Forum TechnologiePrzemysł

Stworzył polski procesor, teraz buduje molocha

Stworzył polski procesor, teraz buduje molocha

Wyświetlaj:
dużaStopa / 93.154.212.* / 2012-04-23 01:49
Może to nie nowina technologiczna ale inicjatywa słuszna i popieram zwłaszcza w tamtym regionie.
dgsgshshbr / 82.145.208.* / 2012-03-23 08:45
Bezensu ze w piszu gdzie to jest kto tam bedzie jezdzil to daleko od wawelu pewie nawer autostrady lotniska ani szybkiej koleji. Ie ma to nie trafiona inwestycja i kto bedzie na tym pracowal juz widze ze jakis student agh czy pwr wyruszy ns ekstremalna podroz do pisza takie cos to jednak w poblizu otoczenia odpowiedniego sie lokalizuje krakow wroclaw a nie tam
rafal_zi / 2012-03-19 22:34
ministerstwo jest za....
urzędy w Polsce traktują wynalazców jak coś złego kto mi nie wierzy niech zobaczy co zrobili z wynalazca który odkrył jak się pozbyć azbestu !!!!!!
dodam ze to jest jedyna metoda na świecie i mogla być sporym sukcesem, naszym narodowym
rafal_zi / 2012-03-19 22:38
dodam jeszcze ze w mojej komórce mam szybszy procesor, nie wiem komu się taki może przydać skoro na allegro można kupić lepszy za kilkanaście złotych
Po co w tym wszystkim uczestniczy rząd ? wnioski wyciągnąć trzeba samemu
jakub.wędrowycz / 85.14.117.* / 2012-03-19 17:16
Tutaj mała recenzja tego "wynalazku" z punktu widzenia inżyniera.
http://elektronikab2b.pl/biznes/15272-polski-procesor-warszawa--hit-czy-kit
Junoł / 212.160.117.* / 2012-03-19 15:13
łał.. cóz to za procesor... 700mhz i 100zł :)
za 30zł mozna kupic 1,5Ghz i pewnie z 10 razy wiecej MIPSów.
Jak nic drugi intel tylko, że w polszy...
christoph / 91.189.19.* / 2012-03-19 15:50
Tylko że to nie jest taki procesor, jaki masz na myśli. Ma wbudowany interpreter Javy. Nie jest to procesor do komputerów domowych, tylko do różnych innych urządzeń elektronicznych. Zanim walniesz jakiś komentarz radzę choć trochę ogarnąć temat, a nie pisać tylko po to, żeby pisać.
mariuszzx / 85.222.46.* / 2012-03-19 21:44
Wiekszosc armow umie wykonac kod javy... i kosztuje ulamek tej kwoty...
Poczytaj artykul na elektonika b2b
JHF / 31.60.179.* / 2012-03-19 16:33
Tym bardziej ta cena wydaje się z kosmosu... Ręcznie go składa?
svarow34 / 90.156.18.* / 2012-03-19 08:43
to tak jak z tym, że w Polsce coraz mniej wydaje się rocznie na naukę - a później zdziwienie, że wszystkie kraje poszły technologicznie do przodu, tylko Polska w tyle. jak mamy taką administrację i takich polityków, to powinniśmy się tylko cieszyć, że do dzisiaj ognia krzemieniem nie trzeba krzesać.
prawdatowolnosc_bloog_pl / 2012-03-19 07:38
A co ma do tego Ministerstwo Gospodarki, i z jakiej racji wspomina się o pobieraniu przez nie opłat koncesyjnych?? Za to też trzeba płacić haracz jak za jazdę autostradą wybudowaną za nasze pieniądze?

"Ministerstwo jest za"

O jak to dobrze, że partia wspaniałomyślnie daje zielone światło. Czyli jest pewna szansa, że jak będzie grzeczny i będzie chwalił partię to nie zostanie "skasowany" przez ZUS i US.

"możliwości zastosowania w Piszu abolicji koncesyjnej"

Czyli działalność w dziedzinie nowych technologii potrzebuje, ścisłej zgody a zatem kontroli ze strony władz jak za komuny? No to wróżę gigantyczne sukcesy podobne do tych w PRL.
Mumion / 89.76.99.* / 2012-03-19 20:27
Koncesyjnej??? Na co??? Żeby wdrażać wynalazki trzeba w tym Pacanowie bulić jeszcze opłaty koncesyjne? Nie dość, że ktoś chce coś wnieść nowego, to jeszcze musi się opłacać tym darmozjadom z rządu? To chyba z natchnienia Stalina albo Hitlera może działać w Polsce coś takiego. I potem się dziwią, że taki tu syf i taka bieda z nędzą... Już nie wspominam jak byli traktowani polscy wynalazcy i za komuny i obecnie. Brawo dla Pana Kwiatkowskiego - mam nadzieje, że żadne s#$yny z rządu, bezpieki czy skarbówki/zusu go nie udupią. Swoją drogą bardziej mi to urządzenie przypomina mikrokomputer czy programowalny kontroler niż procesor. Ciekawe jaki układ siedzi pod napisem "Warszawa". ;)

Najnowsze wpisy