Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondażownie potwierdzają: PO traci poparcie

Sondażownie potwierdzają: PO traci poparcie

Money.pl / 2011-02-11 14:37
Komentarze do wiadomości: Sondażownie potwierdzają: PO traci poparcie.
Wyświetlaj:
EURO STUDENT / 2011-02-11 15:28
Marcin Meller, dziennikarz i prezenter TV, redaktor naczelny "Playboya", opublikował na Facebooku wpis "Do Platformy Obywatelskiej", w którym poddaje miażdżącej krytyce działaczy tej partii. Dodajmy, że jeszcze kilka lat temu Meller publicznie udzielał poparcia PO.

Oto treść wpisu:

Szanowna Platformo, drodzy znajomi i przyjaciele działający w tej partii,

jak może wiecie, albo nie, w 2007 roku, byłem w holu Focusa, gdzie czekaliście na wyniki wyborów. Cieszyłem się tak jak Wy z odsunięcia PiS-u od władzy.

Niestety muszę Was poinformować, że moja cierpliwość się wyczerpała i w najbliższych wyborach na Was nie zagłosuję. Nawet straszak w postaci powrotu PiS-u do władzy już na mnie nie działa.

Nie zrobiliście nic z aferą hazardową, a co więcej, słyszę, że "Miro" jak gdyby nigdy nic kandyduje z Waszych list do sejmu. No to dajcie jeszcze "Rycha", "Zbycha" czy jak się ci panowie nazywają.

Za katastrofalne błędy w swojej pracy zostanę z niej wyrzucony. Wasz minister Grabarczyk za totalny bajzel na kolei dostaje w nagrodę kwiaty. Minister Klich nie ponosi odpowiedzialności za Casę (co jeszcze można zrozumieć), ale i za Smoleńsk, czego już naprawdę pojąć nie mogę. Teraz, opowiadając o zielonej wyspie, wchodzicie na moją emeryturę.

Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd. Gdyby Lech Kaczyński rzucił jeden z wielu "dowcipów" Bronisława Komorowskiego, zostałby rojechany na miazgę, ale w przypadku tego Prezydenta Wam to nie przeszkadza. O Wałbrzychu nawet nie chcę mówić.

Mógłbym tak długo -
Wasz były wyborca - Marcin Meller
porażony / 89.79.219.* / 2011-02-11 15:43
Nie sądziłem że specjalista od damskich wdzięków jest dla Ciebie autorytetem...!?
sceptyk / 2011-02-11 21:39 / Tysiącznik na forum
Dla takich wykształciuchów jak eurostudent, każdy s(r)lonowiec (więc i Meller, sierota po stalinie) jest autorytetem.
EURO STUDENT / 2011-02-11 15:28
arcin Meller, dziennikarz i prezenter TV, redaktor naczelny "Playboya", opublikował na Facebooku wpis "Do Platformy Obywatelskiej", w którym poddaje miażdżącej krytyce działaczy tej partii. Dodajmy, że jeszcze kilka lat temu Meller publicznie udzielał poparcia PO.

Oto treść wpisu:

Szanowna Platformo, drodzy znajomi i przyjaciele działający w tej partii,

jak może wiecie, albo nie, w 2007 roku, byłem w holu Focusa, gdzie czekaliście na wyniki wyborów. Cieszyłem się tak jak Wy z odsunięcia PiS-u od władzy.

Niestety muszę Was poinformować, że moja cierpliwość się wyczerpała i w najbliższych wyborach na Was nie zagłosuję. Nawet straszak w postaci powrotu PiS-u do władzy już na mnie nie działa.

Nie zrobiliście nic z aferą hazardową, a co więcej, słyszę, że "Miro" jak gdyby nigdy nic kandyduje z Waszych list do sejmu. No to dajcie jeszcze "Rycha", "Zbycha" czy jak się ci panowie nazywają.

Za katastrofalne błędy w swojej pracy zostanę z niej wyrzucony. Wasz minister Grabarczyk za totalny bajzel na kolei dostaje w nagrodę kwiaty. Minister Klich nie ponosi odpowiedzialności za Casę (co jeszcze można zrozumieć), ale i za Smoleńsk, czego już naprawdę pojąć nie mogę. Teraz, opowiadając o zielonej wyspie, wchodzicie na moją emeryturę.

Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd. Gdyby Lech Kaczyński rzucił jeden z wielu "dowcipów" Bronisława Komorowskiego, zostałby rojechany na miazgę, ale w przypadku tego Prezydenta Wam to nie przeszkadza. O Wałbrzychu nawet nie chcę mówić.

Mógłbym tak długo -
Wasz były wyborca - Marcin Meller
kafqa / 89.79.204.* / 2011-02-11 15:27
A jakie byłyby wyniki badania: Czy uważasz, sondaże za wiarygodne źródło informacji o preferencjach politycznych społeczeństwa?
EURO STUDENT / 2011-02-11 15:25
Najwierniejszy osobisty PR-owiec premiera Donalda Tuska Igor Ostachowicz odwiedza różne firmy w poszukiwaniu pracy - taka wieść z kręgów biznesowych w tym tygodniu dotarła na polityczne korytarze. Dla polityków PO to musi być ostateczny alarm: jest źle, bardzo źle.
EURO STUDENT / 2011-02-11 15:11
Teraz czas na "Mubaraków" z PO żeby opuścili Polskę.
Pilsener / 2011-02-11 14:56 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Chcą zabrać przyszłym i obecnym emerytom a zdobyte pieniądze zainwestować w zatrudnianie kolejnych urzędników czy podwyżki dla nauczycieli (bo Tusk jest nauczycielem) - trudno, by za takie działania zyskiwali poparcie, nawet jeśli ma się głosy pół miliona urzędników plus jeszcze nauczycieli.
soob / 83.27.54.* / 2011-02-11 14:37
Polskie sondażownie nie są wiarygodne. PO już nie popiera żaden logicznie myślący i uczciwy Polak.
Napolleoon / 89.204.153.* / 2011-02-11 22:16
POpatrz więc i niech cię oświeci, jak mało jest uczciwych i myślących!!!
Dlatego polska polityka jest cyrkiem.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy