Forum W wolnym czasiePodróże

strona internetowa PolskiBus

strona internetowa PolskiBus

bryga / 2011-06-07 14:43
wiecie może kiedy zacznie działać strona internetowa nowego przewoźnika PolskiBus, chciałabym sprawdzić jego oferty, ale nadal ona nie funkcjonuje, a podobno od 19 czerwca mają już zacząć jeździć te autobusy po naszym kraju.
Wyświetlaj:
ościu / 78.9.5.* / 2013-08-29 11:34
Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona :)

www.uslugiksiegowe-bialystok.pl
kowal1939 / 83.9.54.* / 2011-09-12 22:33
witam wszystkich tak dla wiadonosci dla panstwa poinformuje jak pracuja kierowcy w polskimbusie pracuja przewaznie tz. w 75% w nocnych godzinach i jak maja jeden wekend wolny to juz jest dobrze bo znam takich co robili po 4 wekendy a pracodawca mowi ale w dygodniu wolne tu pytam to jak prowadzic zycie osobiste ?wymagania pana prezesa sa duze ale jest jedna ciekawostka jestem kierowca tej firmy i za ta prace dostajemy od 1900 zl do 2300 zl smiech na sali przestrzegam wszystkich przed ta firma jak pracujesz w peks czy sindbad to dalej tam pracuj bo u zyda i szkota jeszcze nikt nie zarobil.w tej firmie sa liderzy czyli to samo co kapral w wojsku nie bede nic juz dodawal w tym temacie bo kazdy wie co znaczy kapral w wojsku.ladne sa te auta nic wiecej tylko z wieszku do setry ten autobus to do piet nie dorasta czyli pukania dzwi szumia jakby byla wichura automat przezuca biegi tak chyba na chybil trafil kamputer porazka nie wspomne o radiu dla kierowcy poprostu niema zwieszku ladnie a w srodku golas.jeszcze raz uczulam kierowcow na ta smieszna firme tam sie zarabia max 2300 zl szukaja jeleni sam wpadlem w te pulapke POZDRAWIAM
ja1989 / 77.46.22.* / 2011-06-25 17:41
Korzystałem z ich usług 23.06.2011 trasa Wrocław - Warszawa i później Warszawa - Białystok. Autobusy jak najbardziej wygodnie, obsługa miła, punktualny wyjazd i przyjazd. Co to zarzutów na temat klimatyzacji to sie nie zgodzę. Na kursie do Warszawy Było zimno, na tyle, że pasażerka zglosiła to kierowcy i temperatura została zmieniona i było miło. Nie było żadnych fochów czy łaski ze strony kierowcy, jak jest za zimno/ciepło to podejsc i powiedzieć. Jeżeli chodzi o zarzuty o odjazd przed czasem. W regulaminie jest zapis, że pasażer musi pojawić sie na przystanku na 15 minut przed odjazdem. Nie ma czegoś takiego jak na styk, dlatego, że trzeba sprawdzić rezerwację, ometkowac bagaz itp. skoro na 7 minut przed odjazdem kierowca miał komplet to odjechał, bo nie sprzedaje biletów, więc nikt juz by sie nie pojawił. Jeżeli chodzi o obsługę - jestem zachwycony. Kierowca wszedł na pokład, przywitał sie, pokazał jak przesuwac fotel, rozkładać, jak obslugiwać przyciski nad głową. Spytal, czy pasażerowie maja jakies pytania. Bez problemu odpowiadał na pytania odnośnie autobusu, firmy itp. Po przyjeździe do białego stoku przez mikrofon kierowca pożegnał pasażerów, podziękował za wspólną podróż. Odnosnie godzinnej przerwy w Warszawie. Kierowca wysadza pasażerów na przystanku, zjezdza na baze zjeść i podjeżdża innym, wysprzątanym autokarem (trzeba pamietac o zabraniu wszystkich rzeczy). Jak dla mnie mega profesjonalnie, milo, komfortowo. Wifi działało całą drogę z wyjątkiem kilku max 5 minutowych przerw w dostępie do sieci (wifi to orange free więc zapewne brak zasięgu). Gnizdka elektryczne działąją, wszystko działa. Polecam :)
zy0n / 217.153.193.* / 2011-06-20 12:05
Poniżej mój mail wysłany do PolskiegoBusa po przejechaniu się busem....

Chciałbym podzielić się z Państwem moimi spostrzeżeniami nt. podróży odbytej trasą Gdańsk > Warszawa, dnia 19 lipca, wyjazd o godzinie 15:30:

1) Dlaczego kierowca oszczędzał na klimatyzacji, ustawiając ją na absolutne minimum lub zupełnie wyłączając? To niedopuszczalne, zwłaszcza w upalne dni. Podyktowane jest to zapewne oszczędnością paliwa, ale bez przesady! Skoro reklamują się Państwo jako posiadający nowoczesny tabor, klimatyzowany itp, po co te drobne ściemy? To nie tworzy dobrego wizerunku firmy.

2) Kierowca odjechał z przystanku Gdańsk, Hala Olivia 7 minut przed czasem, analogicznie z przystanku Gdańsk PKS. Gdyby nie daj Boże ktoś się spóźnił i zdążył "na styk", autobus uciekłby mu.

3) Czy nie da się zorganizować dodatkowego przystanku dla wysiadających w Warszawie, na północy albo w centrum miasta (chociażby na pętli Marymont albo w jakiejś zatoczce przy Wisłostradzie)? Skoro w Gdańsku można zabierać pasażerów aż z 3 miejsc, dlaczego nie zapewnić im wysiadki chociaż w 2 miejscach?

Będę wdzięczny za odpowiedź na moje sugestie.

zy0n
życzliwy / 79.186.179.* / 2013-08-29 08:42
Nastaw prawidłowo swój zegarek
kowal1939 / 83.9.54.* / 2011-09-12 22:32
witam wszystkich tak dla wiadonosci dla panstwa poinformuje jak pracuja kierowcy w polskimbusie pracuja przewaznie tz. w 75% w nocnych godzinach i jak maja jeden wekend wolny to juz jest dobrze bo znam takich co robili po 4 wekendy a pracodawca mowi ale w dygodniu wolne tu pytam to jak prowadzic zycie osobiste ?wymagania pana prezesa sa duze ale jest jedna ciekawostka jestem kierowca tej firmy i za ta prace dostajemy od 1900 zl do 2300 zl smiech na sali przestrzegam wszystkich przed ta firma jak pracujesz w peks czy sindbad to dalej tam pracuj bo u zyda i szkota jeszcze nikt nie zarobil.w tej firmie sa liderzy czyli to samo co kapral w wojsku nie bede nic juz dodawal w tym temacie bo kazdy wie co znaczy kapral w wojsku.ladne sa te auta nic wiecej tylko z wieszku do setry ten autobus to do piet nie dorasta czyli pukania dzwi szumia jakby byla wichura automat przezuca biegi tak chyba na chybil trafil kamputer porazka nie wspomne o radiu dla kierowcy poprostu niema zwieszku ladnie a w srodku golas.jeszcze raz uczulam kierowcow na ta smieszna firme tam sie zarabia max 2300 zl szukaja jeleni sam wpadlem w te pulapke POZDRAWIAM
23 / 93.105.208.* / 2011-07-02 13:56
mnie zastanawia jedno. piszesz: "podróży odbytej dnia 19 lipca" jak to możliwe skoro 19 lipca dopiero przed nami?
aaxaa / 2011-06-20 13:13
co do punktu pierwszego Twojego maila, to jeszcze mi się nie zdarzyła jazda autobusem (pks), żeby kierowca włączył klimę na całą trasę, w drugim punkcie myślę że kierowca wiedział ile osób będzie jechać przez rezerwacje jakie dokonywane są wcześniej, miał komplet i odjechał,

myślę że takie oceny też są potrzebne, będą wiedzieć co należy pozmieniać, ciekaw jestem tylko czy tym mailem nie przysporzysz problemów kierowcy?

najważniejsze że ceny są bardzo konkurencyjne, może to coś poprawi w naszym transporcie publicznym!
bilaa / 2011-06-20 10:23
mnie się wydaje, że nawet jeśli na razie firma odnotowuje jakieś wpadki, o ile w ogóle to prawda, to jest to spowodowane tym że się wdrażają w nowy rynek, ja się ciesze że rośnie konkurencja dla pkp i pks, może oni wreszcie zaczną traktować poważnie swoich klientów
Karola8200 / 89.77.221.* / 2011-06-19 16:27
UWAZAJCIE NA FIRME POLSKIBUS

Autobus mial odjechac dzisuij o 14.50 z gdańska Oliwy. Naet się nie pojawil.
Wczesniej otrzymalam wiadomosc o zmianie numeru rezerwacji, bez nowego numeru. Sprawa nie wyjaśniona. Na maile nie odpowiadają.
Może chcą spotkac sie w sądzie?
zy0n / 217.153.193.* / 2011-06-20 12:06
@Karola8200:

Ciekawe bo jechałem właśnie tym busem (19/06, godzina 14:50), odjechał 7 minut przed czasem sprzed Olivii, więc może się urwał wcześniej z Oliwy?

