Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niewielka aktywność wśród inwestorów

Niewielka aktywność wśród inwestorów

macko / .* / 2005-04-06 20:11
Komentarze do wiadomości: Niewielka aktywność wśród inwestorów.
Wyświetlaj:
Sława / .* / 2005-04-07 20:22
witam serdecznie grupowiczow! Małe pytanko czy ktos już się roliczył z US ,jeśli tak to czy zakup akcji w roku 2004 , a nie sprzedanych , wpisuję jako koszt w 2004r . Z góry dziękuję!
dżeju / .* / 2005-04-08 09:29
wydaje mi sie, że przepisujesz to co masz w picie z BM i tyle. Sam jeszcze nie rozliczałem się, ale mam straty to będzie prosto :(
Piękny Marian / .* / 2005-04-07 23:30
Nie Ja juz mam za sobą ten głupi US i niestety akcje zakupione w 2004 a niesprzedane nie wliczaja sie w koszty Gdyby tak było to każdy by omijał podatek bo za zysk kupowałby akcje, więc niestety. Musisz zapłacic 19%... dla złodzieji
orzech / .* / 2005-04-07 16:58
Czytam i w pelni zgadzam sie z Andrzejem. Po co te swary? Let´s do the business guys. Czy ktos rozwazal sytuacje na Millenium po tym jak juz zadowoleni z dywidendy goscie (including me)rzucili sie do sprzedawania kurs spadl juz chyba o 13%. Sam ledwo uratowalem swoje pazerne dupsko wychodzac ledwo na swoje. Sprzedalem wczoraj ale teraz sie zastanawiam czy nie odkupic. Rekomendacje ten bank to ma kiepskie ale doswiadczenie uczy, ze po takim "locie noza" musi odbic (no chyba,ze nie musi) ... :)) Co Wy na to ?Sorry,ze bez polskich znakow ale tu gdzie teraz jestem (Bruksela) sa klawiatury kompletnie "od czapy" i nawet zwykle litery sa w innych miejscach ;-)))) Ogolnie banki mnie ostatnio zawodza :-( KredytB,ktory mam (Orzel tez jak mniemam) rozczarowuje mnie codziennie i codziennie coraz bardziej :-(((
orzeł / .* / 2005-04-07 19:18
sorki orzeszku ale sprzedałem:( prawie bez zysku
orzeł / .* / 2005-04-07 16:17
i jeszcze na koniec. Pewnie bym wogóle nie reagował na słowa Ani o zazdrości jakiejś tam dziwnawej gdyby nie fakt że jest mi to tak obce uczucie że pisanie o nim w mym kontekście jest wyraźnym nadużyciem. W związku z tym czekam na ANIę w sądzie. Ania no nie bocz się przecież to Ty wygrywasz bo zarabiasz ja tracę więc koniec przerabiania naszego forum na jakieś pamiętniki ssssstttttoooooppppp (sam również to obiecuję:))
anna / .* / 2005-04-07 16:40
Jestem uzależniona od gełdy i tego forum więc jestem. ( już się nie boczę ) A ten EPN to możesz kupić, ale nie w poniedziałek po tej cenie:)Ja obserwowałam Hogę jak reagowała, po informacji, iż nikt nie odpowiedział na wezwanie. Zdaję sobie sprawę z ryzyka, ale coś trzeba robić żeby zarobić.. Dziś kupiłam CCC na otwarcie sama jestem zdziwiona że tak poszła, kiedyś sprzedałam ją po10 zł ze stratą , ciekawę czy tym razem nie będzie tam samo :)
orzeł / .* / 2005-04-07 16:08
ANIU pisz jak najwięcej. Jesteś jedyną która zarabia jesteś więc dla nas jakąś szansą na to że się da. Ja kolejny dzień w dupcię miło więc będzie dowiedzieć się że komuś się udało. szczerze bom szczery
orzeł / .* / 2005-04-07 15:59
dżej 100 % racji jak zawsze :)Ania nie wiem dlaczego tak odczytałaś moje słowa! Ja na 100 % kupię EPN po 10.5- słowo honoru:):):)!!!!
strokuś / .* / 2005-04-07 15:40
dokupiłem softbank po 27,8
dżeju / .* / 2005-04-07 10:26
rafako podpisało umowę z elektrownią w Ostrołęce! Jak wyjrzę przez okno to ją widzę. Tak blisko giełdy to ja jeszcze nie byłem
Andrzej / .* / 2005-04-07 09:43
Kochani, po co te emocje ? Rzeczywiście, ktoś kto jest trochę z giełdą obeznany wie, że nie można zawsze kupić na dnie, a sprzedać na samej górce, zwłaszca, gdy dokonuje się transakcji często. To może się udać raz na jakiś czas ale nie stale. Czytając wypowiedzi niektórych osób można faktycznie odnieść wrażenie, że rynek jest dla nich wyjątkowo łaskawy. :) Stąd trochę rozumiem wątpliwości Orła.Proponuję zaprzestać podawania cen po jakich kupiło lub sprzedało się papier, a informować tylko o fakcie. To może wyciszy "rywalizację" o jakiej wspomina Dżeju. Trzymajmy się razem, zwłaszcza w takiej chwili. [']
dżeju / .* / 2005-04-07 08:19
Wiecie co? Tak jakoś środek ciężkości tego foruma przesunął się z prostodusznego jowialnego traktowania giełdy w kierunku niezdrowej rywalizacji, gdzieś tam sączacej się z naszych słów. Kiedyś to było tak, że orzeł (najczęściej, on nas tu przyciągnął) rzucał jakieś swoje przemyślenia w powietrze, nie zaadresowane do nikogo konkretnego, ktoś tam się przyłączał, rzucał swoje, temat skończony i następne obserwacje/przemyślenia. A teraz to jest jakoś inaczej, bardziej czat, w czym nie ukrywam mam chyba spory udział. Niech zapanuje przeszłość!
orzeł holmes na tropie wirtualnego świata / .* / 2005-04-07 07:27
dzieco kochane jeśli zarabiasz to się tylko cieszę a kupować mogę do woli i co tylko mi się podoba (jak zresztą wiesz) a mnie posądzać o zazdrość!? jaką skąd gdzie i po co aczkolwiek ciekawe jest to skąd Ci to przyszło do głowy! czuła struna Twa:)
dżeju / .* / 2005-04-07 08:37
A propos EPN to Orzeł może mieć rację, teraz skonstatowałem. Patrzcie co się stało z Hogą jak ogłosili, że nikt im akcji nie oddał - 3% w górę, a zamknięcie poniżej otwarcia i spada do dziś. Czyli wynik wezwania może być już w cenie! (co nie oznacza, że paru % nie można jeszcze ugrać, ale jazdy jak poprzednio się nie spodziewam, raczej powolny wzrost, zresztą wszystko zależy od nastroju i spekulantów, były przypadki że po ogłoszeniu wynikow wezwania była ostra górka, ale to na mało płynnych walorach). To ja chyba zaczekam na te 10,5 :) albo na CCC :)
dżeju / .* / 2005-04-07 10:29
no i pociąg z CCC odjechał, żeby nie było że nie mówiłem
orzeł / .* / 2005-04-07 07:18
nic z tego nie rozumiem! napisałem że chciałbym kupić EPN po 10,50 na co Ania że "zazdroszczę jak małe dziecko"! lubię abstrakcje ale ta mnie przerosła! help me please")
anna / .* / 2005-04-07 11:00
Zaczełam Cię drażnić, dlatwgo do poniedziałku nic nie będę pisać.
Dziki / .* / 2005-04-07 13:05
Anno, nie przejmuj się. Tak to już jest na forach, gdy nie widzi się osoby która się wypowiada, jej mimiki, gestykulacji idt., że niektórzy czują się atakowani wypowiedziami które często są luźnymi, nic nie znaczącymi dywagacjami. Tak to już jest, nie tylko tutaj, i nie należy się tym przejmować. Jeżeli o mnie chodzi, to jesteś tu mile widziana.Miłego dnia.
Dziki / .* / 2005-04-07 13:05
Anno, nie przejmuj się. Tak to już jest na forach, gdy nie widzi się osoby która się wypowiada, jej mimiki, gestykulacji idt., że niektórzy czują się atakowani wypowiedziami które często są luźnymi, nic nie znaczącymi dywagacjami. Tak to już jest, nie tylko tutaj, i nie należy się tym przejmować. Jeżeli o mnie chodzi, to jesteś tu mile widziana.Miłego dnia.
macko / .* / 2005-04-06 20:11
dlaczego ja sam siebie nie posłuchałem przedwczoraj i nie zaprzyjaźniłem sie z FSG? a dzis nie słyszę głosów;)
dżeju / .* / 2005-04-07 10:23
a dlaczego ja sam siebie nie posłuchałem i nie odkupiłem CCC jak był po 13,15 :(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy