Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

SOCJOLOG absolwent UW z dobrym angielskim

SOCJOLOG absolwent UW z dobrym angielskim

extemplo / 2006-12-01 11:22
Jestem absolwentem Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego
(praca mgr dotyczyła badania współczesnej polskiej sceny politycznej- została oceniona na ocenę dobrą) z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, 3 letnim doświadczeniem zawodowym (w pracy z Klientami) oraz doświadczeniem badawczym i bardzo dobrą znajomością praktyczną ubezpieczeń społecznych.

Moje praktyczne doświadczenie badawcze zdobyłem realizując projekty szkolne i komercyjne:

Szkolne:
analiza treści: 1. Teksty piosenek młodzieżowych u prof. Sułka 2. praca magisterska -> analiza treści - tygodnik Najwyższy Czas!

badania ankietowe: 1.współtworzenie i realizacja badań ewaluacyjnych współpracy fundacji Bank Żywności SOS z organizacjami partnerskimi. 2. w ramach zajęć z ewaluacji u prof. Korporowicza kodowanie ankiet ewaluacji reformy edukacji. 3.badania zachowań młodzieży pod kątem zachowań religijnych. 4.analiza wzajemnych relacji i stereotypów polskich pracowników fizycznych i nielegalnych pracowników z Ukrainy 5.badanie porównawcze uczniów szkół koedukacyjnych i wyłącznie męskich lub żeńskich

Komercyjne:
1. prowadzenie całego projektu - badanie zjawiska ściągania wśród uczniów XLI LO w Warszawie.
2. PTS: badania panelowe młodzieży (wywiad pogłębiony)
3. Infor - badania czytelnictwa czasopism specjalistycznych (kwestionariusz)

W czasie studiów w ramach Work and Travel przez 4 miesiące pracowałem w USA.

Interesuję się kulturą amerykańską, oraz nowinkami technologicznymi.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani, bardzo proszę o kontakt pod nr telefonu 691-72-78-63

simmel@o2.pl

Najnowsze wpisy