zy0n
slaw5 / 79.185.59.* / 2013-12-20 21:58
nie można odjechać przed czasem po to jest rozkład żeby sie go trzymać.ciekawe co na to itd i urzad marszałkowski
eulalia333 / 83.27.128.* / 2011-06-19 16:21
Czy komuś udało się skorzystać z wyszukiwarki połączeń?Ja próbuję już od kilku dni i stale jest to samo: wybieram miejsce odjazdu, nazwa miasta po dwóch sekundach znika i znów pisze "wybierz". Opcja wyboru miejsca przyjazdu jest nieaktywna.Miał ktoś podobnie?Nie mam ochoty dzwonić do nich i płacić 4 złote za minutę połączenia:/
maaguay / 83.27.128.* / 2011-06-19 16:18
Czy komuś udało się skorzystać z wyszukiwarki połączeń?Ja próbuję już od kilku dni i stale jest to samo: wybieram miejsce odjazdu, nazwa miasta po dwóch sekundach znika i znów pisze "wybierz". Opcja wyboru miejsca przyjazdu jest nieaktywna.Miał ktoś podobnie?Nie mam ochoty dzwonić do nich i płacić 4 złote za minutę połączenia:/
maggie79 / 83.27.128.* / 2011-06-19 16:17
Czy komuś udało się skorzystać z wyszukiwarki połączeń?Ja próbuję już od kilku dni i stale jest to samo: wybieram miejsce odjazdu, nazwa miasta po dwóch sekundach znika i znów pisze "wybierz". Opcja wyboru miejsca przyjazdu jest nieaktywna.Miał ktoś podobnie?Nie mam ochoty dzwonić do nich i płacić 4 złote za minutę połączenia:/
Eulalia7 / 83.27.128.* / 2011-06-19 16:16
Czy komuś udało się skorzystać z wyszukiwarki połączeń?Ja próbuję już od kilku dni i stale jest to samo: wybieram miejsce odjazdu, nazwa miasta po dwóch sekundach znika i znów pisze "wybierz". Opcja wyboru miejsca przyjazdu jest nieaktywna.Miał ktoś podobnie?Nie mam ochoty dzwonić do nich i płacić 4 złote za minutę połączenia:/
Eulalia / 83.27.128.* / 2011-06-19 16:16
Czy komuś udało się skorzystać z wyszukiwarki połączeń?Ja próbuję już od kilku dni i stale jest to samo: wybieram miejsce odjazdu, nazwa miasta po dwóch sekundach znika i znów pisze "wybierz". Opcja wyboru miejsca przyjazdu jest nieaktywna.Miał ktoś podobnie?Nie mam ochoty dzwonić do nich i płacić 4 złote za minutę połączenia:/
aga19 / 178.73.41.* / 2011-06-18 10:03
Ja kupiłam dwa bilety i chciałam zmienić daty wyjazdu i przyjazdu.Trzy razy dzwoniłam na podany przez nich numer(przypomę że bardzo drogi)i za każdym razem zostałam proszona o napisanie maila więc pisałam i wysyłałam ale odpowiedzi sie nie doczekałam. Na trzy dni przed planowanym wyjazdem( co już wiąze się z dodatkowymi opłatami jesli chodzi o zmianę bądz anulowanie rezerwacji) zadzwoniłam żeby anulować całkowicie bilety. (napewno zauważyliscie, że ceny zmieniają się u nich w błyskawicznym tempie) znowu musiałam wysłać maila.Po wysłaniu maila z samego rana otrzymałam odpowiedz wieczorem. OPDOWIEDZ NA MAILA POPRZEDNIEGO (dotyczącego zmiany dat- tak na marginesie nagle znaleźli czas żeby odpisać. Wysłałam więc kolejnego maila informując firmę, że wysłałam już maila rano zaraz po telefonie jaki wykonałam,w którym prosiłam o anulację biletów. Na owego maila dostałam bardzo szybką odpowiedz (nie wiem dlaczego nagle potrafią dzialać szybko): Oczywiście bilety zostną anulowane a pieniądze zwrócone po POTRĄCENIACH.Jakich potrąceniach pytam się?Nie zapłaciłam dużo ale nie dam takim bezczelnym firmom, ewidentnie działającym na szkodę klienta, się oszukiwać. Uważajcie na tą wspaniałą nową firmę.Nie polecam, szczególnie osobom, które chcą być traktowane w sposób poważny.
franek 15678 / 95.41.162.* / 2011-06-13 19:23
Niezła wtopa chciałem kupic bilet na 20 czerwca i wyświetliło mi wyjazd o 22 z minutami a powrót 20 godzin wcześniej o 1 50. ale jaja. To jakas kpina a nie wyszukiwarka
aber / 2011-06-14 13:15
a ja sobie znalazłam fajne połączenie z Wrocławia do Pragi i bilet w jedną stronę kosztuje tylko 40 zł :) skorzystam :)
Akira / 2011-06-14 13:30
Mam nadzieję że utrzymają się na rynku, naprawdę dobra alternatywa dala pociągów i naszych PKS-ów
hazzz / 2011-06-15 10:08
w szczególności dla PKP, które jak zwykle ma opóźnienia przez wakacyjne remonty, czemu u nas nie mogą zrobić szybkiej kolei, przecież to najwygodniejszy środek transportu!
ankaana / 2011-06-08 11:06 / Bywalec forum
juz dziala, dzisiaj sprawdzalam:)
Triz / 2011-06-09 14:53 / Bywalec forum
Ja już podziękowałem tej firmie.
ambrozy_kleks / 2011-06-22 11:00
Dlaczego? Właśnie czytam opinie i się zastanawiam - aż tak źle? Zapowiadali się obiecująco..
sin_89 / 212.191.80.* / 2011-06-10 18:26
Właśnie zastanawiałam się nad ich ofertą. Znalazłam jednak kilka ciekawych "kruczków" w regulaminie i dlatego ciągle się zastanawiam. Miałeś może jakąś styczność z ich ofertą?
cleooo123 / 89.77.34.* / 2011-06-10 16:07
Dlaczego?

Najnowsze wpisy