Forum Polityka, aktualnościKraj

System naprowadzania w Mirosławcu był wyłączony

System naprowadzania w Mirosławcu był wyłączony

Wyświetlaj:
Pilot wojskowy / 83.20.54.* / 2008-01-26 02:27
Czy nikt jeszcze nie zauważył, że załoga dostała zgodę na lądowanie przy warunkach atmosferycznych dużo gorszych od dopuszczalnych??? Na tym lotnisku nie wdrożono jeszcze systemu ILS. W takich warunkach nawet ptaki chodzą na piechotę. Trudno się więc dziwić, że taki duży ptak, nie zmieścił się pomiędzy dolną granicą chmur, a nasypem.
Przeciąganie prac Komisji Badania Wypadków Lotniczych, to najlepszy sposób na to, że wszystko rozejdzie się po kościach, a przyczyną katastrofy będzie komar, który zamiast o tej porze spać, postanowił sobie polatać.
syneon / 85.222.34.* / 2008-02-29 17:02
Z ciebie taki pilot jak z koziej dupy trąba. Inaczej tego skomentować nie potrafię. Nadajesz się za to na dziennikarza węszącego afery i szukajacego sensacji. Możesz pisać do Fakt. Tam ciebie potraktują poważnie,
krzysiek trojanowski / 83.19.204.* / 2008-01-28 08:05
ten samolot był już za stary
kolega poległych........... / 83.31.167.* / 2008-01-27 18:14
sprawdź pogode i wtedy pogadaj. chyba chłopcy mieli dopuszczenie 06/800 podstawa byla bliska temu a widzialność chyba wieksza.
jesli jesteś pilotem wojskowym to nie zachowuj się jak gówna dziennikarskie szukające sensacji, bo nie zasługujesz na noszenie GAPY. załem ch łopa i to dobrze, którey pilotował samolot i na peni=o by się nie daj nabrać na plewy........... a dysponent mój kolega nigdy by nie wymusił na nikim takich rzeczy................
więc jestes dupkiem rozpoczynając dyskusję w internecie...........
MASZ 1 / 83.26.235.* / 2008-02-01 11:43
Jesteś pewien Kolego, że mieli dopuszczenie do takich warunków - zdaje się, że się kompromitujesz więc nie komentuj więcej tego o czym nie masz pojęcia. To byli również moi koledzy i myślę, że powinniśmy przestać "zamiatać pod dywan" Stary.
Nie kompromituj się "Kolego poległych........."
rawar / 83.20.133.* / 2008-01-27 18:30
Panowie stało się i zycia im to nie wróci .... A pan pilot wojskowy nich pomysli zanim cos napisze.
Nie jestem pilotem ale służyłem w Mirosławcu i znam to lotnisko - panowie uczcijcie kolegów , a nie wypisujcie bzdury.. z poważaniem
rawar / 83.20.133.* / 2008-01-27 18:34
ODESZLI PILOCI, OJCOWI, MĘŻOWIE.....CZEŚĆICH PAMIĘCI

Najnowsze wpisy