Forum Spółki giełdowe CEZ a.s.

Spółki energetyczne w Polsce. Które opłaca się kupić?

Spółki energetyczne w Polsce. Które opłaca się kupić?

Wyświetlaj:
Doświadczony / 93.154.221.* / 2012-11-05 06:41
"Które opłaca się kupić?". Odpowiedź jest prosta - żadne. Namawianie do "inwestowania" to wielkie oszustwo. Wystarczy przykład JSW, państwo wcisnęło go obywatelom po 130 zł, a teraz jest po 86.
obywatelPL / 37.98.211.* / 2012-11-02 19:05
Wydanie kilkudziesięciu miliardów złotych zawsze byłoby problemem. Nawet w czasach prosperity. Dodatkowym problemem w PL jest to, że zawsze się dużo gada, a mało i zbyt późno robi. A wiadomo, że profilaktyka jest tańsza, niż leczenie. U nas nie wiadomo. Jeszcze tej prawdy nie odkryliśmy.
fadad / 46.113.228.* / 2012-11-02 09:39
dokładnie, dobrze się zastanówcie, najlepiej nie kupujcie bo ja je lepiej kupię, będzie bezpieczniej dla was :)
widzicie jaki ja dobry jestem? :) wybierzcie mnie na prezydenta a na pewno przejme na siebie zakup wszystkich akcji GPW :) i zabronię udzielania kredytów :) oczywiście dla waszego dobra żebyście nie popadali w spiralę zadłużenia :D
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy