Forum Forum inwestycyjneFundusze

Subfundusz funduszy - co to takiego?

Subfundusz funduszy - co to takiego?

zdezorientowany / 83.6.244.* / 2007-07-23 23:51
W ofercie UI pojawiła się propozycja unimax? W jednym z postów już coś na ten temat wspomniano, jestem ciekawy czy jest to oferta, którą jako laik w dziedzinie finansów warto brać pod uwagę? Co myślicie na ten temat?
Wyświetlaj:
fazik / 2007-07-24 08:01 / "Gpw-racer"
mam mbank agresywny i jestem z niego zadowolony. przy wzrostach daje ładnie zarobić (acz nie tak ostro jak FA) a na spadkach traci raczej mało
zdezorientowany / 83.6.229.* / 2007-07-24 22:14
rozumiem, że polecasz takie typu rozwiązanie:)
Zastanawiałem się tylko czy warto inwestować w jakąś nową ofertę na rynku jaką są sunfundusze UniMax, zadzoniłem więc na infolinię, gdzie przyznam się fachowo i grzecznie, a przede wszystkim cierpliwie wyjaśnili mi wszystkie wątpliwości. Więc chyba się zdecyduję. Dla mnie jest to dobre rozwiązanie, gdyż sam nie muszę inwestować w kilka funduszy, dywersyfikować, sprawdzać itd. Duża wygoda, no i parasol.
TaS / 2007-07-24 23:49 / Tysiącznik na forum
nad uni maxem sie jeszcze nie pochylalem, ale jesli chodzi o towarzystwo to jest WZOROWE :) polecam, polecam i jeszcze raz polecam :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy