spoty PiS-u

kaastor / 2011-07-14 15:47
zaczęła się kampania przedwyborcza PiS-u, praktycznie w każdym radio można usłyszeć spoty tej partii, według PiS są to "głosy prawdy", tyle że jak się tego słucha to napawa nas uczucie dużej sztuczności, obłudy, a Wy co o nich sądzicie? czemu ta partia zawsze w ten sam sposób prowadzi swoje kampanie?
Wyświetlaj:
qp / 80.150.85.* / 2011-07-15 12:35
bo ma ciagle tego samego i coraz bardziej agresywnego przeciwnika. Ja nie potrzebuje spotow mam swoj rozum i widze jak polska stacza sie w dol. a ogluszonym propaganda PO to nawet i spot nie pomoze jak to u gory widac.
najlepszy spot to RZECZYWISTOSC /AUTOSTRADY/INFLACJA/FUSZERA DOOKOLA to jest najlepszy spot ale kto chce to widziec, pozniej, jak nie juz, bedzie POwszystkim ale polacy zawsze lubili bagienko....
doss / 2011-07-18 11:04
nie wiem dlaczego PO wciąż ma tak wielkie poparcie w społeczeństwie, czy ludzie nie widzą co oni z naszym krajem robią?! na jakie podwyższenia podatków chcemy się jeszcze zgodzić?!
sterri / 2011-07-15 14:17
a co też dokładnie z tym samymi problemami z jakimi boryka się PO zrobił PiS jak był u władzy? ja nie chcę wiedzieć nawet jak kraj by wyglądał gdyby z niej nie zrezygnowali, koalicja z Samoobroną i LPR najlepiej świadczy o tej partii
@@@ / 89.76.88.* / 2011-07-15 14:22
Nie masz argumentow to wymyslasz argument idioty - co by bylo gdyby.
Hektor12 / 2011-07-15 13:11
Jaka obłuda... zwrócili uwagę na to co schrzaniło PO

Najnowsze wpisy