trafialy do stoczni.....
szake1977 / 83.14.117.* / 2010-08-19 10:36
Tylko wolność gospodarcza i pełny liberalizm spowoduje, że bedzie lepiej. Niech posłucha Reagana, Teacher i tego typu ludzi. Niech zobaczy ich dokonania w kraju, a potem wygaduje kto jest odpowiedzialny. Dajcie zwiazkom zawodowym na własność kopalnie, stocznie i zobaczymy jak nimi będą zarządzać. Najpierw przyjadą do Warszawy po gwarancje państwowe na finansowanie swoich działalności. Żenada! Do tego kto finansuje związki zawodowe. Czy one robią to same ze swoich składek czy przypadkiem firma im cos daje? Oczywiscie firma, której właścicielem jest państwo czyli wszyscy ludzie, a przedstawicielem jest minister skarbu państwa. Temat złozony. zastanawiam się dlaczego zwiazki zawodowe po co zwiazki zwodowe. Cel chyba jest jeden, wmawianie pracownikom, że walczą o nich, ale tak naprawdę to walczą o przywileje dla wybranych grup społecznych za czyjeś pieniądze. Brak tutaj logiki oraz bezinteresowności. Dlaczego związki zawodowe nie są przedsiębiorcami? Skoro tak wszystko wiedzą jak nalezy postępować z pracownikami, niech sobie wymyslą biznesy i zobaczą wtedy jak nalezy działac na rynku!
squun / 78.133.227.* / 2010-08-19 12:17
dlatego kaczyński popiera państwowe!

Kradniesz ile wlezie a jak się zaczyna walić to wyciągasz rękę do skarbu państwa!
MG40 / 85.222.21.* / 2010-08-19 11:04
Ja o tym piszę od lat. Polska potrzebuje polityka na miarę Reagana czy Thatcher. Tymczasem my mamy polityków, którzy kłócą się od 20 lat albo o aborcję, albo o krzyż. Same tematy zastępcze. Teraz w UK Cameron robi porządek po layburzystach, tnie wydatki budżetowe ile wlezie, nie jest tam źle w porównaniu do Polski a będzie jeszcze lepiej. To samo robi Arnold w Kalifornii, tnie wydatki stanu, poobniżał pensje budżetowcom
zimny lech / 83.26.28.* / 2010-08-19 10:33
śniadek pisu zadek
koch66 / 83.2.33.* / 2010-08-19 10:05

Związkowiec przyznał przy tym, że obecnie Solidarność nie znajduje w rządzie partnera do uczciwego dialogu o problemach świata pracy.

i kto to mówi siedzi na garnuszku rządu i jest dobrze opłacany.

Jego zdaniem za upadek polskiego przemysłu okrętowego odpowiedzialni są politycy.

a coś ty człowieku wyprawiał nawet palcem w bucie nie ruszyłeś aby pomóc stocznią boś też polityk.
A w tym wszystkim wspomagali cię kolesie używający nazwy związkowcy.
squun / 78.133.227.* / 2010-08-19 09:24
a teraz jeszcze próbują winę zwalić na rząd

Najnowsze wpisy