Stadiony na Euro 2012

Money.pl / 2008-02-07 13:15
Komentarze do galerii zdjęć: Stadiony na Euro 2012.
Wyświetlaj:
vex / 193.24.198.* / 2008-02-08 11:14
A co powiecie o tym ?
http://gornikzabrze.pl/index.php?s=147&o=listing_informacji&id_kat=139&id_informacji=3720
Jak się chce to można ... - i nie trzeba do tego eiro.
scoroop / 2008-02-08 14:33 / portfel
w poznaniu zaczeli przebudowe kilka lat przed wybraniem nas do euro... a w kielcach stadion odpowiedni dla potrzeb miasta stoi. stad wniosek ze faktycznie nie potrzeba wielkiej imprezy. zycze powodzenia w zabrzu jak i w kazdym innym miescie ktore taka inwestycje planuje, bo w polsce potrzeba nowych stadiownow i tyle.
scoroop / 2008-02-07 13:15 / portfel
piekne wizje... tyle ze jedynie stadion w poznaniu juz cos ma poza kolorowymi obrazkami, cala reszta to mrzonki... do roboty!!!!
pit2001 / 87.228.163.* / 2008-02-07 15:30
Stadion , jak stadion.

Jak to mowia architekci (sam nim jestem), "w architekturze bardzo trudno wymyslij juz cos nowego, architektura to sztuka powielania". Ja od siebie dodam, ze kady budynek mozna zaprojektowac na 1000 sposobow, przy ograniczeniach technologicznych jakie mamy na dzien dzisiejszy.

Mam nadzieje ze ta czerwien to panowie wywala, bo wyglada ten stadion jak BERET. Wroclawski stadion robi najleprze wrazenie poprzez fajna organiczna forme na elewacji. Ale to szybka analiza, bo nie widzialem zdjec z perspektywy czlowieka stadionu warszawskiego i poznanskiego. Co do poznanskiego to dla mnie traci myszka, takie koncepcje robi sie na studiach !!

A tak przy okazji, szkoda ze zdolni ludzie na studiach tworza koncepcje wiekich stadionow (60-70 tys), i wedruja one do kosza. Na uczelniach sa szafy fajnieszych projektow, wystarczy je oszlifowach, rzucic na deski konstruktorom i adaptowac.

Ale co tam, w Polsce sie nie projektuje, w Polsce sie wytwarza dokumentacje, a szkoda.
Przylaczam sie do apelu - DO ROBOTY bo czasu juz jest malo, a konstrukcje to niech chlopaki juz zamawiaja bo wytworzenie takich ustroi to nie 2 tygodnie ;)

POZDRAWIAM
prezioso / 77.252.163.* / 2010-05-15 15:07
Wg mnie Euro 2012 powinno być tylko w Polsce. Cztery stadiony będą gotowe, dwa - trzy kolejne też zdążą... Jak piszą http://mistrzostwa.eu - średnia odległość między stadionami na Euro 2012 to ponad 900 kilometrów!!
scoroop / 2008-02-08 14:36 / portfel
ja tylko dodam do poznanskiego stadionu... wiesz - ten stadion juz jeden daszek za bramka ma, wiec makieta powstaje czesciowo na podstawie tego co juz zbudowane i stad brak finezji... podswietlone konstrukcje wroclawia czy gdanska sa sliczne teraz - ciekawe jak to bedzie wygladalo w praktyce. do tego trzeba wziac pod uwage ze faktycznie projekt stadionu w poznaniu mimo, ze byl pare razy modyfikowany, to jednak w ogolnych zarysach powstal kolo roku 2001-2002 wiec ma juz swoje latka...
pozdr

Najnowsze wpisy