Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spadkowa sesja na giełdzie

Spadkowa sesja na giełdzie

dżeju w dole / .* / 2005-04-08 13:04
Komentarze do wiadomości: Spadkowa sesja na giełdzie.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-04-11 16:19
sorki za EPN :(
anna / .* / 2005-04-11 22:12
Sprzedałam PCRO ilość nie wielka więc żyję. W taki dzień jak dziś kto nie stracił? Ja wiem, że Twoje podpowiedzi są w dobrej wierze, ale jaśli z nich korzystałam to zazwyczaj traciłam dziś to był wyjątek - mam nadzieje iż następne podpowiedzi będą też trafione.
Margo / .* / 2005-04-11 16:47
Moja spódniczka była dziś bardzo krótka i dało to dobry efekt / kghm / w górę !!!!!!!!!Szkoda, że tak rzadko ją ubieram.Dziękuję Orle za podpowiedz.
j-23 / .* / 2005-04-11 10:40
a nie mówiłem , uwaga na getin ...polecam również elektrim na średnioterminowe
orzeł / .* / 2005-04-11 22:10
no i co z tym getinem cóś nie ma siły na górki :0ale życzę coby zebrał się i ruszył :)
dżj / .* / 2005-04-11 11:04
CCC zgdonie z planem :)dziś otworzył się z luką, jak myślicie - będa dalsze?
dżeju / .* / 2005-04-12 07:32
no faktycznie źle to wygląda
strokuś / .* / 2005-04-11 10:26
bez sensu ten ATMprzecież już wcześniej podali że prezes sprzedał akcje właśnie instytucji finansowejOrle, kupiłeś na korekcie jak zapowiadałeś? czy czekasz na głębszą? :)
anna / .* / 2005-04-10 21:35
Przy ostatnich spadkach soft zatrzymał się na poziomie 27.20 - jutro może dotknąć tego poziomu zakładając wersje pesymistyczną - (dla tych co mają akcje)- ja stawiam na spadek, ale to tylko moje gderanie :)
orzeł / .* / 2005-04-10 20:19
Teoretycznie na sofcie sygnał sprzedaży i co Ty na to Stroke czy jutro nie będzie dobra sesja na krótki odpoczynek od tego papieru (wyjście na lekkiej górce) nie wiem tak sobie gderam:)
dżeju / .* / 2005-04-11 08:39
Z psychologii tłumu, czyli inwestora: reakcje inwestorów, zarówno w górę jak i w dół, zwykle są przesadzone. Szybki spadek kursu powoduje odreagowanie i często powrót do poprzednich poziomów, a w dłuższym terminie ich przebicie. Jak będzie z Softem - Pan Bóg raczy wiedzieć. Jeśli dziś będzie odreagowanie, początkowi niedowiadrkowie się przyłączą i kurs powróci so poprzednich poziomów, a w dłuższej perspektywie jeszcze wzrośnie, ponieważ emisja oznacza inwestycje, a te lepsze wyniki itd. To tak jak z Ameryką, o czym pisze zwykle P. Kuczyński (przykład zupelnie abstrakcyjny) - jeśli liczba nowych bezrobotnych w USA okazuje się mniejsza od prognoz, oznacza to, że gospodarka się rozwija, a to oznacza że FED będzie podwyższać stopy a to oznacza, że na wartości zyskają obligacje, a to oznacza, że stracą akcje, kapitał ucieknie i giełda spada, itd. Przemyślenia inwestorów są czasem b. pokrętne. Szczerze mówiąc to myślałem że Soft wzrośnie a nie spadnie!
