Forum Polityka, aktualnościKraj

Sześciolatki w szkołach. Kolejny projekt w Sejmie

Sześciolatki w szkołach. Kolejny projekt w Sejmie

Wyświetlaj:
waldomoro / 89.188.222.* / 2015-03-05 09:22
Niech już zostaną w tej szkole, tylko na litość boską nie zadawajcie 6-letnim dzieciakom prac domowych na 2-3 godziny roboty. To jest okrucieństwo. Dzieci się zniechęcają i traktują nauką jako przykry obowiązek. W tym wieku nauka to powinna być zabawa i przyjemność. Ile godzin dziennie taki dzieciak może się uczyć? Te 3-4 godziny dziennie w szkole powinny w zupełności wystarczyć. Problem w tym, ze nauczyciele podchodzą sobie na luzie, a dociążają rodziców...
andrzejbialkowski / 83.30.249.* / 2015-03-05 08:26
Jeśli odrzucą tą ustawe to PO i PSL mogą już pakować walizki bo rodzice sześciolatków to oszukany przez nich elektorat... wszelkie zmiany w edukacji są nie przygotowane a ta z sześciolatkami pomieszanymi z siedmiolatkami to już wogóle mistrzostwo świata... moje głosy i mojej rodziny stracicie jak tą ustawę odrzucicie :) więc zacznijcie myśleć posłowie!
ula232 / 93.154.136.* / 2015-03-04 22:52
poślijmy do szkoły 4 latki... a jak nie będą nadążać ..zawsze można skrócić wakacje ,wziąć korki etc.a za zaoszczędzone w budżecie pieniądze zatrudnijmy więcej psychologów !
Dżaklin / 94.254.198.* / 2015-03-04 21:36
niech juz te szesciolatki w koncu pojda do szkoly przeciez juz z tego powodu jest taki zamet. w Angli dzieci ida do szkoly w wieku pieciu lat. jestem matka dziecka ktore poszlo w wieku szesciu lat do szkoly i jestem bardzo zadowolona. zeby tylko szkoly byly lepiej wyposazone i klasy mniej liczne to sa takie moje spostrzezenia
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
xyz898 / 46.77.124.* / 2015-03-04 20:50
Wiekszych p****** dawno nie czytałem. Wybór jest rozwiazaniem najgorszym. Miesza sie później rozne dzieci. Jak czyjeś dziecko nie nadąża zawsze może uzyskac opinie z poradni. Daja z tego co zauważyłem bez wiekszych problemów
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy