Forum Polityka, aktualnościPolityka

Stary premier nowy komisarz

Stary premier nowy komisarz

Money.pl / 2006-07-12 09:40
Komentarze do wiadomości: Stary premier nowy komisarz.
Wyświetlaj:
4poland / 83.17.92.* / 2006-07-17 10:24
Haniu ratuj Hospicja ! Tusku kup jej mopa .
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-07-12 09:40
Nowy premier Kaczyński jest tak samo wiarygodny jak jego poprzednik Obiecankiewicz. Panowie wychowani za czasów komuny (pochody 1 majowe, puste przemówienia, hasła "pomożecie?pomożemy") próbują nam sprzedawać te ideologie w nowym opakowaniu gospodarczych obietnic jak na razie BEZ POKRYCIA! Czy jeszcze jest choć jeden ROZSĄDNY człowiek, który jeszcze PiSowi wierzy?

Prezes Kaczyński mówił po wyborach, że Marcinkiewicz to premier na 4 lata! No mówił!

No cóż w starości czas leci szybciej, niemniej jednak niech Kaczyński stosuje kalendarz, że rok ma 365 dni, a 4 lata to 4 x 365! Albo niech nie kłamie!

Choć nie mam wątpliwości, że ta trójka (Kaczyński, Lepper, Giertych) weźmie się za łby, to tródno mi powiedzieć kiedy to może być. Zresztą tego nie da się logicznie przewidzieć to są ludzie nieobliczalni (czytaj niebezpieczni) dla Polski!
Anal / 89.151.28.* / 2006-07-12 17:26
sondaże znowu mówią co innego PiS 29 PO27 wbrew twojemu rozumowaniu jednego rozsądnego choć ja sondażom zabardzo niwierzę nie wiem czy przeżyłeś komunę ona była niebezpieczna i polacy poradzili sobie myślę że teraz też nieboją się w razie czego podjąć ryzyka
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-07-12 17:45
Do Anal: Coż za piękny nick :-)

Ale poważniej, komunę przeżyłem tak jak Pan, chyba że z zaświatów Pan pisze.

Otórz drogi Panie ryzykować i eksperymentować na żywym organizmie jakim jest Polska i Polacy nie powinno się. Jak Pan masz zakusy na hazardzistę to sprzedaj Pan dom i co tam jeszcze masz i graj Pan w kasynie.

Ja wolę w przewidywalny sposób budować swoją przyszłość i dlatego na ta trójka to najgorsze wyjście dla Polski!
Anal / 89.151.28.* / 2006-07-12 18:04
jeżeli oto Panu chodzi to jeszcze żyję a to znaczy że jesteśmy rocznikami blisko też wiem że komuna żyje i to bardzo dobrze a mówiąc o ryzyku że ja nie mam się czego bać to co było w latach 70-80 to wystarczajoce eksperymenty na narodzie i napewno nie jestem zwolenikiem powtórki a nick to są skróty moje

Najnowsze wpisy