strokuś / .* / 2005-04-10 22:02
wyszedłem z założenia że za mało informacji na tak negatywną ocenę i dokupiłempkobp oceniło nawet że kurs może wzrosnąc po tej informacji ;) zastanawiam się, czy nie zastosować tu teorii spiskowej :) cytuję (sorry, za krzaczki):"Softbank nieujawni³ na razie szczegó³ów planowanych akwizycji, w zwi¹zku z tym trudno jest szacowaæ ich wp³yw nawartooeæ spó³ki. Uwa¿amy jednak, i¿ zaanga¿owanie instytucji finansowych w spó³ce IT o kapitalizacji rzêdu890 mln z³ najprawdopodobniej nie bêdzie mniejsze, ni¿ w dotychczasowym Softbanku. Oczekujemy zatem,i¿ do czasu podania szczegó³ów planowanych transakcji, ujawnienie planów emisji nie wywo³a os³abieniakursu akcji Softbanku, wrêcz przeciwnie, mo¿e wywo³aæ relatywnie silne zachowanie kursu akcji spó³ki."liczę na odreagowanie, a potem pewnie oscylacja wokół 29-30 do czasu nowych informacjina pewno trochę zmniejszę zaangażowanie bo teraz soft to u mnie 25%
hajdi / .* / 2005-04-10 20:58
Tez tak sadze ale nie wiem czy zdecyduje sie wychodzic z tego papieru Ale wedlug mnie moze jeszcze poleciec do dolu choc wieksze prawdopodobienstwo jest we wzroscie mam nadzieje tylko ze nie jednosesyjnym
orzeł / .* / 2005-04-10 16:19
jeno się średnie jeszcze nie spotkały :)a coby może właśnie merytorycznie a nie emocjonalnie o co wszyscy słusznie tutaj słusznie zabiegają, jakie wskaźniki - sygnały kupna są dla Was najważniejsze !? dżeju hajdi stroke orzeszku drophociku Aniu i cała sympatyczna grupo *( przepraszam że nie wymieniłem wszystkich )
dżeju / .* / 2005-04-11 11:02
Jestem!Moje sygnały kupna (od niedawna niestety): - trend wzrostowy przebiegający klasycznie (wzrost na dużym obrocie, korekta na małym)- pozytywne info (kupić po korekcie nieuniknionego wzrostu)- przełamanie trendu spadkowego przy zwiększonym obrocie i kontynuacja- formacja flagi, spodka, trójkąta symetrycznegoA i tak wszystko zalezy od ogólnego klimatu - jak jest kiepsko, to nawet bardzo dobre info nie jest w stanie rozruszać kursu.Tak analazłem EPN przed wybiciem o 80% i CCC przed obecnym. Kierowanie się emocjami zawsze kończy się dla mnie na minusie lub zerze.
orzeł / .* / 2005-04-10 16:14
Amisia też przebija i co z tego będzie!?:)
orzeł / .* / 2005-04-10 16:09
getin przeciął od dołu obie ważne średnie więc jakiś tam sygnał kupna jest może się przymierzę:)przypomnieliście mi o nim koledzy (kolego mayby)
tolek / .* / 2005-04-10 16:48
Ja nigdy nie kieruję się tylko analizą techniczną żaden dobry inwesror tego nie robi. Na dłuższą mete musi być wzięta pod uwagę analiza fundamentalna. Chyba że ktoś spekuluje.No i ogólny trend na gełdzie .
bolek / .* / 2005-04-10 15:08
TUEUROPA i KABLE PODAŁY ŚWIETNE WYNIKI ALE BĘDZIE JAZDA W PONIEDZIAŁEK !A Getin też mam.
orzeł / .* / 2005-04-10 19:20
co do Europy nie mam zastrzeżeń ale czy to już nie jest w cenie - chyba ktoś to już wiedział wcześniej:)
orzeł / .* / 2005-04-10 19:19
rozumiem że Twój zachwyt dotyczy raportu skonsolidowanego bo tak ogólnie to trudno tu się podniecać:) aczkolwiek giełda to do sibie ma że każdy widzi to co chce :) pozdrawiam
zakrze / .* / 2005-04-10 16:13
cze gdzie mogę znaleźć te wyniki?
BOLEK / .* / 2005-04-10 16:38
W INTERNECIE ; INTERIA , PULS BIZNESU. PARKET .. itd
bolek / .* / 2005-04-10 16:53
i tu gdzie jesteś, ale wyżej - emitent - tueuropa
J-23 / .* / 2005-04-10 13:36
COS CZUJE ZE TO BEDZIE MIESIAC GETINU...IDZIE JAK BURZA,NAWET CZARNY KUPUJE AKCJE PO 3,37 TO NA POCZATKU MAJA PEWNO PO 4 ZŁPOZD WSZYSTKICH
orzeł / .* / 2005-04-11 07:50
a poza tym widzieliście Panowie jak się optimus zachowuje no niby tez dobre wyniki i co !? Jak się ciężaróweczka rozpędzi to trudno ją zatrzymać mimo że autostopowiczek dużo i to jakich - droga hamowania jednak musi byc i już:)
kubeł / .* / 2005-04-09 19:02
........................................ ...................................
mango / .* / 2005-04-10 16:42
I ja do chol..................straciłem i też spadam
strokuś / .* / 2005-04-09 14:45
jak się Wam widzi nasz ulubieniec?ostatnia sesja dzięki niemu to był nóż w plecy - portfelik poleciał mi -1,7%mam wrażenie, że i prokom właśnie przez softa ucierpiałczy to jednak nie przesada te -7%?macie jeszcze? sprzedaliście? dokupiliście?
orzeł / .* / 2005-04-09 17:56
mam nie dokupiłem bo nie miałem za co :)dobry ruch stroke:)pozdrawiam
orzeł / .* / 2005-04-09 17:57
około 40 % sprzedałem po 30.30
orzeł / .* / 2005-04-09 18:13
a tak by zakończyć temat softa to byłem bliski zapakowania się w niego po całości - chciałem sprzedać wsio bez pko bp i zakupić !byłby to kolejny z moich fantastycznych kroków - zamiarowałem łykać po 29 zł :)tym razem nie udało mi się na szczęściewirtualnie zarabiam na kompapie, CSG i hutmenie może już niedługo te dwa światy się połączą - oby jak najszybciej!pozdrawiam Was
anna / .* / 2005-04-09 16:47
Ja sprzedałam Softa średnio po 30,10 - potem żałowałam, nie podobało mi się że inne banki spadają a softa ktoś trzymał to mnie zaniepokoiło i sprzedałam. Spróbuję odkupić po ok -27.20.Obawiam się, iż w pon. WIG spadnie - oby nie za dużo.
