Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Świąteczna pisanka prezesa Kaczyńskiego

Świąteczna pisanka prezesa Kaczyńskiego

Money.pl / 2006-04-14 10:31
Komentarze do wiadomości: Świąteczna pisanka prezesa Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
notformail@gazeta.pl / 193.29.205.* / 2006-04-14 12:00
Problemy egzystencjalnego zagubienia naszych polityków mają korzenie w naszym społeczeństwie - jego rozwarstwianiu, upośledzaniu zdolności bycia patriotą choćby poprzez uczestnictwo w wyborach, braku perspektyw i radości dnia codziennego.
To jest istotą problemu naszych salonów.
Ale jakiekolwiek próby konkretnej odmiany tego stanu rzeczy miałyby swoje rezultaty dopiero wśród osób kolejnego pokolenia więc po cóż zajmować się tym teraz?
Przecież nas to już nie będzie dotyczyło...
Machiavelli / 193.29.205.* / 2006-04-14 12:45
Twain kiedyś napisał: "Mam chyba bardzo wielki mózg - czasem podjęcie decyzji zajmuje mi cały tydzień".
Bywalcy sejmowych kuluarów zostawiają swoje mózgi w domach i to tłumaczy fakt braku decyzji w ważnych kwestiach.
menda / 83.22.252.* / 2006-04-14 12:20
Nas to dotyczy , bardzo dotyczy. Choćby w tym sensie aby nie zaprzepaścić wszystkich szans i nie zostawić po sobie totalnego bajzlu.
notformail@gazeta.pl / 193.29.205.* / 2006-04-14 12:26
Pod pojęciem słowa "NAS" mam na myśli uczestników salonów a nie społeczeństwo.
deskur / 80.55.141.* / 2006-04-14 10:31
Polsce potrzebna jest odnowa moralna. Odnowa, która wyeliminuje na zawsze politykierów typu bracia Kaczyńscy wraz z ich partią. Politykierów ,dla których takie pojęcia jak honor, uczciwość ,sprawiedliwość są jedynie pustosłowiem ( w tym miejscu proszę sobie przypomnieć wszystkie negatywne opinie polityków PiS na temat Samoobrony czy Radia Maryja). Okazuje się że ich zasady moralne można sprowadzić do cynizmu politycznego i relatywizmu moralnego. Widać w tym również niepohamowaną żądzę władzy bez względu na cenę.
A teraz przepraszam- idę puścić pawia.
zx / 83.16.202.* / 2006-04-14 13:31
Proszę tylko nie odnowa moralna. Jedną właśnie już mamy. Jak zadekretujemy następną to kto będzie tworzył koalicję ? Pruszków z Wołominem ?
Zuzanna / 83.23.229.* / 2006-04-14 21:51
Jestescie żałośni razem z tym lubianym przez Money.pl
autorem niniejszych felietonów.Jak tacy ludzie jak WY moga mówic o odnowie moralnej skoro zaraz plujecie na tych, którzy pomimo tylu przeciwieństw losu usiłuja własnie w myśl patriotyzmu zrobić coś dobrego dla Polski.
Wam sie zupełnie pomieszało pojecie moralnosci z zakłamaniem.
Podobnie rzecz pojmuje Pani Olejnik, Lis i temu podobni głosiciele prawdy.
Wszedłem tu na chwile bo juz świętuę i widzę skład kółka PŁASKONIOWEGO w pełni.
Nie dziwie się, że komus sie ma na wymioty!!!!
Wy śmiecie mówić o honorze!?
Wesołych Swiąt życzę wszystkim fałszywie pojmujacym moralność i patriotyzm do Polski.Podkreslam do Polski!
I smacznego jajka i jadła bo chyba dla tak pojmujacych moralnośc Te Swięta mają wyłacznie taki wymiar.
Keruj / 83.23.130.* / 2006-04-23 20:28
Zaczynam mieć wstręt do "jaj" jakie wyprawiają kaczki.
A zwłaszcza czuję wstręt do jaj kaczych. Takie kukułcze jajo, to tego się po PiS nie spodziewałem i to jeszcze jako jajo wielkanocne nam podrzucić! I pytanie czy czasem pani Zuzanno w głowę mocherowy beret nie uciaka?
obserwator / 83.6.243.* / 2006-04-15 17:13
W życiu na ogół jest tak, że ten kto szermuje hasłami, np.: honoru, patrityzmu, moralności, sam nie reprezentuje tych postaw w codziennym życiu. Najłatwiej ubrać się Gombrowiczowską gębę i wskazywać gawiedzi innych palcem. Alleluja!
menda / 83.22.252.* / 2006-04-15 09:21
A tak mniej więcej to co dobrego próbują zrobić?
PS. Zdrowych ,spokojnych Świąt. Więcej radości z życia! Jest nowy ,koalicyjny rząd na który Polacy ( nie śmiecie) czekali.
Rep / 83.31.226.* / 2006-04-14 23:11
Pani Zuzanno! Używa Pani górnolotnych słów takich jak patriotyzm, honor - ale to nic nie zmieni: koń jest taki jak każdy widzi. Więcej nie ma sensu pisać.Pozdrawiam świątecznie.

Najnowsze wpisy