Forum Polityka, aktualnościKraj

Szef Finroyal usłyszał zarzuty. Prokuratura gromadzi kolejne dowody

Szef Finroyal usłyszał zarzuty. Prokuratura gromadzi kolejne dowody

Wyświetlaj:
Anna 21 / 89.78.152.* / 2012-10-11 12:09
Czekamy na dalsze informacje co z nami oszukanymi przez FINROYAL ,pieniądze mieliśmy mieć wypłacone do końca lipca.Podobno sąd wszystko zablokował ,i ani wiadomości co z naszymi pieniędzmi ani żadnej wiedzy?
Anna 571 / 89.78.152.* / 2012-08-08 17:52
Zastanawiam się na co jeszcze czeka prokuratura.Uważam że powinna chronić obywatela i zadbać o wyłudzone pieniądze obywateli,a jak narazie od czerwca prowadzi śledztwo,Nie zabezpieczyła naszych pieniedzy pomimo że już w Prokuraturze Kraków-Krowodrza prosiłam prokuratora o wydanie nakazu zabezpieczenia moich pieniędzy,a panowie oszuści dalej kręcą,wymieniając się między sobą ,bezczelni i butni kpią z sądów i prokuratorów pożyczając sobie NASZE pieniądze.Andrzej korytkowski pisał do mnie pismo z przeproszeniem i informacją że w lipcu pieniądze będe mieć na koncie.Teraz już pozamykał oddział w Krakowie,wyłączył telefony i czeka kogo jeszcze oszukać.A p.Paweł Milewski jego prawa reka,jak sie czuje z oszustwem tylu ludzi na skraju rozpaczy.Myślę że podłoty nie doczekają jednego dnia radośći.Nasze łzy ich zaleją,a rozpacz ich oślepi.Anna
głupich nie sieją sami się rodzą / 79.186.81.* / 2012-08-08 19:33
"Zastanawiam się na co jeszcze czeka prokuratura.Uważam że powinna chronić obywatela i zadbać o wyłudzone pieniądze obywateli"-jakie wyłudzone? zaniosłaś dobrowolnie bo chciwość i głupota zalała ci oczka a teraz obwiniasz państwo
jak chcesz odrobic straty to weź dodatkowy etacik
i do roboty to jedyne wyjście bo twojej kaski juz nie dostaniesz
ajhbergen / 2012-08-09 09:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Prokuratura lub sad powinien zajac majatki Korytkowskiego i Plichty na odszkodowania dla ich klientow. Zamiasc scigac palaczy marijuany i dopalaczy i za obraze biblii powinni zajmowac sie oszustami.
ColdPL / 89.79.113.* / 2012-08-08 17:40
A mnie zastanawia ile ludzi jeszcze założy tam lokaty. Jak znam polske to dużo ludzi wogóle nie wie o problemach lub mają je gdzieś a część w swojej chciwości będzie chciała zarobić.
Adam222 / 77.88.138.* / 2012-08-08 15:50
Banksterzy niszczą konkurencję a płacą za to zwykli ludzie.
Spółki padły bo mafia z KNF-u umieściła ich na czarnej liście. Tylko jakim prawem takie listy tworzy KNF? Kto to robi? W oparciu o jakie kryteria?
Obrzucić błotem i zniszczyć bo nie dali łapówki to typowe za rządów złodzieji z PO.
Lomion / 81.210.17.* / 2012-08-08 16:26
OLT nikt na czarnej liście nie umieścił, a padło, bo właściciel samolotu nie dostał raty za wynajem i odebrał swoją własność. Amber z kolei padło (padnie) nie dlatego, że ktoś je dwa lata temu gdzieś wpisał, tylko dlatego że straty OLT trzeba było jakoś sfinansować. Jak się płaciło za reklamy, pensje i paliwo lotnicze to na odsetki dla klientów już nie starczy. Nie szukaj spisku tam gdzie go nie ma.
oszukany2012 / 164.126.51.* / 2012-08-08 14:12
Jedna rzecz nie daje mi spokoju. Finroayl, Amber gold to powszechnie znane firmy oszukańcze - temat rzeka. Ale Fundusz Inwestycyjny Arka z grupy BZ WBK z wpłaconych 85000 zrobił mi 58000 (to nie czeski błąd) i wszystko cacy i super i w dodatku jak teraz się odbiło i jest już koło 70000 to będę płacił podatek dochodowy mimo straty. I to nie jest granda, ani złodziejstwo tylko wolny rynek, ryzyko inwestycyjne i inne pier*oły. Ale jaka jest różnica? I Amber Gold i Arka dymają klientów bez mydła.
Lomion / 81.210.17.* / 2012-08-08 15:19
Fundusz działa tak że w twoim imieniu kupuje akcje - jak akcje rosną to zyskujesz, jak tracą to i ty tracisz. Decydując się na inwestycje powinieneś wiedzieć, że gwarancji zysku nikt ci nie daje, a całe ryzyko jest twoje.

Podatku płacić nie powinieneś, póki nie wypłacisz pieniędzy, więc nie wiem skąd ci się to wzięło.
Bąk12 / 2012-08-08 14:34 / Bywalec forum
No prosze tego typu firmy robią ludzi w balonach , defraudują pieniądze ludzi któ¶zy wpłacili tam sowje oszczędności , a nasze państwo nie reaguje!! Państwo któremu moga zaufać ludzie... żenada!!
Mateusz472 / 95.51.107.* / 2012-08-08 16:21
Żenada to Twój sposób oskarżania. Nie masz elementarnej wiedzy i piszesz bzdury. Buziaki :*
keremit / 193.111.166.* / 2012-08-08 13:51
Polskie ZOO: jak kupili kota w worku to może Wrona im wypłaci... funt kłaków od psa z kulawą nogą.

Najnowsze wpisy