Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spółki paliwowe motorem wzrostów

Spółki paliwowe motorem wzrostów

Money.pl / 2006-04-07 22:04
Komentarze do wiadomości: Spółki paliwowe motorem wzrostów.
Wyświetlaj:
gabrik / 2006-04-08 00:00 / portfel / Wierny Forumowicz
2006-04-07 23:50:18 | *.*.*.* | gabrik
Re: Mamy rekord! [0]
powiem krótko - ślepa wiara we wzrosty to taka sama głupota jak przepowiadanie i czekanie na spadki gdy od kilkunastu sesji notowaliśmy ruch na północ.
Ci co dla nie wiadomo jakich zasad grali lub czekali na spadki pewnie nie zarobili tyle co mogli.
Na szczęście dla nas samych większość z nas pisze o emocjach,analizie tech. i fundamentalnej oraz zwykłych przeczuciach i doświadczeniach i mniej lub więcej sobie pomagamy choć wiadomo każdy decyzje podejmuje sam.
Jeśli GRAJEK np. bez urazy nie kupował dwa tygodnie temu bo liczył na spadki a kupował w tym tygodniu to generalnie żle przewidział szeroki rynek.
Więc nie bądżmy na siłę "profesorami" od giełdy bo tu chodzi o zarabianie pieniędzy a nie o uparte udawadnianie "to ja mam rację".
Czy WIG20 może spaść do 2500? może to powie każdy ale że w poniedziałek - nierealne i vice versa 3200 tak ale nie w poniedziałek.
Do BATMANA kupowanie KGHM jakiś czas temu po 70 było takim samym ryzykiem jak dziś po 90 ale to każdy z nas ma tego świadomość ( powinien mieć) grając na giełdzie.
Dla wszystkich zarobku na wzrostach i spadkach !!!!! bo jak to mówią? graj z trendem czy jakoś tak :-)skomentuj
pawgos00 / 2006-04-08 00:21 / Bywalec forum
calkowicie sie zgadzam.jesli ktos caly czas przewiduje spadki w koncu sie doczeka.tak samo jest w druga strone.nie ma co sie madzryc.trzeba zarabiac :) powodzenia wszystkim zycze
grajek / 2006-04-08 00:20 / "Uznany Gracz Giełdowy"
wiesz, besse wieścili juz w 2004 roku. a moze ona potrwac do 2010 roku. wtedy wspomnimy 7 kwiecien 2006 roku i powiemy:

KGHM 92 zl ??? hahahah teraz jest po 250... ale bylem glupi ze w niego nie wszedlem dlugoterminowo...


zdaje sobie z tego sprawe. ma marcu nie stracilem - nie zarobilem a byly ciezkie dni.... zobaczymy. bessa coraz blizej ale kiedy godzina 0 ??

nasza smierc tez z sekundy na sekunde blizej, ale kiedy godzina 0 ???


pozdro
pawgos00 / 2006-04-08 00:24 / Bywalec forum
mi sie wydaje ze raczej wejdziemy w trend boczny lekko spadkowy.wg mnie fundamenty sa zbyt dobre na besse.sa to jednak moje subiektywne odczucia.nie wiem tez kiedy nastapi godzina 0
Lechu / 2006-04-07 23:46 / portfel / Po prostu Lechu...
za duzo komentarzy jak na jeden dzien:) Za ok. 1.5 miesiaca do dnia poboru getinu.. Jestem ciekaw jak sie zachowa (mam, ale nieduzo). Z drugiej strony coraz blizej do dnia poboru skotanu [(mam, duzo;) ] Na razie nie wykonuje zadnych ruchow- jestem ciekaw czy bede zalowal czy nie- przyszly tydzien pokaze.. Dobrej nocy zycze...
adam_inwestkap / 2006-04-07 22:04 / Bywalec forum
Wyniki spółek to dopiero za miesiąc, a przez ten czas to może być pogrom. Zwłaszcza że jest to pora typowych spadków wiosennych.
grajek / 2006-04-07 22:26 / "Uznany Gracz Giełdowy"
moze byc. nie musi. moze. nie musi.
qwe / 81.15.210.* / 2006-04-07 22:33
ciekawe co z lubawą w nastepnym tygodniu? na koniec sesji weszlem dzisiaj po 13.30 ale chyba sie nieco pospieszylem. cos mi te moje decyzje inwestycyjne srednio wychodzą.
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy