Forum W wolnym czasieHobby

Sukces a praca ?

Sukces a praca ?

bldn / 2009-02-09 23:14
Swietna akcja wydwanictwa złotemysli. Sciagasz e-booka, wycieniasz ile jest warty i płacisz. Oczywiscie, jezeli uznasz ze nie jest warty nic, po prostu nie płacisz. Sprawdz sam.

http://sukces-a-praca-sciagnij-i-zaplac.14.pl/
Wyświetlaj:
ottelia / 2009-09-06 08:49
Rzeczywiście świetna książka. Od jej przeczytania zainteresowałam się publikacjami, które mają na celu doskonalenie siebie i wpływ na rozwój zawodowy. Dlatego polecam także "7 nawyków skutecznego działania" Stephena R. Covey’a. Już samo nazwisko, jednego z najbardziej wpływowych ludzi zachęciło mnie do przeczytania, po którym stwierdziłam, że jeszcze mi mało:) i zapisałam się na szkolenie organizowane przez Franklin Covey pod tym samym tytułem.
Nigdy nie wierzyłam w moc takich "akcji", ale teraz zupełnie zmieniłam zdanie. Tak jak pisze czy to pan Witold, czy Covey wszystko zależy od nas samych, a proaktywność czyli pierwszy nawyk jaki wpajano nam na szkoleniu, to możliwość osiągnięcia celu bez względu na przeciwności losu. Po lekturze obu książek i po tym szkoleniu czuję że stawiając sobie jasne i klarowne cele, wykorzystując zgromadzony w każdym z nas potencjał mogę osiągnąć sukces osobisty i zawodowy.
aktywa.biz / 2009-09-06 01:00 / Bywalec forum
Może nie tyle fajna akcja, co bardzo dobry e-book. Pozdrawiam w tym momencie Witka, autora książki. Pisze teraz już trzecią... Widać, dobrze się sprzedają. Człowiek od kilkunastu lat żyje w Australii wolny finansowo - i uprzedzam pytanie - jest Polakiem.

To jego aktualny blog: http://mocumyslu.aktywa.biz

Najnowsze wpisy