Forum Polityka, aktualnościKraj

"Sprawa więzień CIA kompromituje Polskę"

"Sprawa więzień CIA kompromituje Polskę"

Money.pl / 2008-09-07 16:56
Komentarze do wiadomości: "Sprawa więzień CIA kompromituje Polskę".
Wyświetlaj:
BRAWO , Czas znowu dokopać Polsce !!!!! / 217.153.161.* / 2008-09-07 21:30
dzięki dziennikarzykom - małpkom Fiki-Miki goniącym za tanią sensacją znowu można dokopać Polsce i nam Polakom wykorzystując pomówienia, pseudotajne notatki, ktore nie wiadomo czy istnieją, a w ogóle nie wiadmo co mogłyby zwerać gdyby w rzeczywiistosci istniały, nie wiadomo kto mogłby ję napisać, zakladając, że ktos je mógł napisć. Wystarczy, że ktos w kiblu coś napsze, i już tym śmieciem, niedopowiedzianymi treścami można Polskę i jej mieszkańców obrzucac jak gównem.

Brawo tak dalej !!!! ....Trzeba zaciagnąc polityka na słowko, on cos powie, jakieś niedopowiedzenie ??? super ?? trzeba teraz innych spytać co myśla o tym niedopowiedzieniu tego pierwszego !! itd itp I mamy TEMAT

Kiedy napisaliście o Polsce cos pozytywnego ???? Wszystko w Polsce wg. was jest do dupy, drogi do dupy, zus do dupy , rząd o dupy, szpitale do dupy, zbyt male albo zbyt duże spożycie tego lub tamtego , najbardziej skorumpowani urzędnicy i sądy na świecie, sportowcy do dupy, pogoda do dupy. TYLKO WY JESTEŚCIE JEDYNI dobrzy i mądrzy Jesteście jedyną perłą w koronie najjajaśniejszej RP
Wizja / 70.18.53.* / 2008-09-08 06:14
Chyba masz rację, niestety.
Ale cóż łatwiej podkopać, podsmrodzić, niż coś zbudować (stworzyć)
Przyklady: Wałęsa, Bartoszewski, Benhaker, Małysz (już niedługo Kubica).
A spróbujcie jak Niemcy. Porządek, dyscyplina, władza jest od dawania poleceń a naród od wykonywania. Owszem zdarzają się niewypały np. Hitler - ale są tacy co mówią że to nie był niewypał; zresztą gdyby wygrali wojnę wszedzie na świecie stałyby jego pomniki.
Sami sobie tworzymy sejm, rząd prezydenta. To spróbujmy ich posłuchać. Spieprzą, to pod trybunał albo na polityczny niebyt.
Kto jeżdzi po świecie to widzi: polecenia tzw władzy są święte (prawie) - niech ktoś spróbuje powiedzieć policjantowi w USA, RFN czy Belgii że zaparkował w tym miejscu tylko na chwilkę itp.
andowc / 83.30.124.* / 2008-09-07 17:42
Nie kompromituje "Polski",- tylko Wyborców danej "partii".
sara124 / 77.252.18.* / 2008-09-07 17:23
Panie Chlebowski za tak szkodliwe wypowiedzi dla Polski powinien Pan razem z Tuskiem stanąć przed TRYBUNAŁEM STANU i myślę że wasza szkodliwa działalność dla Polski skończy się dla was i waszej formacji PO klęską całkowitą i znikniecie na zawsze z polityki a być może z Polski bo dla takich ANTYPOLAKÓW nie ma u nas miejsca chyba że w kryminale !!!!
poborowy / 80.50.237.* / 2008-09-07 17:10
Jeżeli ktokolwiek chce aby odpowiednie służby informowały cały świat gdzie przetrzymują terrorystów i jakie metody przesłuchan stosują to znaczy że niema zielonego pojęcia co to jest współczesny terroryzm .Uważam że Ci oburzeni powinni byc pierwsi pozbawieni ochrony antyterrorystycznej szczegulnie politycy i wysłani na misje wojskowe. Jakiekolwiek przesłuchania nie służą tylko wyjaśniania ataków byłych ale i przyszłych.Myślę że żadne informacje na ten temat nie powinny wychodzic do publicznej wiadomości a szczególnie do politycznej. Politycy umieją zgnoic całe państwo tylko na czyje zlecenie..Komu się tak polska ostatnio naraża ?
Naga Prawda / 89.78.7.* / 2008-09-07 16:56
Obecny rzad komromituje Polske ! Kazdy zdrowomyslacy Polak widzi jak gawiedz karmiona jest propagandowa papka Partii Oszolomow (PO); raz jest to laptop Ziobry, innym razem sprawa wiezien CIA a jeszcze pozniej immunitet Ziobry. A wszystko to, aby odrocic uwage gawiedzi od serii porazek rzadu na arenie krajowej jak i miedzynarodowej.
poborowy / 80.50.237.* / 2008-09-07 17:09
Jeżeli ktokolwiek chce aby odpowiednie służby informowały cały świat gdzie przetrzymują terrorystów i jakie metody przesłuchan stosują to znaczy że niema zielonego pojęcia co to jest współczesny terroryzm .Uważam że Ci oburzeni powinni byc pierwsi pozbawieni ochrony antyterrorystycznej szczegulnie politycy i wysłani na misje wojskowe. Jakiekolwiek przesłuchania nie służą tylko wyjaśnianiu ataków byłych ale i przyszłych.Myślę że żadne informacje na ten temat nie powinny wychodzic do publicznej wiadomości a szczególnie do politycznej. Politycy umieją zgnoic całe państwo.Ttylko na czyje zlecenie? .Komu się tak polska ostatnio naraża ?
konkret / 89.78.8.* / 2008-11-09 18:00
Prawidlowe spostrzezenia!
Natter / 2009-03-22 16:46 / Tysiącznik na forum
No nie bardzo prowidłowe.Niedawno były współpracownik G.Busha przyznał że w Guantanamo na 800 podejrzanych o terroryzm terrorystów może być najwyżej kilkunastu.Reszta została zatrzymana tylko dlatego że znalezli sie tam w nieodpowiednim czasie a Pakistanczycy sprzedawali niby terrorystów po 5 tyś dol.od łepka.Czy w Polsce były więzienia CIA ? Narazie są to spekulacje.Wątpie żeby ktoś to ze służb to potwiedzi raczej to niemożliwe.
Natter / 2009-03-22 16:34 / Tysiącznik na forum
No niebardzo prawidłowe. Niedawno były współpracownik G.Busha przyznał że na 800 więzniów trzymanych od 7 lat w Guantanamo najwyżej kilkunastu moż e być terrorystami. Reszta została zatrzymana tylko dlatego że znalazła się tam w nieodpowiednim czasie.a Pakistańczycy sprzedawali ich amerykanom po5 tyś dol od łepka.Czy w Polsce były więzienia CIA ? Narazie są to spekulacjeale nasi politycy spełniają każdą prośbę Amerykanów i niebyłbym zaskoczony gdyby ktoś to potwierdził, oficjalnego potwierdzenia ze służb nigdy nie będzie i nie może być

Najnowsze wpisy