Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szaleństwo podwyżek cen

Szaleństwo podwyżek cen

Klient / .* / 2004-04-16 10:30
Komentarze do wiadomości: Szaleństwo podwyżek cen.
Wyświetlaj:
gkalewski / .* / 2004-05-05 12:12
Niestety wejście boli..kiedy się dotuje podstawowe produkty, to wiadomo, że trzeba te pieniądze "odebrać" w cenach...szkodas mi tylko tych starszych ludzi dla których nabiał jest podstawą wyżywienia...Nastepne kłamstwo to ujawnione tu podwyżki sprzętu AGD (tłumaczone koniecznością wyrównania cen w stosunku do rynków w krajach zachodnich) i wyszperane na stronie Pulsu Biznesu info... wbrew zapewnieniom analityków rynku i mediów podwyżki cen energii elektrycznej - zamiast od czerwca 2004 - od stycznia 2005 o ok.10%...fajnie...naprawdę ekstra... szczególnie pięknie kłamał Prezydent...w końcu to specjalność naszych polityków... Ja niestety kolejnych podwyżek nie wytrzymam (od dwóch lat w necie zarabiam na wrocławskiej prowincji 840 zł netto czyli ok. 1000 zł brutto) i nie mam jak zaciskać już pasa...nie tylko z powodu braku braku dziurek...Witajcie...w kraju nadwyżek ale najczęściej podwyżek...czekam na ustawę o bankructwach gosp. domowych...nie mam innego wyjścia... szukam dodatkowej pracy od lat...i co...i nic...
Klient / .* / 2004-04-16 10:30
Ograniczenie spożycia cukru, czy popytu na samochody po 1 maja zdecydowanie ograniczy możliwości spekulacji cenowych. A Ci "przedsiębiorcy", którzy stracili zaufanie klientów będą mogli powoli zbierać manatki. Zobaczymy czy te spekulacje cenowe wyjdą im na zdrowie.

Najnowsze wpisy