Forum Forum dla firmKadry

Szef może skontrolować maile pracowników

Szef może skontrolować maile pracowników

Money.pl / 2008-10-20 09:46
Komentarze do wiadomości: Szef może skontrolować maile pracowników.
Wyświetlaj:
podatnik / 2008-10-31 12:48 / Bywalec forum
Moją pocztę na służbowym komputerze można sprawdzać , nie mam zastrzeżęń , można też sprawdząc jakie strony otwieram i co robię , mnie to nie przeszkadza. A wiecie dlaczego - bo ja w pracy na służbowym komputerze pracuję .Jedynie czasem pozwalam sobie na napisanie coś na forum tym lub typowo branżowym.
Proponuję ,postepować tak jak ja i nie problemu.
pracodawca / 83.12.114.* / 2008-12-11 22:28
Takie podejście się ceni, ale zdecydowana większość pracowników ma inne podejście. |stąd ten szum i obawy.Powodzenia
-s / 85.89.162.* / 2008-10-20 09:46
A pracodawcy i tak to robią, krótka piłka: rozmowa o pracę, na stół wjeżdża test psychologiczny, nie zrobisz - nie dostaniesz pracy. I co wtedy?
kopek7 / 89.171.103.* / 2008-10-24 09:31
i wtedy praca s wścieka, pracodawca w ten sposób sprawdza Twoją przydatność do pracy w zespole i ogólne, bardzo ogólne, predyspozycje do danej pracy. Ja sam kontroluję profile psychologiczne osób które przyjmuję do pracy, by nie było zgrzytów pomiędzy pracownikami. Raz mi się zdarzyło, ze względu na kompetencję, przyjąć pracownika którego cechy charakteru kłóciły się z resztą zespołu i była to porażka dla nowego pracownika. Czasami trzeba to robić - pamiętaj, że w pracy przebywa się znaczną część dnia.

Najnowsze wpisy