Forum Forum dla firmKadry

Stacje paliw będą w święta zamknięte?

Stacje paliw będą w święta zamknięte?

Money.pl / 2007-12-24 17:41
Komentarze do wiadomości: Stacje paliw będą w święta zamknięte?.
Wyświetlaj:
~Grześ / 83.25.254.* / 2011-06-25 10:01
Nie zgodzę się z paroma osobami, dostajemy wolne lub wyższe wynagrodzenie? Szczerze napisze że za dzień pracy w święta dostaje 120pln (50 pln dodatku) co wy na to? Dobrze? Wcale że nie pracuje siedem dni z rzędu po 12h po tych siedmiu dniach mam siedem dni wolnych, po siedmiu dniach pracy ZAWSZE robimy remanent (dwie zmiany po trzech pracowników) i regulujemy wszystkie braki z góry. Co to się ma do tego wszystkiego? W zeszłym roku stałem przez CAŁE SBN (3DNI) . Dodatku za święta dostałem w sumie (za 3 dni) 150pln, jak by te pieniążki zostały w kieszeni to by było dobrze ale tak nie jest!!! W same święta zniknęło towaru (ktoś sobie pożyczył) na prawie 700pln, (w zwykłe dni w SEZONIE urlopowym ginie ~120pln) i co mi z tego dodatku skoro musiałem dołożyć z własnej kieszeni do interesu i jeszcze miałem ŚWIĘTA spier... A to wszystko po co? By jakiś oszołom mógł sobie kupić wódę i piwo w święta, a inny wykorzystał zamieszanie i pożyczył sobie parę fantów)

@Beowolf porównywanie stacji paliw do jednostek jak pogotowie, straż, policja i nawet aptek (nie wszystkie są otwarte tylko dyżurne) jest bez naj najmniejszego sensu. Czy tesco przy którym stoi stacja firmowa twoim zdanie też powinno być otwarte???

@SVK są stacje bezobsługowe (NESTE) w całej POLSCE (no chyba że jesteś jednym z tych lebiod co się dystrybutorów boją:), a jak byś zatankował na stacji obsługowej przed świętami do pełna + kanister 20l. założę się z Tobą że przejedziesz całą POLSKĘ po przekątnej bezproblemowo (chyba że jeździsz VEYRON'EM, ale wątpię w to),

