Forum Forum inwestycyjneFundusze

Co myślicie o funduszu ING Subfundusz Budownictwa i Nieruchomości Plus?

Co myślicie o funduszu ING Subfundusz Budownictwa i Nieruchomości Plus?

AndrzejhPL / 2007-06-26 15:22
Co myślicie o funduszu ING Subfundusz Budownictwa i Nieruchomości Plus?
Wyświetlaj:
margerita33 / 83.6.66.* / 2007-06-28 12:08
ja go kupilam bo mieli promocje ,mam go narazie 2 tygodnie .
zobacze co bedzie pozniej jak zle to konwertuje na akcyjny.
pelkosia / 62.69.209.* / 2007-07-06 21:16
Nie polecam mialem go przez 4 mieciace i nieweile ponad 4% , takze jak dla mnie to slabo ale polecam ci SubFundusz Akcji , dobrze pracuje i ma dobre rokowania, jezeli chcesz jeszcze zaryzykowac to polecam ci w ING Srodkowoeuropejski Sektora Finanswego , narazie ladnie pracuje i ma dobre rokowania na przyszlosc.

pozdrawiam
pelkosia
psmakler / 2007-06-28 03:53
Ten fundusz ma w swoim portfelu zbyt dużo instrumentów dłużnych (ok.50%), czyli jest funduszem zrównoważonym. Dla tego przynosi tak małe zyski w porównaniu z funduszami akcji. Ktoś z moich znajomych chciał w niego zainwestować, ale odradziłem mu to. W zamian z tej gamy produktów ING doradziłem SubFundusz akcji plus lub akcji. Dobrze rokujący może być również, ale nie musi Fundusz sektora finansowego.
afka / 2007-06-26 15:58 / portfel
dzis sie z niego wycofałam bo słabiutko szedł, za tą kase kupuje Skarbiec MISS:)
TaS / 2007-06-26 20:56 / Tysiącznik na forum
heh. Ja kiedys sie na niego napalilem. Chcialem przeniesc kaske z innego ingowskiego fundu. Ale zrezygnowałem z tego towarzystwa... i jestem szczesliwy :)

choc bank i maklerke maja niezła :)
ElkaP / 84.10.127.* / 2007-06-26 21:31
Dzięki za ten komentarz. Pomogłeś mi podjąć decyzję . Uciekam z ING.
Od lutego mam pieniądze w parasolu Subf. Selektywny Plus oraz w Środkowoeurop. Sektor Finans., Do tego drugiego przekonwertowalam z Budownictwa i Nieruchomości. Przez te kilka miesięcy prawie nic na nich nie zarobilam. Mam skalę porównawczą, poniewaz w tym samym czasie ładny zysk osiągnęłam w BPH Dynamicznych Spółek. którego jednostki nabywalam przez mBank.
ING jest be, ponieważ na dzieńdobry pobiera należny bankowy haracz, który wpędza cię w dołek na starcie . A dołek może być glębszy jak trafisz na korektę ;-) - ja miałam to szczęście.
TaS / 2007-06-27 10:17 / Tysiącznik na forum
hmmm. za duzo ruchów to tez nei najlepsze rozwiązanie...
ElkaP / 84.10.127.* / 2007-06-27 13:35
wiem, wiem. Alke lubię sporty ekstremalne
TaS / 2007-06-28 01:55 / Tysiącznik na forum
jeśli dostać -5 czy -ileśtam procent na zbędnym ruchu to sport to oka :)

możemy sie nawet tak umówić - Ty mi na konto przelewasz kaskę, ja odlewam Ci 95% z tego, Ty przelewasz ja odlewam itd :)

podać nr konta? :D
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy