Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Strajk w Lufthansie. Stewardesy protestują od piątku

Strajk w Lufthansie. Stewardesy protestują od piątku

Wyświetlaj:
opoznionysamolot.pl / 85.232.237.* / 2015-11-12 12:52
Zapoznaj się z Twoimi prawami w przypadku strajku Lufthansy należy Ci się ODSZKODOWANIE więcej informacji tutaj: https://opoznionysamolot.pl/uploads/lufthansa.pdf
Hans Klosss / 193.227.131.* / 2015-11-12 11:45
wkrótce będzie niemiecki kalifat więc lepiej jak te niemieckie stewardesy kupią sobie burki i siedzą cicho
Berlin ........... / 77.58.156.* / 2015-11-05 21:28
Niemcy obecnie sa cieniem dawnego panstwa. Przez lewakow z wredna Merkel na czele panuje tam teraz syf i brud. Republika Muzulmanska Niemiec !
Azja56 / 202.80.163.* / 2015-11-05 20:27
Kiedys lecialem z Singaporu do Frankfurtu i mialem dalej do Berlina ale juz tego lotu nie bylo. Czekalem na bramce zeby wsiasc do samolotu nikt nic nie wiedzial piloci siedzieli w kokpicie ale po pol godzinie wyszli i lot w koncu sie nie odbyl. Ktos z obslugi poradzil mi zebym pojechal pociagiem do Berlina ale zapomnial powiedziec ze bilet lotniczy jest rowniez biletem na pociag, Jak wyszedlem na glowna hale to zobaczylem co tam sie dzieje-to byl horor ludzie z calego swiata tysiace w roznym wieku duzo z dziecmi na wozkach i personel lotniska staral sie ten balagan ogarnac. Stewardesy wiedza jak czlowiek sie czuje po 13 godzinach lotu a czasami po 24-np z Australii. Ja w koncu wsiadlem do pociagu to byla moja doba w podrozy i nie czulem sie komfortowo posrod eleganckich pasazerow w sumie 3 pociagow ktorymi jechalem.To bylo wiele lat temu . Teraz znow mnie to spotyka bo mam leciec jutro wieczorem z Singaporu do berlina przez Frankfurt ale tym razem nie jestem zaskoczony i mysle ze polece innymi liniami-postanowilem nie latac wiecej Lufthansa bo uwazam ze nie jest w porzadku ze moim i innych pasazerow kosztem pracownicy LH szantazuja firme zeby zachowac swoje dosc wysokie zarobki i inne przywileje . Uwazam ze jest to forma wyrafinoiwanego terroryzmu -nie morduja nas ale sprawiaja ze podroz staje sie czasami udreka. Na swiecie obecnie jest kryzys we wszystkich dziedzinach i nie wszyscy potrafia sie pogodzic i zrezygnowac z wygodnego zycia. Moj pracodawca juz dwukrotnie obnizyl mi pensje i ja to rozumiem bo jedziemy na jednym wozku i jezeli firma padnie to ja nie bede mial pracy. Natomiast nie spodziewalbym sie po Niemcach ze nie potrafia zrozumiec jak dziala ekonomia i ze z proznego i Salomon nie naleje-zreszta konkurencja nie spi i nie sadze zeby niemieckie spoleczenstwo chcialo doplacac do nierentownej firmy
frequent traveller / 31.61.137.* / 2015-11-05 22:18
hej, w grudniu zeszłego roku leciałem do Singapuru z Krakowa, Swiss Air, zero problemów, lotnisko przesiadkowe w Zurichu bajka, zero tłoku, o wiele mniejsze niż giganty w Monachium czy Frankfurcie, do tego widok na góry, wszystko na czas i spokojnie. A nawet obok mnie było puste miejsce, co za rozkosz w klasie ekonomicznej! Sprawdź opcje.

Najnowsze wpisy