@przewodnick wolność wyboru pracodawcy, w jakim Ty kraju żyjesz??? Pewnie jesteś jednym z tych biednych pracodawców co nie mają pieniędzy, a co dwa lata zmieniają samochód, płacąc ludziom najniższą krajową hehe. Żyje w miasteczku gdzie jest 16tyś. ludzi i myślisz że w takich miasteczkach można zmieniać pracę jak rękawiczki. zaraz pewnie ktoś napisze to się przeprowadź, ale ja go wyprzedzę, wyprowadzić się nie wyprowadzę bo spłacam kredyt mieszkaniowy.
aggaa / 188.33.231.* / 2010-01-13 12:48
Myslicie ze ktoś w swieta tankuje??????o naiwnośći !!!!! pracuje na stacji juz spory kawalek i doskonale wiem jak to jest. W ciagu tegorocznych SBN tankowaly sie u nas 3 lub 4 samochodziki i to za smieszne kwoty 20 , 30, a nawet 5 zl!!!! A stacja na ktorej pracuje jest usytuowana w naprawde dobrym punkcie . Mimo wszystko było czarno na sklepie...... Pełno alkoholikow pijanych malolatow zlodzieji ktorzy tylko czekali na chwile nieuwagi......tragedia jednym slowem. Wedlug mnie jezeli ma byc sprawiedliwie to powinno sie wprowadzic calkowity zakaz handlu alkoholem w swieta na stacjach. W koncu to jest stacja paliw a nie MONOPOLOWY!!! Tak wiec jestem calkowicie za tym zeby stacje byly w swieta zamkniete!!!!!!
BeoWolf / 79.163.204.* / 2008-12-01 12:21
Mili państwo!
Krótka piłka, nie podoba się robota to lu, gazem szukać innej. A może do szkoły trzeba było chodzić troche częściej ? Przypomnę, że w naszym kraju panuje wolnorynkowy ustrój gospodarczy. Kojarzycie co to znaczy? Chyba nie bardzo.. A może proponujecie by wszystkim którym nie pasuje praca w dany dzień dać wolne? Np. lekarzom, policjantom, strażakom, pani w aptece, kolejarzom etc. ? A pociągiem jeździć nie łaska, jakoś tak kupiłem samochód by nim jeździć a nie po to by stał w garażu.
P.S. Przydałoby się trochę kultury logicznej...
paradys / 87.206.198.* / 2010-06-21 16:52
Do BeoWolf ciesz ciężeto tylko net bo w realu to byś dostał w ryj palancie ,szanuj innych ludzi i jakmasz pisać takie idiotyzmy to nie pisz wcale . Kur....a co za palant
SVK / 82.160.195.* / 2007-12-24 17:41
Dotalna głupota.Jeżeli mamy długi weekend i jedziemy 400 km to czy straczy na paliwa. Zamknięcie stacj oznacza żę musimy Ciągnąc za cysterne czy w bagażniku zamiast bagaży wozić karnistry.
Łucja PKN ORLEN / 83.242.87.* / 2008-01-02 20:19
takiś mądry??????? stań sobie na 12 godzin w pracy za 800 zł!!!!!!!!!! ty lezysz tylkiem na plazy a my musimy stac jak kolki w swieta zatankuj sobie tak auto abys dojechal!!!!!!!!!!!!!!!
przewodnick / 2008-01-02 22:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zatankuj auto jak jedziesz 600 km w jedną stronę a w bagazniku bagaze? Z tytułu pracy w niedzielę lub święto ma Pani dzien wolny lub wypłacane nadgodziny. Wolny kraj i pełna swoboda wyboru pracodawcy ....
STR / 83.4.123.* / 2007-12-28 02:09
a pociągiem to nie laska lub autobusem?? pracuje na tsacji paliw i jedyne co joz pozniej jest takowane to alkohol kazdego rodzaju bo samochody ktore tankuja wieczorem mozna policzyc na palcach jednej reki.a ruch tworza pijani klienci ktorym zabraklo wody na swiateczny stol...moze Pan SVK chcialby sie zamienic bo ja chetnie...
Awm / 88.156.96.* / 2008-11-29 14:25
Tez pracuję na stacji paliw.Jak sobie przypomne zaszły rok i praca w święta to słabo mi się robi.Tak to prawda samochody na palcach idzie liczyć.Całą noc stacja byla zawalona pijanymi ohydnymi ludzmi.Półki z piwem.lodówki świeciły pustkami.Nawet czasu nie było ich zapełnić.Stacje powinny być zamknięte.Przecież istnieją też stacje samoobsługowe.Fajnie się gada tym co na stacji nie pracują.Chyba zmienie tę prace i to jeszcze przed świętami.Nie mam zamiaru znów pracować za te grosze i patrzec na pijane nachalne twarze ludzi i to w święta.Wcale sie nie dziwie że za granicą polaków nazywają pijakami.Przeciez sami tę opinie sobie wyrabiacie ludzie.Nawet w święta opanować się nie umiecie.......
jaś / 129.35.231.* / 2008-12-02 08:46
Stacje paliw służą w zasadzie do sprzedaży paliwa, a nie alkoholu, batonikow i tp. Stacje winny być otwarte w niedzielę i święta, ale mogły by sprzedawac wyłącznie paliwo.
armi / 91.146.240.* / 2008-12-01 22:20
typowa polaczkowatość. zrobi coś z własnej nieprzymuszonej woli i na to narzeka. nieprzymuszonej, bo z tego co wiem, to sądy jeszcze nie orzekają wyroków typu "praca na stacji benzynowej" ??

Najnowsze wpisy