anna / .* / 2005-04-09 19:15
tak wiem Soft to informatyka . Pisząc byłam zamyślona o milenium i strzeliłam byka.Zamiast informatyka napiasłam ,, bank "Za długo jestem przy kompie dziś i taki efeky :)
ORZEŁ / .* / 2005-04-09 18:17
Anula Softbank to nie bank psssssttt coby inni nie usłyszęli tak więc jeśli kierowałaś się wigiem bankowym do rozpatrywania spółki z SEKTORA INFO TO JUŻ WOGÓLE JESTEŚ NIESAMOWITA. MÓJ BOŻE A JA TAK LOGICZNIE PRÓBUJĘ TO OPANOWAĆ MOŻE DLATEGO MI SIE TO NIE UDAJE. POZDRAWIAM CIĘ ANIU
anna / .* / 2005-04-09 19:55
POZDRAWIAM CIĘ ORLE.
Dominigo / .* / 2005-04-08 18:20
Dla nas ciekawe jest dowiedzieć się, czy istnieje coś takiego jak "Warszawscy Kreatywni"!? Jak inni postrzegają Warszawę, czy uważają to miejsce za kreatywne i czy są w nim ludzie kreatywni? Wyróżnia się takie miasta jak Praga, Berlin, Amsterdam, Bratysłąwa, Londyn, Kraków a ostatnio także Wrocław.. jednak nikt nie mówi o Warszawie. Jest to paradox, ponieważ jest to wielka metropolia, z olbrzymimi tradycjami, skupiająca największe instytucje i korporacje światowe. Są w tym mieście również ludzie kreatywni, jednakże trudno jest im wyjść z cienia tych olbrzymich korporacji. Chcemy stworzyć inicjatywę i zbudować pomost pomiędzy Warszawskim Światem Biznesu i ludzmi kreatywnymi, żeby ci wszystcy, którzy chcą tworzyć nie musieli tworzyć do własnej szuflady. Chcemy, żeby powstała inicjatywa zreszająca warszawski świat kreatywnych. Chcemy, żeby zostali oni zauważeni przez decydentów firm i żeby dali oni im szansę rozwoju i rozkwitu. „Ludziom, którzy teraz są na stanowiskach, ktoś kiedyś dał szansę i ktoś chciał ją dać, bo widział w nich potencjał”. Pytaniem "czym lub kim są dla Ciebie Warszawscy Kreatywni" zaczynamy, każdą rozmowe z serii wywiadów z róznymi osobami, którzy wysiłek swój wkładają w rozwój ludzi kreatywnych (m.in. Fabryka Trzciny, Le Madame) Wywiady te niebawem ukażą się na łamach naszego portalu internetowego www.warszawscy-kreatywni.pl Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy, żeby ożywić Warszawski Świat Kreatywnych. Chętnie zamieścimy ciekawe artykuły, wypracowania, eseje, prace, grafiki, zdjęcia itp. "Warszawskich Kreatywnych" Wszelkie kreatywne sugestie są mile widziane. Może TY wiesz czego brakuje, co należy poprawić, żeby ludzie chcący torzyć mieli do tego możliwość. Pytania oraz sugestie prosimy kierować do: info@warszawscy-kreatywni.pl
silver / .* / 2005-04-08 18:30
Panie dyrektorze Grot, dzis obchodzimy dzien bez reklamy. Jedyne co dobre w tym serwisie to kolorystyka, okreslenie "Flesh Branżowy" go dyskwalifikuje. Proponuje w poniedzialek skontaktowac sie z money albo adnet i wykupic platna reklame. W innym wypadku skazuje sie pan na smiesznosc i niszczy wizerunek, o ile o takim mozna tu mowic.
dżeju w dole / .* / 2005-04-08 13:04
cosik mi smutno :(w radiu msza żałobna na Pl. Św. Piotra, ja w pracy z wyboru, TU Europa podała bdb wyniki za 2004 a ja właśnie sprzedałem, ostatnio robię głupie rzeczy, jak ta, że nie wziąłem dziś urlopu
orzeł / .* / 2005-04-08 19:00
Smutny to dzień jak słusznie prawisz dżeju
orzeł / .* / 2005-04-08 19:01
niedawno pisząc o zakupie na I skończyłem kupowanie Ivaxu dobrze że zacząłem niżej choć skończyłem zakupy jak zawsze na górce:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy